Acil servislerin zor taleplerini karşılama

Personelinizin insanların hayatlarını kurtarırken ve onların güvenliğini sağlarken verimlilik ve etkinlik açısından karşılaştıkları ana engeller nelerdir? Onların bu zorlukları aşmasında Toughbook nasıl yardımcı olabilir?

Sunduğumuz çözümleri keşfetmek için aşağıdaki seçeneklerin üstüne tıklayınız.

Ortam ne olursa olsun komple verimliliği garanti etme imkanı
Evet, işte benim zorluğum

Teknolojinin saha ekiplerinizin gittiği her yerde işe yaramayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Toughbook'lar bu düşüncenizi değiştirmeye hazırdır. Askeri seviyedeki bağlantı, dayanıklılık, güvenilirlik ve performans onların hazır olduğunun ve ihtiyaç duyduğunuz her yere gitmeyi istediklerinin göstergesidir, çalışan her elemanınızın üretkenliğini maksimuma çıkartacaklardır.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

Hatasız olay veya hasta teşhisi ihtiyacı
Evet, işte benim zorluğum

Acil servisler için durumun hızla değerlendirilmesi ve gerekli destek servisleriyle ya da merkezi olarak tutulan verilerle anında temasa geçilmesi yaşam veya ölüm arasındaki fark olmaktadır.

Bununla birlikte Toughbook'lar ile değil. Durum ne olursa olsun veya ekipleriniz nerede olursa olsun, dünya standartlarında bağlanabilirlik ile, uzak veri ve sistemlere erişim sağlanabilir. Saldırgan durumlara karşı benzersiz dayanıklılık ve direnç, gereken her yerde veri ve planların paylaşılabileceği anlamına gelir. Son olarak GPS, saha kameraları, HSPA ve uygulamaya özgü modüller gibi işlevsellikler Toughbook'un genellikle birden fazla cihaza gereksinim duyulan çok çeşitli görevleri yerine getirebileceğini gösterir.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

En zor şartlarda uygulamalara ve verilere gerçek zamanlı olarak erişim sağlama
Evet, işte benim zorluğum

Toughbook'lar diğer teknolojilerin durduğu yerlerde çalışır. Artık saha ekipleriniz karşılaştıkları en zor şartlarda ve kritik durumlarda bile ihtiyaçları olan veri ve uygulamalar dijital ve tamamen değiştirilebilir formatta erişebilirler. Ekran boyutlarının ve form faktörlerin çeşitliliği, acil servis sektöründeki saha çalışması taleplerine cevap verebilmeyi sağlarken, sahip oldukları işlem gücü en karmaşık teknik dokümanlarla bile başa çıkabilmelerini sağlar.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.