• KV-S1026C

KV-S1026C

Masaüstü Kompakt Renk Tarayıcı

  • Siyah-Beyaz olarak 30 ppm / 60 ipm tarama hızı
  • Çift yönlü renk tarayıcısı - Kartvizitten A4 boyutuna kadar
  • 50 yapraklık ADF
  • Doğrudan önceden kaydedilmiş konumlara tarama yapmak için uyarlanabilir 3 tuş
  • 20'den 209 g/m2'ye kadar çok ince kağıtları tarar
  • Karma belge ve birden çok sert kart besleme
  • Geliştirilmiş görüntü işleme ve güvenilir kağıt besleme mekanizması
  • Günlük Görev Döngüsü: 3000 sayfa

KV-S1026C, çoğu ön ofis ortamına uyar ve sözgelimi sağlık ve bankacılık bünyesindeki özel iş ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Bu makine, zarflar ve üzerinde yapışkan notlar bulunan kağıtlar gibi belgelerin taranmasını sağlayan ‘Çift Besleme Atlama’ düğmesi dahil çok miktarda benzersiz özellik sunar, öte yandan siyah-beyaz olarak dakikada 30 sayfaya kadar hızlarda tarama yapar. Mektupların, faturaların, teslimat notlarının, hasta hesaplarının veya kartvizitlerin taranması için tasarlanmıştır.

KV-S1026C, kimlik kartlarından elektrokardiyogram gibi test sonuçlarına kadar çeşitli belgelerin taranmasına olanak verdiği, aynı zamanda 20 g/ m² kadar ince kağıtları ve kabartmalı kartları da tarayabildiği için sağlık ortamında idealdir. KV-S1026C, kimlik, belgesel kanıt, borç sözleşmesi ve hukuki belgeler dahil müşteri bilgi dosyaları içindeki belgeleri sıraya koyabilme özelliği yoluyla bankacılık ihtiyaçlarını da karşılar. 

KV-S1026C, kullanıcıların her biri bir düğme ile ilişkilendirilecek üç talimat seti ayarlamasına olanak verecek şekilde tasarlanmış üç “Tek Tuşla Tarama” özelliği ile donanmış olup, bu özellik sonucunda taranan belge özel bir klasöre kaydedilir veya önceden ayarlanmış bir e-postaya gönderilir. Bu ayar zaman kazandırır ve idari personelin tarayıcıyı kolaylıkla kullanabilmesini sağlar. 

KV-S1026C, bir tarayıcı tarafından taranan görüntü verilerini bir görüntü dosyası biçiminde bilgisayara aktaran uygulama Image Capture Plus ile birlikte verilir. Bu yazılım, küçük resim görüntülerini kullanarak taranmış sayfaları sezgisel olarak düzenlemenize olanak verir. Ayrıca otomatik görüntü uyumlulaştırma, boş sayfanın kaldırılması ve otomatik kırpma dahil karmaşık tarama süreçlerini kolaylaştıracak çeşitli ayarlar yapmanıza da olanak verir.