Dünya çapında lider, hizmetinizde

TOUGHBOOK İş Ortağı olduğunuzda, başarınız bizim açımızdan bir öncelik haline gelir. Dayanıklı teknoloji ve yazılım çözümleri alanında uzman bir bayi olarak, size asla rakip olmadan daima yanınızda yer alacak, fırsatları sizin için ticari kazanımlara dönüştürerek, büyümenize destek olacağız.

Çok kademeli ticari değeri tercih edin

TOUGHBOOK İş Ortağı Programına Engage, Edge ve ISV'den oluşan üç kategoriden birinde katılmayı tercih edebilirsiniz. Engage İş Ortaklarımız, işletmelerini 20 yılı aşkın bir süredir standardı belirleyen bir dizi mobil teknoloji ile uyumlu hale getirmiş olan, sınıfının lideri dayanıklı notebook ve tablet (bunlarla bağlantılı aksesuarlar ve çözümlerle birlikte) satışında uzman bayilerimizdir.

Edge İş Ortakları, teknoloji sektörünün en hızlı büyüyen pazarlarından birinde başarıyı yakalayan, sürekli genişleyen el terminali ve tablet ürün gruplarında uzman olan iş ortaklarımızdır.

ISV İş Ortakları için yazılımlarınız ile donanımlarımızın müşterileriniz için karşı koyamayacakları bir teklif oluşturmalarını sağlayacak daha fazla yol sunarak, sürekli aktif olan bir uzman desteği ve hizmetleri programı öneriyoruz.

Her program TOUGHBOOK ile olan etkileşim seviyenizi yansıtacak şekilde kademelere ayrılmıştır ve her seviye size yüksek değere sahip çok sayıda ticari fayda getirir.

TOUGHBOOK İş Ortağı Programı kategorileri hakkında daha fazla bilgi edinin