• Fast-food ve hızlı hizmet restoranları

Fast-food ve hızlı hizmet restoranları

Hızlı ve verimli müşteri hizmetinin, hızlı hizmet veren restoranlardan daha fazla önem arz ettiği çok az yer vardır. İster kasada, ister restoranda hareket halinde olsun, çalışanların esnek ve müşteriye anında hizmet verebilir halde olmaları gereklidir. Panasonic’in dayanıklı yapısı, çalışanlara yardım için idealdir.

Tek cihaz, çok sayıda hizmet
Restoranlarda, Toughpad FZ-G1 birçok işlemi yapabilen ve birçok hizmeti yerine getirebilen tek bir cihazdır. Özel amaçlı POS kızağı genişleme birimi ile, tam teçhizatlı bir masaüstü çözümü haline gelebilmektedir. Elde taşındığında, sipariş alma, menü tavsiyesi, rezervasyon işlemleri, envanter yönetimi ve daha birçok amaç için kullanılabilir. Dokunmatik ekran ve çizim kalemi gibi farklı sayılarda girdi seçeneği sayesinde işleminiz hem müşteri hem de hareket halindeki çalışanlar için oldukça basit ve kolay hale gelecektir.

Satış noktasındaki en büyük yardımcınız
Bir Toughpad FZ-M1 tableti POS teknolojinize bağlamak suretiyle siparişler doğrudan iki nokta arasında aktarılıp görüntülenerek sipariş alma işleminin hızını ve doğruluğunu arttırır ve müşterilerin bekleme süresini kısaltır.

Panasonic aynı zamanda perakende noktasında müşterilere hizmet sunmanın gerektirdiği tüm talepleri karşılamak için farklı sayıda POS çözümleri de sunmaktadır. Otuz yıla yakın perakendecilik deneyimi ve teknoloji liderliği ile, size iş yeriniz için esneklik, performans ve düşük maliyet sağlayacak sistemler sunmaktayız

Sıra kısaltma
Hafif yapıları ve üst sınıf bağlanabilirlikleri sayesinde, Toughpad tabletler uzun kuyrukların oluştuğu sabit satış noktalarında sipariş almak için kullanılabilir. Böylelikle müşterinin isteksizliği önlenir ve iş yerinize müşteri akışı sabit hale gelir.

Fast-food ve hızlı hizmet restoranları için hangi cihazlar uygundur?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

Barkod okuyucu ve manyetik şerit okuma gibi dahili özelliklere sahip 7” Windows 8.1 fansız tablet. Ufak boyutu ve güçlü yetenekleri ile mağaza ve açık alanlar gibi çoğu perakende noktası için biçilmiş kaftandır.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-G1 ve kasaüstü kızağı (POS)

Hafif ve dayanıklılığın birleşimi Windows 8.1 tabletin büyük ölçüde ayarlanabilen kızak ile birleşimi müşteri hizmetini geliştirerek satış noktasında yerden kazanç sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Point-of-Sale Systems (POS) JS-970
Satış Noktası Sistemleri (POS) JS-970

Çok sayıda Microsoft Windows işletim sistemi ile uyumlu ve hepsi bir arada esnek, modüler dizayn ve değişebilir ekran seçenekleri sunan JS-970, üretimi arttırır, bekleme süresi ve bakım maliyetini azaltır.

Daha fazla bilgi edinin