TOUGHBOOK Edge – uzmanlığınızı yansıtmanız için özel olarak geliştirilmiş hizmetler

TOUGHBOOK Edge, TOUGHBOOK tablet ve elde kullanılan cihazlar konusunda uzman bayilere özel programımızdır.

Hızla büyümekte olan bu pazarın potansiyelinden tam olarak faydalanmanıza yardımcı olmak üzere TOUGHBOOK Edge'in zengin ödüllerine kanal ekibimizin sunduğu hizmetle desteklenen çevrim içi portalımız aracılığıyla erişebilirsiniz.

İşletmenize uygun olacak şekilde tasarlanan avantajlar

TOUGHBOOK Engage, elde kullanılan cihaz ve tablet işletmenizin uzmanlığını ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek için kullanabileceğimiz yöntemleri yansıtan üç kademeye bölünmüştür.

Edge Premier

Bir Edge Premier İş Ortağı (programın en üst seviyesi) olarak çevrim içi eğitimlere, kanal odaklı web seminerlerine ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. Ayrıca, büyümenizi destekleyecek pazarlama fonlarından faydalanma hakkını da kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, Edge Premier İş Ortaklarının kalifiye potansiyel müşterilere özel erişim hakkına sahip olmasına ek olarak, kendilerini rekabette bir adım öne taşıyacak paha biçilmez özel TOUGHBOOK Satış Mühendisi desteğinden de faydalanması büyük önem taşır.

EDGE Program broşürünü indirin >>

Edge Certified

Edge Certified İş Ortağı olduğunuzda, kendi internet sitemizde işletmenizin tanıtımını yaparız. Böylelikle, tüm yıl boyunca yüz binlerce potansiyel yeni müşteri tarafından görülmenizi sağlarız. Sadece bu da değil. Pazarlama fonlarından faydalanma hakkı kazanabilir ve özel kanal etkinlikleri için kişisel davetiyeler alarak yakın gelecekteki planlarımıza ve geliştirdiğimiz ürünlere ilişkin ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

EDGE Program broşürünü indirin >>

Edge Registered

Edge Registered İş Ortaklarımız için sunduğumuz ticari avantajlar daha ilk günden başlıyor. Size sunduğumuz çok sayıda avantajın arasında, çevrim içi satış eğitimi ve satış öncesi teknik desteğe ek olarak hızlı ticari anlaşma kaydı ile satış ve pazarlama varlıklarına erişim de yer alıyor. Size verilecek resmi TOUGHBOOK İş Ortağı sertifikası ile logosu da statünüzü tüm dünyaya ilan edecek.

EDGE Program broşürünü indirin >>