Phone number: +90 (216) 709 27 24

For the defence specialist

Her türlü görevi yerine getirmek için oluşturulmuş sağlam, ticari kullanıma hazır yazılım tabanlı cihazlar

Panasonic TOUGHBOOK, dayanıklı mobil bilgi işlemde Avrupa pazar lideridir.

Günümüzün dijital orduları için araca monte edilebilir ve elde kullanılabilir tipte sağlam mobil bilgisayar çözümleri sunmak için 20 yılı aşkın bir süredir savunma kuruluşları ile iş birliği içinde çalışıyoruz.

Göreve ve ticari kullanıma hazır mobil cihazlarımız dünya genelindeki kuvvetler ve sistem entegratörlerinin güvendiği cihazlardır. Neden mi? Çünkü en zorlu askeri standartlara göre test ediliyor ve dayanıklılık, güvenilirlik ve güvenlik sağlıyorlar.

 

Savaş alanında bile en zor koşullarda ayakta kalacak şekilde tasarlanmışlar.*

Martyn Armstrong, Kıdemli Program Müdürü Cubic Defence UK
* Cubic and British Army başarı hikayesinden alınmıştır.

 

Mission ready

Göreve hazır

Daima dayanıklı

En çetin ortamlarda bile etkili bir şekilde performans gösterecek şekilde tasarlanan TOUGHBOOK taşınabilir bilgisayarlar, tabletler ve el bilgisayarları; düşme, titreşim, kum, toz, yağmur, yükseklik, aşırı sıcaklık ve daha fazlasına karşı koruma sağlamak için en sıkı gereksinimleri karşılar. Ek olarak, askeri sınıfta yer alan çözümlerimiz MIL-STD-810H standartlarına göre onaylanmıştır.

Sağlamlık gerektiren görev için raporlama

Aksiyonun kalbinde, güvenebileceğiniz bir teknolojiye sahip olmak sadece önemli olmasının yanı sıra hayati önem taşır. Panasonic Toughbook bilgisayarlar sağlamlık özelliği olmayan notebook'lara göre endüstri ortalamasının sekiz kat üzerindedir*

*Sürdürülebilir Mobil Cihaz Stratejileri İşletme için Önemli Ölçüde Tasarruf Sağlar, Araştırma Raporu

Uygun maliyetli ve kullanıcı dostu

TOUGHBOOK'ta, sektördeki tüm organizasyonlarda kolayca ve uygun maliyetli bir şekilde konuşlandırılabilen ticari kullanıma hazır cihazları geliştirdik.

Savunma sektöründeki müşterilerin geri bildirimlerine yönelik olarak askerlerinizin sivil hayatta kullandıkları ticari sistemler gibi görünen ve optimum sağlamlaştırma standartlarını koruyan sistemler yarattık. Yani, dağıtımdan sonra kuvvetleriniz hızlı kullanılabilirlik sayesinde zorlukların üstesinden gelebilir.

Cost effective and user friendly

Üstün güvenlik

Sağlamlık ve de güvenlikten ödün vermeyen tamamen taşınabilir aksesuarlar. TOUGHBOOK mühendisleri, operasyon sırasında birimin başına ne gelirse gelsin yüksek hassasiyete sahip verileri kaybetme riski olmadığını garanti etmek adına, çıkarılabilir katı hal sürücüleri (SSD'ler) içeren savunma cihazları geliştirir. Ayrıca, MIL-DTL-38999 Askeri Standartlarına uygun bağlantı noktaları da bağlantı uçlarının düşme veya gevşeme riski olmadığı güçlü ve güvenli bağlantılar için eklenebilir.

Saptanamayan işlemler

Personelin radarla izlenen bir bölgeye gireceği hayati bir görev söz konusu olduğunda, TOUGHBOOK gizli modu, tüm telsiz ve ekran özelliklerinin bir saniyeden kısa bir sürede ve bir düğmeye basılarak devre dışı bırakılmasını sağlar.

Cihazlar ayrıca MIL-STD-461h standartlarına uygun şekilde sertifikalandırılabilir ve sınırlı elektro-manyetik girişim için sıkı kontrollere sahip olmaları sağlanır.

Bitmeyen destek

Birkaç yılda bir donanım değiştirme maliyetini ve güçlüğünü ortadan kaldırın. Askeri sınıf ürünlerimiz daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve tüm operasyonel gereksinimleri karşılayacak şekilde çeşitli TOUGHBOOK desteği ve garantisi seçenekleriyle birlikte gelir.

Modular customisation and more

Modüler özelleştirme ve daha fazlası

Her kullanıcı ve kuruluş farklı olduğundan savunma sektörü için tasarlanmış tasarım özelleştirmeleri ve yazılım entegrasyonları sunuyoruz.

Belirli aksesuarları da kişiye özel tasarlayabiliyoruz. Örneğin, araç yerleştirme çözümlerimiz standart olarak çeşitli montaj braketleriyle birlikte gelir ancak savaş alanına ulaşıma yönelik olarak kurşun geçirmez hale de getirilebilir.

Savunma sektörü hakkında daha fazla bilgi alın

BIZE ULAŞIN:
Find out more about defence
Cubic & British Army Case Study

Cubic ve Britanya Ordusu Başarı Hikayesi

Panasonic and Cubic Defence UK help British Army lead the world in defence training

Team Army Case Study

BAE Systems Başarı Hikayesi

BAE Systems use Panasonic Toughpad tablets to help service Typhoon Jets.

Team Army Case Study

Team Army Başarı Hikayesi

Panasonic supports sport in the British Army both financially, via sponsorship of Team Army, and directly with Toughboook rugged notebooks to assist Army rugby teams with training.

Tavsiye edilen ürünler

TÜM ÜRÜNLERI GÖRÜNTÜLE
TOUGHBOOK 55

TOUGHBOOK 55

14" DAYANIKLI WINDOWS 10 PRO FULL-HD EKRANLI NOTEBOOK

TOUGHBOOK M1

TOUGHBOOK M1

Cep Boyu, fansız, tam dayanıklı Windows 10 Pro Tablet 7” Dış Ortam Ekran

TOUGHBOOK G1

TOUGHBOOK G1

Hafif, Tam Dayanıklı Windows 10 Pro Tablet 10,1" yeni nesil Dış Ortam Full-HD Ekran

Diğer Sektörler

ProServices ProTect

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.