Demiryolu ve toplu taşımacılık sektörünün zor taleplerini karşılama

Saha personelinizin verimlilik ve etkinliğinin önündeki ana engeller nelerdir? Onların bu zorlukları aşmasında Toughbook size nasıl yardımcı olabilir?

Sunduğumuz çözümleri keşfetmek için aşağıdaki seçeneklerin üstüne tıklayınız.

Demiryolu ağı bozulmasını en aza indirme talebi
Evet, işte benim zorluğum

Demiryolu ağı bozulmasını en aza indirmek tüm demiryolu ağları için büyük bir önceliktir. Bu yüzden zaman ve verimlilik kritik faktörlerdir. Benzersiz bağlantı özelliklerine sahip olan Toughbook'lar gereken her yerde çalışabilirler, demiryolu teknisyenlerinin ve mühendislerinin daha önce hiç olmadığı kadar hızlı, daha hatasız ve daha üretken çalışmasını sağlarlar. Bu sayede ağın bozulması mutlak minimum da tutulur.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

Bakım personelinin verimliliğini geliştirme ihtiyacı
Evet, işte benim zorluğum

Toughbook'lar iş proseslerinin tamamen yeniden dizayn edilmesine izin vererek, bakım personelinin daha üretken olmasını sağlar. Dokümanlara ve çizimlere her yerden erişilebilir, bütünleşik GPS personelin etkin şekilde yönlendirilmesini sağlar, bütünleşik kameralar varlığın durumunu anında kaydedebilir ve personel stok ve alet bilgisine Toughbook’un güçlü kablosuz bağlantısını kullanarak gerçek zamanlı olarak erişebilir.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

Taşıma alt yapınızı her yerde ve her durumda koruyabilme becerisi
Evet, işte benim zorluğum

Toughbook'lar toplu taşıma alt yapısını muhafaza etmek için ideal araçlardır. Saha bakım personelinizin sorunu hızla bulmasını, dijital dokümanları ve çizimleri kontrol edebilmesini, yedek parçaları çevrimiçi olarak sipariş edebilmesini ve dahili GPS ile bir sonraki işe daha hızlı yönlendirilmesini sağlar. Ve bunların hepsi her yerde ve her durumda yapılabilir. Personel tüm gün boyunca, tüm hava koşullarında ve parlak gün ışığında pil ile çalışabilir ve çok eşitli bağlantı imkanlarına sahiptir.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.