Phone number: +90 (216) 709 27 24

Coronavirus COVID-19 ile ilgili atılan adımlar

Öncelikle Panasonic TOUGHBOOK Europe olarak günlük yaşamımızın ve varolan işleyişin  devam etmesini sağlayan tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz.

Giderek yayılan Coronavirüs (COVID-19) salgını sırasında siz değerli ​​müşterilerimizi, kanal iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı desteklemek için attığımız adımları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İş sürekliliğini sağlamak üzere gerekli hazırlıkları yaptığımızdan ve bu zorlu dönemde Panasonic'ten beklediğiniz hizmet ve müşteri desteğini sağlamak için gerekli adımları attığımızdan emin olmanızı istiyoruz. Şu anda, yardım masalarımız da dahil olmak üzere her zamanki iletişim kanallarımız sizlere hizmet vermek üzere çalışmaya devam etmektedir.

Sağlık yönergelerine uyma
Siz müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sağlığını korumak önceliğimizdir. Sonuç olarak, mümkün olduğunca esnek uzaktan çalışma modelleri yoluyla enfeksiyon riskinin nasıl azaltılacağı konusundaki tavsiyeleri yakından takip ediyor ve uygulamaya koyuyoruz.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Panasonic, çalışanlarımızın etkin bir şekilde çalışmaya devam etmelerini ve nerede olurlarsa olsunlar kritik bilgi sistemlerine erişmelerini sağlamak için tüm mobil çözümlere sahiptir. Bazı yüz yüze toplantılar sanal toplantılara dönüştürülmek zorunda kalınabilir. Bu konudaki anlayışınız ve esnekliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Ürün teslim süreleri
Parça üretimi de dahil olmak üzere bazı satıcıların küresel tedarik zincirleri, Coronavirus salgınında oldukça etkilendi. Bu etkinin azaltılması için gerekli planlar uygulamaya kondu ve durumu yakından takip ediyoruz. Bileşen üretiminin yeniden toparlanmaya başladığını gözlemliyoruz. Ürün teslim süreleriyle ilgili sorularınız varsa doğrudan ilgili Panasonic TOUGHBOOK Satış Müdürünüze başvurabilirsiniz.

Sizi desteklemeye hazır
Son olarak, birçok müşterimiz gibi siz de kendi çalışma politikalarınızı ve iş sürekliliği planlarınızı uygulamaya koyacağınız için, size mümkün olan her şekilde yardımcı olma taahhüdümüzü tekrar teyit etmek istiyorum. Ekibimiz size destek olmaya hazırdır. Yardımcı olabileceğimiz her türlü konuda lütfen dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımla,
Kevin Jones
Genel Müdür
Panasonic Mobile Solutions Business Division - Europe