Phone number: +90 (216) 709 27 24

For the automotive specialist

Birinci sınıf kuruluşlar için dünyada lider çözümler

Dijital bir gelecek bizleri bekliyor

Otomotiv endüstrisi teknoloji devrimine çok yakın bir konumda bulunuyor. Sürücüsüz arabalar, akıllı atölyeler, dijital pazar, tahmini bakım, 5G ve elektrikli araçlar: Bugünün klişe sözleri yarının teknolojisi olacak.

Bu geleceğe hazırlanmak, Ar-Ge ve üretimden galeri ve atölyelere kadar tüm önemli alanlarınızda dijital dönüşümün uygulanması anlamına gelir. Bu, bu dijital güçlüklerle başa çıkabilmek için doğru teknolojiyi ve doğru ortağı seçmek anlamına gelir.

Panasonic TOUGHBOOK'ta, yirmi yılı aşkın süredir otomotiv endüstrisi ile yakın bir ilişki içerisinde çalışıyoruz. Bu yüzden, şimdi karşılaştığınız ve gelecekte karşılaşacağınız güçlükleri gerçekten anlıyoruz.

Bu yüzden dünya genelinde otomotiv işletmelerinin daha fazlasını yapmalarına yardımcı oluyoruz. Daha iyi hizmet sunabilmek için. Verimliliği artırmak için.

Panasonic TOUGHBOOK PCler dayanıklılık özelliklerine sahip olmayan standart dizüstü bilgisayarlardan sekiz kat daha güvenilirdir.*


*Sustainable Mobile Device Strategies Deliver Significant Savings for Business, Sektör Raporu

G1 Toughpad for automotive

Üst düzey otomotiv teknolojisi iş ortağınız

Bunu nasıl başarıyoruz? Diğer mobil teknoloji sağlayıcılarından farklı olarak. Otomotiv müşterilerinin ihtiyaçlarına göre daha fazla uyum sağlayarak. Teknolojimizin ihtiyaçlara tam olarak uyum sağlamasında uzmanlaşarak. Son olarak, gezegenimizin geleceğini korumaya yardımcı olacak çevre dostu ürünler sunarak.

Birlikte, otomotiv endüstrisini gelecekte bekleyen gelişmelere hazır olacağız.

Dijital geleceği karşılarken

Akıllı, birbirine bağlı Toughbook sistemleri ve cihazları faaliyetleri düzene sokar ve otomotiv değer zincirinin her aşamasında verimliliği artırır.

Güven ve mükemmellik üzerine inşa edilen uzun vadeli ilişki

Dünyanın en başarılı otomotiv kuruluşlarının çoğu mobil çözümleri için bize güveniyor. Biz de yıllardır bu güveni boşa çıkarmıyoruz.

Tanılamanızı ve üretkenliğinizi optimize edin

Günümüzün zaman baskısı içeren, doğruluk odaklı, son derece hareketli çalışma koşulları, teknisyenlerinizin masa başından uzakta, maksimum verimlilikle ve cihaz arızası korkusu yaşamadan çalışabilmesi gerektiği anlamına gelir. Yalnızca kesintisiz tam vardiya çalışması sağlamakla kalmayıp aynı zamanda atölyede, yol kenarında veya çamurlu bir alanda, kit çantasındaki diğer çoklu görev araçları gibi de kullanılabilen yüksek performanslı teknolojiye ihtiyaçları duyarlar.

Önde gelen araç üreticilerini dinleyerek ikinci Kablosuz LAN ve sağlam USB konektörleri gibi otomotiv teknolojilerini TOUGHBOOK dizüstü bilgisayarlarımıza, tabletlerimize ve el bilgisayarlarımıza entegre ettik. Toughbook çözümünüzün bir parçası olarak ek araçlara ve teknolojiye ihtiyaç duymanız durumunda, markalı çantalarda tamamen isteğe özel tanılama kitleri, tüm bileşenlerin bir kutuda yer aldığı çeşitli paketleme hizmetleri sunuyoruz

Ar-Ge'nizi geliştirin

TOUGHBOOK araştırma ve geliştirme çözümleri eski ölçüm ve test cihazlarınızla bağlantı imkanı ve diğer ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sağlam 3.0 USB bağlantı noktalarını sunar.

Performans, ekran çözünürlüğü ve dayanıklılığın gerçekten önemli olduğu Ar-Ge değer zincirinin araç testi, ölçüm, kalibrasyon, yeniden çalıştırma ve yol testi gibi birçok alanında kullanılabilirler.

10v2

Müşteri hizmetlerinizde köklü değişiklikler yapın

Bayilerin hizmet alım danışmanları arasında proaktif bir şekilde müşterinin aracının yanında bulunarak müşterileri karşılamalarını, memnuniyet puanlarını artırmalarını ve satış fırsatları yaratmalarını ve gelirlerini artırmalarını güçlendirme eğilimi vardır.

TOUGHBOOK ile kuyruklar eskide kalır ve atölyeler ve galeriler hiç olmadığı kadar etkin bir şekilde çalışır.

En önemlisi de TOUGHBOOK serisinin hafif ama sağlam mobil tasarımlarının, servis danışmanınızın galeri katında gerçek zamanlı bilgi sağlamasına veya hava koşulları ne olursa olsun açık havada hızlı, yerinde araç sağlık kontrolleri yapmasına izin verir.

Akıllı fabrikanızı şekillendirin

Araç montaj hattı kesintisini en aza indirmek hiç bu kadar önemli olmamıştı. Sektör, sabit eski sistemlerden uzaklaştıkça üretim mühendisleriniz tesislerinizin etrafında kesintisiz hareket sağlayan cihazlarla donatılmalıdır.

Bunlar, TOUGHBOOK sayesinde çoklu vardiya pil seçeneklerine ve özel hat sonu test çözümlerine güvenebilir. Hızlı tepki vermelerini ve hat bozulduğunda arıza noktasına doğru yönelmelerini sağlayarak operasyonun geri yüklenmesini ve gereksiz gecikmelerin ve maliyetlerin önlenmesini sağlar.

Küresel 1. Seviye Tedarikçi

Otomotiv endüstrisinde 15 yılı aşkın deneyime ve satış sonrası iş hakkında eksiksiz bilgiye sahibiz ve otomobil üreticilerine, sözleşme ve mali sorumluluk ve merkezi stok yönetiminden, çözüm kilitleme ve birinci basamak donanım servislerine ve onarımına kadar tam anlamıyla 1. Seviye hizmeti sunabiliyoruz.

Otomotiv sektörü hakkında daha fazla bilgi alın

55
Formula Ford case study

Formula Ford Başarı Hikayesi

Formula Ford and TOUGHBOOK prove perfect racing partners

GEMBA Process white paperfor

GEMBA Süreci

How to innovate and optimise in the face of rapidly changing business conditions and customer needs.

AA Case Study

AA Başarı Hikayesi

How TOUGHBOOK and the AA are providing best practice in field force automation.

Tavsiye edilen ürünler

TOUGHBOOK 20

TOUGHBOOK 20

Windows 10 Pro Tam Dayanıklı Ayrılabilir 10,1" Dış Ortam Full-HD Ekran

TOUGHBOOK G1

TOUGHBOOK G1

Hafif, Tam Dayanıklı Windows 10 Pro Tablet 10,1" yeni nesil Dış Ortam Full-HD Ekran

TOUGHBOOK 55

TOUGHBOOK 55

14" DAYANIKLI WINDOWS 10 PRO FULL-HD EKRANLI NOTEBOOK

Diğer Sektörler

protect

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.