• panasonic, professional camera, medical camera, IMV IMV

Yeni Ne Var

KATEGORIYE GÖRE FILTRELE
  • Tümünü seç
  • Broadcast & ProAV
Panasonic ultra geniş açılı PTZ kamerayı InfoComm 2019’da tanıttı

Panasonic Business, AV uzmanlarına yönelik çekim çözümlerinin esnekliğini ve kullanışlılığını arttıracak yeni AW-UE4 ile PTZ kamera serisine yaptıkları son eklemeleri InfoComm 2019’da duyurdu.

Panasonic NAB 2019’da üretim yelpazesini genişletiyor

Panasonic Business has marked the tenth anniversary of its PTZ camera range by unveiling the latest addition to its PTZ lineup at NAB 2019, on a booth designed around seven designated solution areas, focused on broadcast, sports venues, and live production.

NAB 2019

Come and visit us at NAB 2019 from 6th to 11th April at the Las Vegas Convention Center in Las Vegas, USA.

4K TAŞINABİLİR KAMERA, YÜKSEK KALİTELİ GÖRÜNTÜ VE GELİŞMİŞ BAĞLANTI İMKANI SUNUYOR

Panasonic has introduced a new handheld camcorder, the first in a series set to combine advanced connectivity functionality with high end image production for broadcast and streaming applications.

VariCam Sayesinde Crazy Rich Asians Filminin Teslim Tarihi Kaçmadı

VariCam Sayesinde Crazy Rich Asians’ın Teslim Tarihleri Kaçırılmadı. Panasonic VariCam Pure, “Crazy Rich Asians”ın birincil kamerası olarak seçildi...

Camerimage Film Festival 2018

Camerimage Film Festival 2018. .

Panasonic'in film kamerası serisi Netflix’e katıldı

Panasonic'in tüm 4K sinematografi kameraları dünyanın önde gelen internet eğlence hizmeti Netflix tarafından Production Technology Alliance Products (PTAP) olarak belirlendi.

Panasonic sektörün ilk 4K 50p entegre PTZ kamerasını tanıtıyor

Panasonic, sektörünün ilk 4K 50p, HDR entegre PTZ kamerasını ilk kez Avrupa'da, Amsterdam'daki IBC 2018'de sergiledi.

Panasonic HDR özellikli haber toplama kamerasını tanıttı

Panasonic daha fazla bağlanabilirlik, işletilebilirlik ve netlik sunan yeni ENG kamerayı tanıtmak için Amsterdam'da düzenlenen IBC 2018'i seçti.

Panasonic ve Videosys IBC 2018’de 4K stüdyo kamerası çözümleri sunuyor

Panasonic, entegre bir 4K kamera çözümünü görücüye çıkartmak için Videosys ile iş birliği yaptı; IBC 2018’de Panasonic kabininde Videosys 4K Kamera kontrol ünitesi bulunuyor.

Panasonic 8K ROI teknolojisi IBC 2018’de sergileniyor

Panasonic, tek bir 8K kameradan dörde kadar farklı görüntünün elde edilebilmesini sağlayarak yayın prodüksiyonu piyasasının görünümünü değiştiren yeni bir 8K ROI (Region of Interest - İlgili Alan) çoklu kamera sistemini IBC 2018'de görücüye çıkardı.  

Panasonic, canlı yayın prodüksiyonuna yönelik yol haritasını IBC 2018'de açıkladı.

Panasonic, canlı yayın prodüksiyonuna yönelik yol haritasını IBC 2018'de açıkladı. Panasonic Business yenilikçi ürün ve teknoloji yelpazesini tanıttı...

Panasonic InfoComm CZ'de 4K 50p PTZ uzak kamerasını tanıttı

Panasonic, kamera yayın sınıfındaki PTZ kameralar arasında bir ilki gerçekleştirerek, 4K 50p çekim yapabilecek yeni 4K entegre uzak kamera modeli AW-UE150'yi geliştirmekte olduğunu duyurdu.

Panasonic IMT Vislink ile kablosuz oluyor

Panasonic; AK-HC5000 HD, AK-UC3000, AK-UC4000 4K stüdyo kameraları ve AK-HRP1000/1005 kontrolör için "FocalPoint" kamera kontrol uyumluluğu sunmak üzere IMT Vislink ile ortaklık kurdu.

Artık tüm Panasonic modelleri NDI|HX ile entegre

Panasonic, bir ürün yazılımı güncellemesi piyasaya sürerek tüm portföyünün NDI|HX'i desteklemesi için uzaktan kameralar portföyünü genişletti. Bunun yanı sıra Panasonic, yeni bir PTZ kamerası olan AW-HE38'i de piyasaya sürdü.

Aygıt yazılımı yükseltmesi Panasonic EVA1'i süper güçlerle donatıyor / Panasonic EVA1 kompakt sinema kamerası için aygıt yazılımı yükseltmesini yayınladı / Panasonic Eva1 aygıt yazılımı güncellendi

Aygıt yazılımı yükseltmesi Panasonic EVA1'i süper güçlerle donattı. Panasonic EVA1 kompakt sinema kamerası ile ilgili yayınlayacağı aygıt yazılımı yükseltmesi ile sayısız geliştirmenin yanı sıra...

Panasonic, yeni stüdyo kamera serisini ISE 2018'de görücüye çıkarttı

Panasonic Business; prodüksiyon, kiralama ve canlı etkinlik pazarlarına yönelik geliştirdiği yeni stüdyo kamera sisteminin lansmanını ISE 2018'de gerçekleştiriyor.

Güncellenmiş VariCam LT "canlı yayına hazır"

Panasonic, VariCam LT 4K kamerasına üretici yazılım yükseltmesi yapıldığını duyurdu. Bu yükseltme, sinema kamerasını konserlerde, etkinliklerde, TV programlarında ve kurumsal prodüksiyonlarda canlı ve "canlıya yakın" çoklu kamera kullanımına uygun hale getiriyor.  

2017 Camerimage Film Festivali

2017 Camerimage Film Festivali. Panasonic, 25. ULUSLARARASI SİNEMATOGRAFİ SANATI FİLM FESTİVALİ sponsoru olmaktan ve...

Panasonic'ten canlı etkinlik ve stüdyo AV çözümlerini IBC 2017'de hayata geçirmek için işbirliği!

Panasonic kurumsal ve canlı etkinlikler ile üretim sektörüne değer katan çözümler sunacak sektör iş birliklerine bağlılığını gösterdi.

Professional Camera Solutions Referanslarımız

Panasonic'’in Professional Camera Solutionsnin tüm sektörde nasıl kullanıldığını görün.

Facebook' da bize katılın!

Broadcast ve ProAV teknolojimizin tüm dünyadaki çeşitli kullanımlarının nasıl uygulandığını keşfedin.