Phone number: +90 (216) 709 27 24

Bir iş ortağı olun

TOUGHBOOK İş Ortağı Programı ile işletmenizi geliştirin

 

Turkish
Turkish 2

Dünya çapında lider, hizmetinizde

TOUGHBOOK İş Ortağı olduğunuzda, başarınız bizim açımızdan bir öncelik haline gelir. Dayanıklı teknoloji ve yazılım çözümleri alanında uzman bir bayi olarak, size asla rakip olmadan daima yanınızda yer alacak, fırsatları sizin için ticari kazanımlara dönüştürerek, büyümenize destek olacağız.

Çok kademeli ticari değeri tercih edin

TOUGHBOOK Ortak Programına Engage ve ISV'den oluşan iki kategoriden birinde katılmayı tercih edebilirsiniz. Engage İş Ortaklarımız, işletmelerini 20 yılı aşkın bir süredir standardı belirleyen bir dizi mobil teknoloji ile uyumlu hale getirmiş olan, sınıfının lideri dayanıklı notebook ve tablet (bunlarla bağlantılı aksesuarlar ve çözümlerle birlikte) satışında uzman bayilerimizdir.

ISV İş Ortakları için yazılımlarınız ile donanımlarımızın müşterileriniz için karşı koyamayacakları bir teklif oluşturmalarını sağlayacak daha fazla yol sunarak, sürekli aktif olan bir uzman desteği ve hizmetleri programı öneriyoruz.

Her program TOUGHBOOK ile olan etkileşim seviyenizi yansıtacak şekilde kademelere ayrılmıştır ve her seviye size yüksek değere sahip çok sayıda ticari fayda getirir.

TOUGHBOOK İş Ortağı Programı kategorileri hakkında daha fazla bilgi edinin

engage
ISV

Bugün bir TOUGHBOOK İş Ortağı olun

İşletmeniz için yeni bir kullanıcı ekleyin

TOUGHBOOK iş ortağı mısınız?