Phone number: +90 (216) 709 27 24

For the retail specialist

Perakende uygulamaları için çok amaçlı mobil bilgisayar çözümleri

Panasonic TOUGHBOOK çok işlevli performansı yeni seviyelere taşıyor.

Üretim alanında, restoranlarda veya açık havada ve depolarda, kısacası her yerde TOUGHBOOK cihazları perakende sektörü için mükemmel araçlardır.

Tam ürün yelpazesi, perakendecilerin başarılı işletmeleri birbirinden ayıran çok kanallı müşteri deneyimini sunmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

TOUGHBOOK cihazları ve yazılımı sayesinde çalışanlarınız, fiziksel perakende dünyasını dijital çevrim içi eş değeriyle birleştiren entegre, kesintisiz bir etkileşim ve temas noktaları serisi oluşturabilir.

Daha önce kullandığımız Panasonic cihazları operasyonlarımızda bize büyük destek oldu ve yeni alımlarımızda Panasonic ile tekrar işbirliği yapma konusunda hiç tereddüt etmedik.*

Dave Wood Uygulama Geliştirme Müdürü Ocado
*Ocado FZ-M1 başarı hikayesinden alınmıştır.

TOUGHBOOK perakende teknolojisiyle mağaza veya restoranı ziyaret eden herkes için maksimum kolaylık, deneyim ve hizmet sunun.

Deliver multiple services using just one device

Sadece bir cihaz kullanarak sipariş ve menü bilgileri aktarımını, envanter yönetimini, rezervasyon sorularını ve daha fazlasını sunabilirsiniz.

Use high-visibility touchscreens and digitizer pens to create a simpler process for mobile staff and customers alike.

Gezici personel ve müşteriler için daha basit bir süreç oluşturmak adına yüksek görünürlüğe sahip dokunmatik ekranlar ve dijitalleştirici kalemler kullanın.

Take advantage of lightweight design and world-class connectivity

Uzun kuyruklar oluşturulduğunda, bekleme süresi hayal kırıklıklarını ortadan kaldırıp sürekli müşteri akışını sürdürmek için hafif tasarım ve birinci sınıf bağlantılardan yararlanın.

Diğer Sektörler

protect

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.