Custom BIOS

< Çözüm Özelleştirmeye Geri Dön

Donanım ve yazılımı kusursuz biçimde entegre eden çok katmanlı servisler

Hiçbir iş diğerinin aynısı değildir. İhtiyaç duyduğunuz teknoloji, yürüttüğünüz faaliyetler ile sahip olduğunuz müşteri ve hizmetlere göre şekillenir. TOUGHBOOK cihazları tam da bu nedenle iş gereksinimlerinize uygun özel çözümlerle tam da ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sunar.

Özelleştirilmiş BIOS Oluşturma Servisimiz ile bu esnekliği kazanın.

Standart fabrika çıkışı BIOS ayarlarının önceden yapılandırılmasından, bağımsız olarak belirtilmiş ayarlar ve başlangıç ekranında şirket logonuz ile birlikte eksiksiz bir özel BIOS hizmetine kadar yerleşik entegrasyon ile birlikte eksiksiz bir çözüm almanız için tüm seviyelerde test ve kalite kontrol gerçekleştiriyoruz.

BT departmanınız için zaman tasarrufu sağlayan geliştirilmiş verimlilik

Her aşamada test edilir ve kalite kontrolünden geçirilir

İşletim sistemi ve dahili uygulamalarla kusursuz entegrasyon

Maksimum marka bilinirliği ve çalınmaya karşı caydırıcılık için yerleşik kurumsal marka

Daha kolay destek için standartlaştırılmış BIOS ayarları

TOUGHBOOK deneyiminizi daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyacınıza göre çok veya az ürün yazılımı özelleştirmesiyle kişiselleştirin.

Başlamaya hazır olun

İşletmenize uygun benzersiz bir yapılandırma seçebilirsiniz.

Özel BIOS servisimiz bir TOUGHBOOK revizyonu için önceden yapılandırılmış BIOS servisini kapsar. Kurulum süreçlerinde para tasarrufu sağlamak isteyen veya cihaz sınırlamaları üzerinde daha fazla kontrol isteyen yöneticiler için tasarlanmıştır. Filo genelinde uyumlu bir deneyim sağlamak için özel BIOS’unuzu oluşturmamıza izin verin. Böylece, fabrika çıkış anında veya sahada mevcut dağıtım ile herkes için zamandan tasarruf edersiniz.

  • İşletme cihazlarınız genelinde uyum sağlamak için siparişe özel BIOS
  • BT ekipleriniz için zamandan tasarruf sağlayan önceden yapılandırılmış BIOS
  • BT, işletmeyle ilgili hayati görevlere odaklanırken çalışanlarınızın cihazlarına daha çabuk ulaşabilmesi için azaltılmış kurulum süresi

TOUGHBOOK deneyiminizi optimize edin

BİZE ULAŞIN >>

ProServices

ProServices Çözüm Mühendisliği

Uzman mühendis ekibimiz, yenilikçi yerleştirme çözümlerinden üçüncü parti ürün entegrasyonlarına kadar iş gücünüzün ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri tasarlayıp sunabilmektedir. Üstelik her şeyin şirket içinde yapılması sayesinde çözümünüzün yüksek TOUGHBOOK standartlarımızla kalite güvencesi sağlanmış olur.

DAHA FAZLA ÖĞREN

ProServices Çözüm Kişiselleştirme

İş gücünüzü tamamı özel proje yöneticiniz tarafından yönetilen özel markalaşma, kurulumlar, uygulamalar, güvenlik ayarları ve verilerin olduğu en üst düzey eksiksiz sağlam araçlarla donatın. Bu sayede cihazlarınız anında kullanıma hazır hale gelir.

DAHA FAZLA ÖĞREN

ProServices Ayrıcalıklı Destek

Uzmanlarımız, tüm kişiselleştirmeleri kurum içinde ele almakta ve her aşamada size bilgi vermektedir. Paketleme ve izlemeden teknik desteğe kadar birinci sınıf hizmetlerden oluşan portföyümüz daha ilk günden verimliliğinizi geliştiriyor.

Coming Soon

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

Daha fazla bilgi alin

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.

Daha fazla bilgi alin