Sizin yazılımlarınız. Bizim donanımlarımız. Mükemmel ortaklık..

Uzman yazılım, uzman dayanıklı donanımlarımızın en zorlu çalışma ortamlarında bile maksimum performanslarını ortaya koymasını sağlayan unsurdur. Bu nedenle, ISV İş Ortaklarımızı desteklemek TOUGHBOOK açısından daima büyük önem taşıyan bir konudur.

ISV İş Ortağı Programımıza bugün kayıt olursanız, karşılığında yüksek değere sahip ticari faydalar barındıran eksiksiz bir pakete erişebilirsiniz. Notebook bilgisayarlarımız, tabletlerimiz ve elde kullanılan cihazlarımızla mükemmel bir uyum içinde çalışan yazılımlar geliştirmenize yardımcı olmak ve bu ortak çözümleri büyük satış fırsatlarına çevirmek üzere hazır olan uzman ekibimiz hizmetinizdedir.

İşletmeniz için geliştirilen üç iş ortağı kademesi

TOUGHBOOK ISV İş Ortakları, ihtiyaçlarına ve bizimle nasıl çalıştıklarına bağlı olarak üç kademede de tam işletme desteğinden faydalanabilir. Hangi kademeyi tercih ederseniz edin, işletmenizin her alanına hitap eden destekler bulacaksınız.

ISV Premier

Bir Premier iş ortağı olarak en üst kademede işletme desteğinden faydalanırsınız. Pazarlama fonlarına erişim, çevrim içi eğitim, kanal odaklı web seminerleri ve özel TOUGHBOOK etkinliklerine davetiyeler dahil olmak üzere eksiksiz bir satış ve pazarlama araçları ve hizmetleri paketine ek olarak, yazılımlarınızın eksiksiz TOUGHBOOK çözümlerimizin bir parçası olarak satışını yaparak, size Avrupa çapında en geniş pazarlara rakipsiz erişim olanağı sunacağız.

ISV Program broşürünü indirin >>

ISV Certified

Yazılımlarınızın tanıtımının yapılması, ISV Certified statüsünün önemli avantajlarından biridir. Bunu TOUGHBOOK internet sitemiz ve halkla ilişkiler faaliyetlerimiz kapsamında gerçekleştirerek, mevcut ve potansiyel tüm hedef kitlemizin sizden haberdar olmasını sağlayacağız. Buna ek olarak, satış ve pazarlama varlıklarına, eğitimlere ve yeni ürünlere ilişkin bilgilere erişim olanağı da sunuyoruz. Ayrıca, yazılım çözümlerinizin geliştirilmesini desteklemek üzere ISV Premier İş Ortaklarımızla birlikte siz de SDK’larımıza ve API'lerimize erişebileceksiniz.

ISV Program broşürünü indirin >>

ISV Registered

Bu kademe, bizimle yapacağınız ortaklığa başlamak için mükemmel bir platformdur. İşletmenizi satış ve pazarlama varlıklarıyla, çevrim içi eğitimlerle ve geliştirmekte olduğumuz ürünlere ilişkin yol haritası hakkında sürekli olarak vereceğimiz ayrıntılı bilgilerle destekleyeceğiz. ISV Registered statüsüne sahip olduğunuzda, resmi TOUGHBOOK ISV İş Ortağı statünüzü ilan edecek bir sertifika ve logo da alacaksınız.

ISV Program broşürünü indirin >>