Corporate Branding

< Çözüm Özelleştirmeye Geri Dön

İz bırakın

Marka kavramı hiçbir zaman bugünkü kadar önemli olmamıştır. Artan pazar rekabeti, çok kanallı pazarlama olanakları ve müşteri ile marka arasındaki artan ilişki faktörlerinin tümü marka tanınırlığını daha zor hale getirmiştir.

Markanızın konumunu desteklemek için sizlere artık her zamankinden daha fazla olanak sunuyoruz. TOUGHBOOK ile çalışırken kurumsal logonuzu neredeyse tüm cihazlara ekleyebiliyoruz. Bu sayede nerede olursanız olun, her an marka tanınırlığı sağlamak için çalışanlarınızın temel araç setini piyasa lideri mobil teknolojimizle güçlendirebilirsiniz.

Panasonic çift marka ile güçlendirilmiş konum

Çoklu özelleştirme seçenekleri

Garantili marka tutarlılığı için ortak çalışmaya dayalı tasarım

Cihazın çalınmasına
karşı etkili koruma

Dünya lideri TOUGHBOOK cihazlarımızdan birinde bir arada yer alan Panasonic markası ve kurumsal logonuz sayesinde itibarınız pazardaki konumumuzla da desteklenmiş olur.

Her cihazda kalite damganız*

  • Kapaklı cihazınızın kapağına markanızı yerleştirerek markanızı güçlendirin
  • Logonuzu tabletinizin arkasında sergileyin
  • Ekranınızın çerçevesinde ince ve zarif şekilde markanıza yer vermek mümkün
  • Özel BIOS ile cihazınızın açılışında kurumsal logonuzu gösterin

Hangi tercihi yaparsanız yapın, ProServices ekibimiz konumlandırma, malzeme, bitiş ve baskı kalitesine karar vermeniz için sizinle birlikte çalışacak ve biz de her zaman üretime geçmeden önce son konsept örneği sağlar.

*Bazı seçenekler tüm TOUGHBOOK cihazlarında bulunmayabilir. Panasonic’in çift marka politikasına tabidir.

Kimliğinizi güçlendirin

Markanız, her zaman önde ve merkezde

BİZE ULAŞIN

ProServices

ProServices Çözüm Mühendisliği

Uzman mühendis ekibimiz, yenilikçi yerleştirme çözümlerinden üçüncü parti ürün entegrasyonlarına kadar iş gücünüzün ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri tasarlayıp sunabilmektedir. Üstelik her şeyin şirket içinde yapılması sayesinde çözümünüzün yüksek TOUGHBOOK standartlarımızla kalite güvencesi sağlanmış olur.

DAHA FAZLA ÖĞREN

ProServices Çözüm Kişiselleştirme

İş gücünüzü tamamı özel proje yöneticiniz tarafından yönetilen özel markalaşma, kurulumlar, uygulamalar, güvenlik ayarları ve verilerin olduğu en üst düzey eksiksiz sağlam araçlarla donatın. Bu sayede cihazlarınız anında kullanıma hazır hale gelir.

DAHA FAZLA ÖĞREN

ProServices Ayrıcalıklı Destek

Uzmanlarımız, tüm kişiselleştirmeleri kurum içinde ele almakta ve her aşamada size bilgi vermektedir. Paketleme ve izlemeden teknik desteğe kadar birinci sınıf hizmetlerden oluşan portföyümüz daha ilk günden verimliliğinizi geliştiriyor.

Coming Soon

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

Daha fazla bilgi alin

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.

Daha fazla bilgi alin