Current language: Türkçe
  • A4 scanners

A4 tarayıcılar

 

Tarama gereksinimleriniz ne olursa olsun Panasonic, ihtiyaçlarınıza uygun doğru A4 tarayıcıyı bulmanıza yardımcı olabilir.

Geniş bir yelpazedeki yüksek hızlı, orta hacimli, renkli ve kompakt A4 Tarayıcılarımız, neredeyse her boyuttaki, tipteki veya kalınlıktaki ve herhangi bir kağıt tipinde veya kart üzerindeki belgenin hızlı, güvenilir, pratik ve çok yönlü bir şekilde taranmasını sağlar.

Buna ek olarak Gelişmiş Görüntü İyileştirme, çift besleme engelleme, otomatik ikili / renkli ayırt etme ve otomatik eğriliği düzeltme ile kırpma özelliği dahil olmak üzere çok sayıda yenilikçi özellik bulunur ve işinizdeki verimliliği en az sizin kadar ciddiye alan bir ürün grubumuz da vardır

Gereksiniminiz ne olursa olsun Panasonic A4 tarayıcı grubu, size eksiksiz bir çözüm sunacaktır. Ürün grubumuz, çeşitli teknik gereksinimleri ve işle ilgili ihtiyaçları karşılaması için mümkün olduğunca kapsamlı bir şekilde tasarlanmıştır. Aradığınız ister sağlık alanı için, ister ofis belgelerine yönelik bir tarayıcı olsun, doğru tarayıcı bir tık uzağınızda olabilir.
Hem KV-S4065CL hem de KV-S4085CL, kağıt sıkışmalarını düzeltmenize veya birimi kolayca temizlemenize olanak tanıyan tüm kağıt yoluna tam ve kolay erişim sağlayan yenilikçi açılır-kapanır tip tasarıma sahip orta hacimli tarayıcılardır.

KV-S1065C ve KV-S1046C, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için ideal kompakt renkli tarayıcılardır. Bu tarayıcılar, yenilikçi kağıt besleme mekanizmaları ve aktif çift besleme önleme silindirleri ile her çeşit iş belgesinin taranması için mükemmel ürünlerdir. 

Renkli ve kompakt masaüstü tarayıcı arıyorsanız; KV-S1015C ve KV-S1026C, yüksek kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlayacaktır. Kompakt olmalarına rağmen, benzersiz özelliklerinin yanı sıra profesyonel kalite sunarlar. KV-S1015C, dakikada 20 sayfa tarama hızıyla yüksek 'çalışma grubu' verimliliği sağlayan Bulut hizmetlerine sahiptir, bu da cihazı piyasadaki en hızlı kompakt tarayıcılardan biri haline getirmektedir.

Bir A3 tarayıcıyla ilgili daha fazla bilgi almak ve bir sorunu görüşmek için aşağıdaki butonu kullanarak bizimle iletişime geçin.