Panasonic ve Sygic, kurumlara gelişmiş, profesyonel ve mobil navigasyon çözümleri sunmak için birlikte çalışıyor // Panasonic ve Sygic işbirliğiyle kurumlara mobil navigasyon çözümleri

BRACKNELL, İNGİLTERE. 12 MART 2018

Panasonic bugün Sygic’in Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları programına katıldığını duyurdu. Sygic bu programda Panasonic Toughbook sağlamlaştırılmış notebook, Toughbook tablet ve el cihazlarına yönelik en gelişmiş mobil navigasyon çözümleri sunacak. Sygic’in navigasyon, haritalama ve yönlendirme çözümleri, taşımacılık ve lojistik sektörü, sahada bulunan işgücü ve acil durum hizmetleri için tasarlanmış olup halihazırda tüm dünyada 2000’den fazla filo ve bir milyon profesyonel sürücünün güvenini kazanmış durumda.

Kendine ait yazılım geliştirme kitiyle (SDK) Sygic Profesyonel Navigasyon, filo ve işgücü yönetim sistem ve uygulamalarına entegre olmak üzere tasarlandı. Aynı zamanda filolar için en esnek navigasyon uygulamalarından biri olarak bütün büyük işletim sistemlerini de destekliyor. Filolar için geliştirilmiş Sygic navigasyonu, kamyonlar ve tehlikeli malzeme taşıyan araçlar için sınırlamaların da dahil olduğu en güncel haritaları sunuyor. Bu haritalar, tanınmış küresel ve yerel harita sağlayıcılarından elde edilirken 40’tan fazla dil seçeneği de içeriyor.

Sygic aynı zamanda filolara yönelik planlama ve optimizasyon çözümleri için çevrimiçi harita uygulama programlama arayüzü, coğrafi kodlama ve araştırma ile yönlendirme ve optimizasyon uygulama programlama arayüzleri de sunuyor. Kolayca birleştirme ve üstün desteğiyle Sygic’in kamyonlar, acil hizmet ve ticari araçlar için geliştirdiği ticari yönlendirme ve optimizasyon algoritması, tüm dünyada 1 milyon profesyonel sürücü tarafından kullanılıyor. Böylece web ve mobil cihazlarda harita verisi ve yönlendirme için tek bir kaynak oluşturularak kullanılan yolların ofiste planlanan ile aynı olduğundan emin olunuyor.

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Avrupa İş Geliştirme Müdürü Sylvaine Smith, “Navigasyon ve haritalama çözümleri, ister varlıklarını takip eden ve yönlendiren kamu hizmeti şirketi ister bir ihbara ulaşabilecek en hızlı yolu arayan acil yardım hizmeti olsun, mobil iş gücüne sahip birçok müşterimiz için çok önemli bileşenler olarak öne çıkıyor. Tercih edilen GPS Navigasyon Bağımsız Yazılım Sağlayıcısı İş Ortağı olan Sygic ile yakından çalışarak satış noktasında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için en iyi sağlamlaştırılmış cihaz, navigasyon ve haritalama çözümlerini edinebileceklerinden emin oluyoruz” dedi.

Sygic Satış ve İş Geliştirme Başkanı Tomas Michalik ise “Panasonic Toughbook notebook, Toughbook tablet ve el cihazları, Sygic’in navigasyon ve haritalama ürünleriyle birlikte üçüncü taraf  misyon-kritik iş uygulamalarının etkili entegrasyonu için en uygun donanım platformunu sunuyor. Avrupa’nın sağlamlaştırımış notebook ve tablet pazarının en etkili oyuncusu ve en hızlı büyüyen sağlamlaştırılmış el cihazı üreticisiyle birlikte çalışarak filo ve lojistik işlemlerini daha verimli hale getirecek güçlü bir kombinasyon oluşturuyoruz” dedi.

Panasonic’in Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları İş Ortağı Programı, müşterilere mobil işgücünün performansını ve üretkenliğini artırmak için tasarlanmış, denenmiş ve test edilmiş kurumsal çözümleri sunmak amacıyla en iyi mobil kurumsal yazılım çözümleriyle birlikte Panasonic’in pazarda öncü sağlamlaştırılmış mobil cihaz yelpazesini ulaştırmak için tasarlandı.

