Phone number: +90 (216) 709 27 24
Phone number: +90 (216) 709 27 24
Current language: Türkçe

TOUGHBOOK Omnia

TOUGHBOOK Omnia

Birden fazla cihaz genelinde özel yazılım uygulamaları geliştirmek, entegre etmek ve sürdürmek karmaşık bir görevdir. Kullandığınız işletim sistemleri ve ekran boyutları veya form faktörleri göz önünde bulundurulduğunda bu görev daha da karmaşık hale gelir.

Karşınızda TOUGHBOOK Omnia: Size özel uygun maliyetli, uçtan uca özel yazılım çözümü.

MCL Platformunu kullanan TOUGHBOOK Omnia tüm mobil filonuzu geleceğe hazırlar. Sistem geliştiricilerimiz, işletmeniz genelinde birden çok cihaza kolayca dağıtılabilecek özel uygulamaları hızlı bir şekilde tasarlayabilir. Hangi cihazları, form faktörleri ve işletim sistemlerini kullandığınız fark etmez; bu çözüm sayesinde uyumsuz teknolojiye ve çoklu platform yönetimine son.

Ayrıca TOUGHBOOK Omnia diğer yerlerde olduğu gibi işletmenize özel bir uygulama geliştirmek için aylara ve yıllara değil, sadece birkaç güne veya haftaya ihtiyaç duyar. Ayrıca hızlı geliştirme sadece zaman tasarrufu anlamına da gelmez. Sistem geliştirme ekibimiz oldukça çevik bir yapıya sahip olduğundan, gerekli tüm modifikasyonları ve güncellemeleri hem hızlı hem de oldukça düşük maliyetli bir şekilde hayata geçirir.

Mobil BT varlıklarınız bu sayede daima entegre ve güncel kalır; zaman, kaynak ve OPEX’iniz ise en üst düzeye çıkarılır.


TOUGHBOOK Omnia ile özel uygulamalarınıza güç katın.
quote img
  • Daha hızlı ve kullanışlı uygulama oluşturma süreci

  • Daha hızlı cihaz güncellemeleri

  • Daha şeffaf maliyet görünürlüğü

  • Merkezi yönetim (MCL Platformu ile)

  • Geleceğe yönelik teknoloji

  • Maksimum üretkenlik

Neden TOUGHBOOK Omnia?

Yazılım karmaşıklığına son verin

TOUGHBOOK Omnia sayesinde mobil BT varlıklarınız genelinde anında ve görünür üretkenlik artışı yakalayabilirsiniz.

OEkiplerimiz, mobil BT ve yazılım çözümlerinin tamamını ihtiyacınıza uygun olarak hazırlar, kurar, dağıtır ve destekler. Ayrıca MCL Platformunu kullanarak cihaz yönetimi gibi farklı araçlardan da faydalanabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra yüksek çeviklikle yeni uygulama güncellemeleri ve modifikasyonlarını dağıtarak kullanıcıları ve sistemleri neredeyse her yerden izleyebilirsiniz. Geleceğe hazır olmak artık maliyetli ve zaman alıcı bir süreç olmaktan çıktı ve kolaylaştı.


Omnia hızlı uygulama geliştirme, sorunsuz dağıtım ve maksimum üretkenlik sunar.
blue hex
purple-hex
Ismarlama çözümünüz.
TOUGHBOOK Omnia’nın işletmenize sunacağı avantajlar konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. İnsan hatasını en aza indirin, cihaz işlevselliğini yükseltin ve dijital dönüşümünüzü hızlandırın.
Kurun. Dağıtın. Kazanan siz olun.
MCL platformunu kullanarak yazılım geliştirme ve dağıtma için ihtiyaç duyduğunuz süreyi aylardan sadece birkaç güne kısaltabilir ve anında kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı yeniden tasarlamaya ihtiyaç duymadan gelecekteki değişiklikleri sorunsuzca uygulayabiliriz

Geleceğe yönelik uygulamalar. Tek seferde kurulabilir. Birçoğuna dağıtılabilir.

ş gücümüz daha mobil ve günlük süreçlerimiz daha dijital hale geldikçe BT departmanları üzerindeki baskı da artar. Yeni dijital çözümler dağıtıldığı, geliştirildiği ve optimize edildiği sürece cihazların her daim güvenli, işlevsel ve verimli kalması gerekir.

MCL Platformu, başta işletme mobilite çözümleri olmak üzere endüstri lideri bir geliştirme, arayüz ve SaaS tabanlı mobil yaşam döngüsü yönetim ortamıdır.

Bu çözüm, özel yazılım uygulamalarının geliştirilmesini ve test edilmesini her zamankinden daha hızlı hale getirir ve ihtiyaç duyulan süreyi aylardan, haftalara ve hatta günlere kısaltır. Bu, geleneksel yazılım evlerini veya dahili geliştirmeyi kullanmaktan çok daha hızlıdır. BT ekipleriniz bu sayede hem kritik iş projeleriniz üzerinde çalışmak için daha fazla zamana ve özgürlüğe sahip olur hem de filonuz için optimum teknoloji verimliliğini ve gelişmiş kullanıcı iş akışlarını koruyabilir.

