Current language: Türkçe
  • A3 tarayıcılar

A3 tarayıcılar

Her ihtiyaca uygun olan A3 tarayıcılar.

Yüksek hızlı, yüksek hacimli, orta hacimli ve düz yataklı renkli tarayıcılar dahil olmak üzere geniş ürün gamına sahip Panasonic A3 tarayıcılar, birden çok ihtiyacı karşılamak için ileri dijital görüntü işleme teknolojisi sağlar ve üstün tasarıma sahiptir.

Sezgisel taranmış-sayfa küçük resim düzenleme, otomatik yön ayarlama, kırpma ve eğrilik giderme ve iki sayfa ayırma özelliği dahil olmak üzere diğer özelliklere sahip olan A3 tarayıcılarımız tarama işlemlerini kolaylaştırır ve günlük rutinlerin verimliliğini ve üretkenliğini devam ettirmek için güçlü araçlar olarak işlev görür.

A3 tarayıcı grubu mevcut KV-S4085CW, KV-S4065CW, KV-S7075C ve KV-S5055C'yi ve yeni KV-S5046H ve KV-S5076H tarayıcıları kapsar.

KV-S5046H ve KV-S5076H tarayıcılar donanım görüntü işleme ve besleme performansı yoluyla müşterilerin ticari işlemlerinin verimliliğini iyileştirmek için tasarlanmıştır. 300-sayfalık kağıt tepsisiyle ile kapasite %50 oranında artırılmıştır ancak KV-S5055C tarayıcının boyutlarıyla halen yer tasarrufu sağlanmaktadır.

KV-S4085CW ve KV-S4065CW yüksek hızlı ve orta hacimli renkli A3 tarayıcıya yenilikçi çift çene tasarımı yerleştirilmiştir. Biçim faktörü kağıt kanalına tümüyle erişmenize izin verir böylece üniteyi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. KV-S4065 ve KV-S4085 Tarayıcılar, Otomatik İkili/ Renk Ayırma, Çoklu Renk çıkarma ve otomatik Kırpma/ Eğrilik Giderme özelliklerinin yanı sıra yüksek kalitede görüntü işleme özelliğine sahiptir.

Yüksek hızlı düz yataklı renkli tarayıcı KV-S7075C farklı boyutlardaki belgeleri düz yatak üzerine koymanıza ve bu belgeleri eşzamanlı olarak taramanıza izin veren çoklu kırpma işlevine sahiptir. Bu özellik birden çok kartviziti veya kalın belgeleri tararken kolaylık sağlar.

KV-S5055C, taranmış sayfaları düzenlemenize izin veren gelişmiş görüntü işleme yazılımına sahip olan yüksek hızlı renkli tarayıcıdır. Karmaşık tarama işlemlerini kolaylaştırmak için çeşitli ayarları önceden belirleyebilirsiniz, bu da verimli ve rutin işler için etkili bir araç teşkil edecektir.

Ayrıntılar için, özet bilgiler, örnek çalışmalar, broşürler ve indirilebilir malzemelere yönelik ürün sayfasındaki bağlantıları bakın. A3 tarayıcılarımızın hepsinin ilgili sayfalarının alt kısmında, bakım ve indirme bilgilerinin yanı sıra bir resim galerisi bulunmaktadır.

Bir A3 tarayıcıyla ilgili daha fazla bilgi almak ve bir soruyu ele almak için aşağıdaki düğmeyi kullanarak bizimle iletişime geçin.