Bir yazılım çözümü bulun

Serbest yazılım satıcısı (ISV) iş ortaklarından oluşan özel ağımızla yakın bir işbirliği içinde çalışarak çok sayıda farklı sektör ve endüstri için geniş bir yelpazede eksiksiz çözümler geliştirdik.

Aşağıdaki listeyi kullanarak Premier ve Certified ISV İş Ortaklarımızdan bazılarına ve sundukları çözümlere doğrudan erişebilirsiniz. Ancak, bu liste iş ortaklarımızın ve sundukları çözümlerin tümünü kapsamadığı için size özgün gerekliliklere uygun şekilde geliştirilmiş çözümleri bulmanıza yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız. Dolayısıyla, daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa veya belirli bir projeyle ilgili olarak bizimle fikir alışverişinde bulunmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 • Absolute Software

  Absolute, bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için kalıcı uç nokta güvenliği ve veri riski yönetimi çözümleri sağlar. Absolute Data & Device Security (DDS), uç noktalarınızın tümüne ve içerdikleri verilere kalıcı bir bağlantı sağlar; bu da bir cihazın ağın dışında veya yetkisiz bir kullanıcının elinde olması durumunda bile her zaman kontrolün sizde olacağı anlamına gelir.

  Visit Website
 • Acronis

  Acronis; yenilikçi yedekleme, fidye yazılımı önleme, felaketten kurtarma, depolama ve kurumsal dosya senkronizasyonu ve paylaşımı çözümleri ile siber koruma ve hibrit bulut depolaması konusunda standartları belirlemektedir. Ödül almış, AI tabanlı aktif koruma teknolojisi, blok zinciri tabanlı kimlik doğrulama ve benzersiz hibrit bulut mimarisi ile zenginleştirilmiş Acronis; fiziksel, sanal, bulut, mobil iş yükleri ve uygulamalar dahil olmak üzere her türlü ortamda depolanan verileri düşük ve öngörülebilir maliyetlerle korur.

  Visit Website
 • GPC

  GPC dünya çapında bir çok sektörden firma ile çalışan, 25 yıldan fazla tecrübeye sahip ödüllü bir yazılım şirketidir. Sağlık, taşımacılık, ulaşım, emniyet ve yerel yönetim gibi alanlarda hizmet veren müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla GPC, kaynaklarını en etkili şekilde kullanarak elde ettiği sonuçları iyileştirmek için sürekli çaba göstermektedir. GPC, TOUGHBOOK M1 ile bütünleşik kullanılabilen Intel® RealSense™teknolojisinin de aralarında bulunduğu üç boyutlu kameralar kullanarak çözüm üretme konusunda kapsamlı bir bilgiye sahiptir. 

  Visit Website
 • Loqus

  Loqus Fleet Ltd specialises in the provision of end-to-end Transport management systems providing organisations with the necessary tools to help them Plan, Execute and Monitor & Control work orders from initial order taking down to the last mile. Headquartered in Malta, the group employs a passionate team of high calibre software engineers supported by an experienced management team.

  Visit Website
 • NetMotion

  NetMotion’ın mobil performans yönetimi yazılımı, BT'nin eşsiz bir mobil kullanıcı deneyimi sunabilmesine imkan tanır. Bu yazılım herhangi bir ağ, uygulama veya işletim sisteminde mobil cihazlara gelen/giden tüm trafiğin güvenliğini sağlar.

  Visit Website
 • SOTI

  SOTI, dünya genelinde 16.000'in üzerinde kurumsal müşteri ve yönetilen milyonlarca cihazı barındıran dünyanın en güvenli Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) çözümleri sağlayıcısıdır. SOTI'nin yenilikçi çözüm ve hizmet portföyü, kuruluşların operasyonlarını gerçek anlamda mobil hale getirmek ve mobilite yatırımlarını optimize etmek için ihtiyaç duyduğu araçları sağlar.

  Visit Website
 • Staylinked

  StayLinked, dayanıklı mobil bilgisayarlar için ana bilgisayar makinelerinin modernize edilmesi konusunda uzmandır. StayLinked, 20 yıldan uzun süredir depoculuk, imalat, ulaştırma ve perakende gibi sektörlerde iş açısından kritik ana bilgisayar tabanlı sistemler için birinci sınıf çözümler sunmaktadır. Ana bilgisayar tabanlı sistemler konusunda çok iyi olan Staylinked, mobil cihazların terminal emülasyonu ve oturum yönetimi için yeni bir paradigmanın tanıtımını yaptı.

  Visit Website
 • Sygic

  Sygic, dünya genelindeki 200 milyondan fazla sürücünün güvendiği en gelişmiş navigasyon uygulamasının geliştiricisidir. Filolar için SDK'lı Sygic Professional GPS Navigation ile filo yönetimi, izleme, rota planlama ve optimizasyon çözümlerine yönelik kurumsal düzeyde hazır haritalar sayesinde Sygic, 2000'den fazla filonun güvenini kazanmıştır. Bu filoların faaliyet gösterdiği alanlar arasında ulaştırma, lojistik, posta dağıtım hizmetleri, saha çalışması, otomotiv, altyapı hizmetleri, acil durum ve toplumsal hizmet sektörleri yer almaktadır.

  Çevrimdışı olarak çalışan Sygic Professional GPS Navigation kamyona özgü rota, zaman aralıklarına sahip yolculuk kılavuzu ve Android ve Windows tabanlı uygulamalarla geliştirme için 60'tan fazla API içerir.

  Visit Website