Güncellemeler için beklemeye son. Gecikmiş uygulama sunumlarına son. Tamamen kullanışlı süreçler.

Siz teknoloji yatırımınızın karşılığını alırken BT ekipleriniz de üretken olmak için ihtiyaç duydukları kontrole, güvenliğe ve gönül rahatlığına sahip olur.


Özel uygulamalar, Android ve Windows İşletim Sistemi uyumluluğu sayesinde tek seferde kurulabilir ve birçok form faktörüne dağıtılabilir.

Mobil BT verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız?


 



Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz gelişmeler hakkında e-posta/posta/telefon yoluyla bilgi almak için Toughtalk Topluluğu'na katılın†
Bu formu gönderdiğinizde gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz‡
Compass header

COMPASS – Tam Kapsamlı Android Hizmetleri ve Güvenliği

Günümüz dünyasının rekabetçi ortamında başarılı olmak için doğru teknolojiye ihtiyaç duyarsınız: Profesyonel, esnek ve duyarlı. Panasonic COMPASS sayesinde artık Android’in tüm gücünü kullanabilirsiniz: Tam Kapsamlı Android Hizmetleri ve Güvenliği.

Cihaz dağıtımı, yönetimi, güvenliği ve optimizasyonu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kablosuz ürün yazılımı güncellemelerinden özelleştirilmiş uygulama seçeneklerine kadar uzaktan cihaz yönetimi ve gelişmiş cihaz güvenliği. Kullanıma hazır sağlam TOUGHBOOK Android cihazlarınızı her zaman ve her yerde güvenle kullanın ve en zorlu görevlerin bile üstesinden kolayca gelin.

DAHA FAZLASINI OKUYUN
compass manager

COMPASS Manager

COMPASS Manager sayesinde tüm Android varlıklarınızın kontrolünü kendi elinize alın. Çeşitli aşamalandırma ve uzak cihaz yönetim araçları sayesinde tüm uygulamaları sadece birkaç tıklamayla yapılandırabilir, yönetebilir ve dağıtabilirsiniz. Ekibinizin üretkenliğini artırın ve zamanın kontrolünü tekrar ele almaya hazır olun.

Compass for enterprise

COMPASS for Enterprise

Android Enterprise tarafından önerilen tüm Panasonic TOUGHBOOK Android cihazları, endüstri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. COMPASS for Enterprise sayesinde artık daha fazla araca erişebilir ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu teknolojiyi optimize edebilirsiniz. İş profillerini sadece ayarlamak, uyarlamak ve yönetmekle kalmayın, her cihazın kurumsal kullanıma hazır olduğundan da emin olun.

Compass custom small

COMPASS Custom

Android’i daha önce hiç olmadığı kadar özelleştirin. Cihaz arayüzünüzden sinyal kalitesine, pil gücüne, cihaz güvenliğine ve depolama alanına kadar her şeyi özelleştirin ve iş gücünüz için rakipsiz üretkenliğe erişin. Üç düzeyde özelleştirme ve iş için kritik bir çözüm.

ProServices

engineering

ProServices Çözüm Mühendisliği

Uzman mühendis ekibimiz, yenilikçi yerleştirme çözümlerinden üçüncü parti ürün entegrasyonlarına kadar iş gücünüzün ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri tasarlayıp sunabilmektedir. Üstelik her şeyin şirket içinde yapılması sayesinde çözümünüzün yüksek TOUGHBOOK standartlarımızla kalite güvencesi sağlanmış olur.

customisation

ProServices Çözüm Kişiselleştirme

İş gücünüzü tamamı özel proje yöneticiniz tarafından yönetilen özel markalaşma, kurulumlar, uygulamalar, güvenlik ayarları ve verilerin olduğu en üst düzey eksiksiz sağlam araçlarla donatın. Bu sayede cihazlarınız anında kullanıma hazır hale gelir.

support

ProServices Ayrıcalıklı Destek

Uzmanlarımız, tüm kişiselleştirmeleri kurum içinde ele almakta ve her aşamada size bilgi vermektedir. Paketleme ve izlemeden teknik desteğe kadar birinci sınıf hizmetlerden oluşan portföyümüz daha ilk günden verimliliğinizi geliştiriyor.

protect

ProServices ProTect

Realise ultimate productivity anywhere, anytime without interruption.

Our unbeatable warranty options, unrivalled turnaround time, added to the proven durability of TOUGHBOOK technology will reduce downtime and accidental breakages to ensure your workforce never misses a beat

TOUGHBOOK-as-a-service

TOUGHBOOK as a Service

Cutting-edge technology just got more affordable.

TOUGHBOOK-as-a-Service is an OPEX subscription solution, based on fixed monthly, direct debit payments over 3, 4 or 5 year terms

*Panasonic Toughbook is a business division of Panasonic System Communications Company Europe, a division of Panasonic Marketing Europe GmbH

†The Toughtalk Community is your source of all things rugged. As a member, you'll benefit from the latest product launch information, videos, case studies, whitepapers, industry views, quarterly newsletters, press releases, event and webinar invitations and technology updates, all sent directly to you, free of charge!

‡Note: We value the trust you place in us by giving us your contact details and feel strongly about protecting your privacy. Any personal details that you provide us will be handled in accordance with our privacy policy.