Phone number: +90 (216) 709 27 24

For the logistics and warehouse specialist

Panasonic TOUGHBOOK, dayanıklı dizüstü bilgisayarlar ve tabletler kategorisinde Avrupa pazar lideridir.

Amaca uygun bir şekilde araca monte edilebilir ve elde taşınabilir sağlam mobil bilgi işlem çözümleri sunmak amacıyla 20 yılı aşkın süredir depolama ve lojistik kuruluşları ile iş birliği içinde çalışıyoruz. Tedarik zincirindeki depo ve lojistik yöneticilerinin ve işçilerin her yerde ve tüm koşullarda tamamen dijital olarak bağlantı kurmasını sağlıyoruz.

Mobil çalışma, özellikle depolarda ve açık havada kendine has zorluklara sahiptir. Ancak uzmanlaşmış dayanıklı çözümler sunmak iş gücünüzün verimliliğini önemli ölçüde artırabilir ve işinize ilişkin önemli yatırım geri dönüşü avantajları sunar.

Panasonic çözümleri, şirketin projenin hayata geçme evresinde ve tamamlanmasının ardından her aşamada sunduğu servis desteği ve cihazları ihtiyaçlarımıza uygun hale getirebilme becerisi sayesinde tercihimiz oldu.*

Bartosz Kolasiński Proje Müdürü Raben Group *Raben Başarı hikayesinden alınmıştır.
 
N1

Depolama ve lojistik kuruluşları aşağıdaki koşullarda TOUGHBOOK'a güvenir:

  • Mevcut Depo Yönetim Sistemi (WMS) artık ihtiyaçlarını karşılamadığında ve hayal kırıklığı yarattığında.
  • Yeni nesil mobil çalışmaya geçiş yapmak istediklerinde.
  • Bağlantı sorunları yaşadıklarında ve hareket halindeyken gerçek zamanlı olarak kritik uygulamalara ve verilere erişmek için çabaladıklarında.
  • • Sahada müşterilere mümkün olan en iyi hizmeti sunma kabiliyetlerini etkileyen yüksek oranda cihaz arızalarıyla karşı karşıya kaldıklarında.

Vazgeçmeyen, güçlü, dayanıklı, her zaman bağlantıda kalan teknoloji

Günümüzün rekabetçi tedarik zinciri yönetimi yapabileceğiniz her teknolojik yeniliği sonuna kadar kullanmanızı gerektirir.

Sağlam dizüstü bilgisayarlara, tabletlere ve el terminallerinin yanı sıra mobil POS sistemleri gibi diğer dijital araçlara ihtiyaç duyarsınız. Ancak bunların da üst düzey dayanıklılık, maksimum bağlantı ve üstün hareketlilik sunması gerekir.

En güvenilir ve dayanıklı taşınabilir bilgisayarları arasında TOUGHBOOK taşınabilir bilgisayarlar dikkat çekmektedir*. Bilgisayarları forklift üzerine monte edebilir, yuvalarına takabilir veya kar üzerinde bırakabilirsiniz. İşler ne kadar zor olursa olsun iş gücünüz çevrim içi ve üretken kalacaktır.

Panasonic Toughbook bilgisayarlar dayanıklılk özelliği olmayan notebook'lara göre endüstri ortalamasının sekiz kat üzerinde sağlamlığa sahiptir*


*Sürdürülebilir Mobil Cihaz Stratejileri İşletme için Önemli Ölçüde Tasarruf Sağlar, Araştırma Raporu

Ve daha fazlası da var... TOUGHBOOK cihazlarının sunduğu özellikler:

Superior connections for uninterrupted access to real-time information

Gerçek zamanlı bilgilere kesintisiz erişim için üstün bağlantı seçenekleri

Triple-shift battery life with dual battery slots and hot-swap technology for increased uptime

Artan çalışma süresi için çift pil yuvalı üç vardiyalı pil ömrü ve çalışırken değiştirilebilir pil teknolojisi

Thinner, lightweight and more ergonomic deigns that include angled barcode scanners – also proven to reduce repetitive strain in

Açılı barkod tarayıcıları içeren daha ince, hafif ve daha ergonomik tasarıma sahiptir. Aynı zamanda, kasların aşırı kullanımı sonucu oluşan rahatsızlıkları azalttığı kanıtlanmıştır

Gerçek zamanlı tepki

Büyük dağıtım operasyonlarını koordine ederken depolama ve taşıma sektörü yöneticilerinin verilere tüm gün erişiminin olması hayati önem taşımaktadır. Doğru teknoloji, toplama ve paylaşım yöntemlerini düzene koyabilir.

TOUGHBOOK mobil cihazlar, bulut tabanlı yönetimden barkod verilerine kadar tüm kritik bilgileri her zaman çekebilir.