Panasonic’in Toughbook mobil bilişim çözümleri yelpazesi hakkında daha fazla bilgi için http://business.panasonic.co.uk/computer-product/solutions-data/retail/t... sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sygic navigasyon ve haritalama çözümleri hakkında daha fazla bilgi için http://www.sygic.com/business sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) hakkında

Panasonic Systems Communications Company Europe (PSCEU) dünyanın öncü teknolojileriyle profesyonellerin çalışma hayatlarını geliştirmeyi ve kurumların verim ve performanslarını yükseltmelerine destek olmayı hedeflemektedir. PSCEU kurumların görüntü, ses ve metinsel verilerden oluşan her tür bilgiyi elde etmelerine, işlemelerine ve iletişimlerini sağlamalarına destek olmaktadır. PSCEU, yaklaşık 350 çalışanı, teknik tasarım deneyimi, küresel proje yönetim becerisi ve Avrupa çağındaki geniş iş ortağı ağıyla faaliyet gösterdiği pazarlarda benzersiz imkânlar sunmaktadır.

PSCEU altı ürün kategorisinden meydana geliyor:

  • Uzaktan kamera çözümleri, anahtarlayıcılar, stüdyo kamera çözümleri ve ENG P2 alanlarında kullanıcılara akıcı çalışma ve mükemmel maliyet performansı sağlamak için yüksek kaliteli ürünler ve çözümler sunan Yayın &ProAV ürünleri. Profesyonel dijital video kameraların VariCam serisi, sinema, televizyon, belgesel ve canlı olay çekimlerini onları ideal bir çözüm haline getiren gerçek 4K ve Yüksek Dinamik Aralık (HDR) kapasitesine sahip.
  • Profesyonel tarayıcılar, telefon sistemleri ve SIP terminal cihazlarından oluşan İletişim Çözümleri.
  • Mobil çalışanların üretkenliğini artıran Toughbook dayanıklı dizüstü bilgisayarlar, Toughpad kurumsal tabletler ve elektronik satış noktası (EPOS) sistemlerinden oluşan Bilgisayar Ürün Çözümleri. Panasonic, 2016 yılında dayanıklı ve uzun ömürlü dizüstü bilgisayar satışlarında Panasonic Toughbook ile %67 gelir payı, dayanıklı kurumsal tablet satışlarında Panasonic Toughpad ile %56 gelir payı elde ederek Avrupa çapında pazar lideri olmuştur (VDC Araştırma, Mart 2017).
  • Kullanıcılarına tıp, yaşam bilimleri, ProAV ya da endüstri uygulamaları sunan Endüstriyel Tıbbi Vizyon. Ürün portföyü, tamamlanmış ve OEM mikro kamera çözümleri sunuyor. Son kullanıcılar, sistem entregratörleri ve dağıtıcılar geniş ürün çözümleri ve bileşen vizyon teknolojisine sahip oluyor.
  • Video gözetim kameraları ve kaydediciler, video interkom sistemleri ve davetsiz misafir alarmları sistemlerinden oluşan Güvenlik Çözümleri.
  • Projeksiyon cihazları ve profesyonel görüntüleyicilerden oluşan Görsel Sistem Çözümleri. En geniş Görsel ürün çeşitliliğini sunan Panasonic, Avrupa projeksiyon cihazları pazarında %37,2’lik pazar payıyla lider konumdadır. (Futuresource >5klm (FY16 Nisan 2015-Mart 2016 4k ve dijital kamera hariç)

Panasonic hakkında

Panasonic Corporation, tüketici elektroniği, konut, otomotiv ve B2B işletmelerindeki müşteriler için çeşitli elektronik teknolojileri ve çözümleriyle bir dünya lideridir. 2018 yılında 100. kuruluş yıldönümünü kutlayan şirket, dünya çapında yaygınlaşarak 495 yan kuruluşu ve 91 bağlı şirketiyle dünya çapında faaliyet göstermektedir. Şirket 31 Mart 2017 tarihinde sona eren mali yıl için 61.711 milyar Euro değerinde net satış açıklamıştır. Bölgesel hatları boyunca inovasyonlarıyla yeni değerlerin peşinde gitme kararlılığına sahip olan Panasonic, müşterileri için daha iyi bir hayat ve daha iyi bir dünya yaratma çabası içerisindedir. Daha fazla bilgi için: http://www.panasonic.com/global