Bir gönderi veya hatta personel ile ilgili bir sorun olursa depo yöneticileri, mevcut kaynakların ve alanın en iyi ve en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan ve genel operasyonlarda gecikmeyi en aza indiren gönderi için gerçek zamanlı olarak işleri yeniden atayacak veya teslimat noktalarını yeniden tahsis edecek etkili çözümlere sahiptir.

M1 Toughbook Tablet for Logistics
M!

Ürün hareketinin kuş bakışı görünümü

Akıllı depo anlayışlarıyla, tesisiniz ve ötesinde gönderilerin durumunu ve yerini takip edebilirsiniz.

Yepyeni çözümlerimiz barkod tarama, video izleme ve diğer teknolojileri anında görsel zeka için birleştirerek depo kesintilerini hızlı bir şekilde tespit edebilir ve hasar ve kayıpların kaynağına geri dönülebilmesini sağlayabilirsiniz.

Hattın sonuna kadar takip

Her kutunun veya paketin sürekli olarak farklı yerlere gönderildiğini biliyoruz. Bu nedenle lojistik çözümlerimiz, ürünlerinizi doğrudan müşterilere teslim etmenize yardımcı olacak mobil POS araçlarını içerir.

Örneğin, perakende noktalarında, tabletlerimiz envanter görüntüleme ve yerinde güvenli ödemeyi etkinleştirmek üzere yapılandırılabilir.
 

Daha düzgün çalışan bir depo

7/24 devam eden müşteri siparişleri ve gerçek zamanlı yapılan uygulamalarla tüm sektörlerdeki işletmeler gelişmiş destekten faydalanabilir.

Depoları olabildiğince verimli hale getirmeye yardımcı olarak, kağıt işlemlerini dijitalleştirerek, kötü el yazısı veya yinelenen formları yanlış okuma nedeniyle oluşan hataları en aza indirerek tedarik zincirini her gün önemli ölçüde geliştiriyoruz.

Son kilometre teslimi

İster depoda bulanan bir forklift ister yolda ilerleyen bir teslimat kamyonu olsun, araç entegrasyonu depolama ve lojistik sektörü için önemli bir bileşendir.

Panasonic TOUGHBOOK, tamamen sağlam, çarpışma testinden geçmiş, sabit veya kolayca aktarılabilen araç montaj çözümlerinden oluşan geniş bir portföy sunar.

Yuvaları ve montajları, geniş deneyim ve mühendislik yeteneklerimizi kullanarak forkliftler, her türlü karayolu ve off-road araçları, minibüsler ve kamyonetler ve elektrikli demiryolu taşıtları dahil olmak üzere tüm araçlara uyacak şekilde temin edebilir ve kurulumlarını yapabiliriz.

Ayrıca müşterinizle ilişki kurarken personeliniz, imza alma ve teslimat belgesi hususunda Toughbook aktif kalem desteğine güvenebilir.

icon4

Ortak çalışmaya uygun, kapsamlı, özel bir yaklaşım

Analiz ve anlayıştan üretime, kuruluma ve daha fazlasına varan konularda uzmanlarımız kuruluşunuz için mükemmel, uygun maliyetli ve verimliliği artıran yerleştirme çözümünü oluşturmak amacıyla her adımda sizinle birlikte çalışabilir.

icon5

Hızlı tamamlama kavramı

Şirket içi TOUGHBOOK prototip çalışmasıyla kişiselleştirilmiş çözüm konseptlerinizi doğru...ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Ayrıca günlük hizmet konseptimiz sayesinde yalnızca 24 saat içinde konsept aracılığıyla ilk fikirlerinizi alabiliriz.

icon6

Yolcu güvenliğinden ödün vermez

Her TOUGHBOOK montaj çözümü kapsamlı darbe ve araç çarpışma testinden geçirilir ve Panasonic sertifikası ile birlikte gelir.

Lojistik ve depolama sektörü hakkında daha fazla bilgi alın

BIZE ULAŞIN
M!v2
Raben Case Study (English)

Raben Başarı Hikayesi (İngilizce)

Raben group equips its drivers with rugged handhelds from Panasonic.

Dynalogic Case Study

Dynalogic Başarı Hikayesi

Scanning barcodes, planning routes, running checklists, adding signatures – the new Toughpad can do it all.

Otto Pachmayr

Otto Pachmayr - Youtube

Mordern warehouse management with TOUGHPAD G1 in beverage industry and stores.

Tavsiye edilen ürünler

TÜM ÜRÜNLERI GÖRÜNTÜLE
TOUGHBOOK N1

TOUGHBOOK N1

Açılı barkod okuyuculu 4,7" ince ve hafif el tableti

TOUGHBOOK M1

TOUGHBOOK M1

Cep Boyu, fansız, tam dayanıklı Windows 10 Pro Tablet 7” Dış Ortam Ekran

tablets for Forklifts

Forkliftler için Monte Edilmiş Bilgisayarlar

Forklift araçları depolamanın en önemli parçalarından biridir.

Diğer Sektörler

protect

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

toughbook

Toughbook as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.