Phone number: +90 (216) 709 27 24

For the transportation specialist

Panasonic TOUGHBOOK, dayanıklı dizüstü bilgisayarlar ve tabletler kategorisinde Avrupa pazar lideridir.

Dünya çapında demiryolu, karayolu, havayolu, denizyolu ve bakım organizasyonları ile ortaklaşa çalışarak amaca uygun araç montajı ve elde taşınabilir sağlam mobil bilgi işlem çözümleri sunarak saha çalışanlarının ve mühendislerinin nerede olurlarsa olsun, yoğun rüzgar, yağmur, açık hava veya kar koşullarında tamamen dijital olarak bağlantı kurmalarını sağlıyoruz.

Özellikle açık havada mobil çalışma kendine özgü benzersiz zorluklar ortaya çıkarabilir. Ancak uzmanlaşmış dayanıklı çözümler sunmak iş gücünüzün verimliliğini önemli ölçüde artırabilir ve işinize ilişkin önemli düzeyde yatırım geri dönüşü avantajları sunar.

Panasonic ile önemli bir işbirliği gerçekleştirdik, tüm sorularımızın cevaplanması, test cihazlarının sağlanması ve belli kullanım alanları ile ilgili geri bildirimlerimizin dinlenmesi ile ilgili oldukça memnunuz.*

Graham Cottrell Operasyon Sistemleri İş Analisti EasyJet *EasyJet Boarding Uygulaması başarı hikayesinden alınmıştır.
N1 Handheld for transport

Demiryolu, karayolu ve arıza bakım onarım kuruluşları aşağıdaki koşullarda TOUGHBOOK'a güvenir:

  • Sahada müşterilere mümkün olan en iyi hizmeti sunma kabiliyetlerini etkileyen yüksek oranda cihaz arızalarıyla karşı karşıya kaldıklarında.
  • Bağlantı sorunları yaşadıklarında ve hareket halindeyken gerçek zamanlı olarak kritik uygulamalara ve verilere erişmek için çabaladıklarında.
  • Mevcut mobil bilgi işlem çözümlerinin performansıyla amaçlarına ulaşamadıklarında.
  • Yeni nesil mobil çalışmaya geçiş yapmak istediklerinde.

Ulaşım sektörü uzmanlarının güvendiği marka

Üstün bağlantı özellikleri

Panasonic TOUGHBOOK, kendi antenlerini tasarlayıp üreten dayanıklı bilgisayar üreticilerinden biridir.

Bu sayede her cihazı mümkün olan en iyi bağlantı için optimize edebiliriz. Düşük kapsama alanlarında dahi saha çalışanları ve mühendisleri bozulma ve kesinti olmadan, hayati bilgi ve bulut uygulamalarına uzaktan erişebilir.

Rakipsiz dayanıklılık

Panasonic TOUGHBOOK bilgisayarlar sağlamlık özelliği olmayan notebook'lara göre endüstri ortalamasının sekiz kat üzerinde sağlamlığa sahiptir*

TOUGHBOOK cihazları diğer teknolojilerin çalışamaz hale geldiği yerlerde bile çalışır. Sahip oldukları askeri standartlar düzeyde dayanıklılık, güvenilirlik ve performans sayesinde ortam koşullarına bağlı olmaksızın ihtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde iş gücünüzün verimliliğini en üst düzeye çıkarmaya hazır oldukları anlamına gelir.

*Sürdürülebilir Mobil Cihaz Stratejileri İşletme için Önemli Ölçüde Tasarruf Sağlar, Araştırma Raporu

Cihazlarımız tüm dünyada ulaşım sektörü uzmanları tarafından en çetin koşullarda kullanılmaktadır.

Plansız arıza süresinde düşüş

Yeni Akıllı Pil teknolojimiz ve özel olarak uyarlanmış güç yönetim sistemlerimizle, TOUGHBOOK bilgisayarlar, tabletler ve el terminalleri tüm gün boyunca tek bir şarjla çalışabilecek şekilde üretilmiştir.

Ancak cihazın ömrü düşünülünce pil ömrünün bozulması kaçınılmazdır. Bu nedenle, pil sağlığını izleyerek potansiyel sorunları ortaya çıkmadan önce giderecek yeni Akıllı Pil Takibi yazılımımızı da sunuyoruz.

Ayrıca Akıllı Pil Garantisi sayesinde Yedek Pillerimiz nerede olursa olsun saha çalışanınıza çalışma günlerinde bir aksaklık ortaya çıkmadan önce gönderilebilir.

M1 Toughbook

Özelleştirilmiş araç entegrasyonu

Panasonic TOUGHBOOK, tamamen sağlam, çarpışma testinden geçmiş, sabit veya kolayca aktarılabilen araç montaj çözümlerinden oluşan geniş bir portföy sunar.

Yuvaları ve montajları, gelişmiş mühendislik yeteneklerimizi kullanarak forkliftler, her türlü karayolu ve off-road araçları, minibüsler ve demir yolu taşıtları dahil olmak üzere tüm araçlara uyacak şekilde tasarlayabilir, geliştirebilir ve inşa edebiliriz

icon 1

Ortak çalışmaya uygun, kapsamlı, özel bir yaklaşım

Analiz ve anlayıştan üretime, kuruluma ve daha fazlasına varan konularda uzmanlarımız kuruluşunuz için mükemmel, uygun maliyetli ve verimliliği artıran montaj çözümünü oluşturmak amacıyla her adımda sizinle birlikte çalışabilir.

icon2

Hızlı tamamlama kavramı

Şirket içi TOUGHBOOK prototip çalışmasıyla kişiselleştirilmiş çözüm konseptlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Ayrıca günlük hizmet konseptimiz sayesinde yalnızca 24 saat içinde konsept aracılığıyla ilk fikirlerinizi alabiliriz.

icon3

Yolcu güvenliğinden ödün vermez

Her TOUGHBOOK montaj çözümü kapsamlı darbe ve araç çarpışma testinden geçirilir ve Panasonic sertifikası ile birlikte gelir.

Taşımacılık sektörü hakkında daha fazla bilgi alın

BIZE ULAŞIN:
M1v2
Siemens Rail Case Study

Siemens Demiryolu Başarı Hikayesi

The rugged Panasonic TOUGHBOOK 20 2-in-1 detachable drives efficiencies at Siemens UK train maintenance depots.

Fjord1 Case Study

Fjord1 Başarı Hikayesi

Using rugged TOUGHBOOK devices in sun, wind, rain and sea spray

EasyJet Boarding Application Case Study

EasyJet Uçağa Biniş Uygulaması Başarı Hikayesi

Departure gate solution increases flexibility and reduces costs using Panasonic rugged handheld devices for pre-flight boarding.

Tavsiye edilen ürünler

TÜM ÜRÜNLERI GÖRÜNTÜLE
TOUGHBOOK N1

TOUGHBOOK N1

Açılı barkod okuyuculu 4,7" ince ve hafif el tableti

TOUGHBOOK M1

TOUGHBOOK M1

Cep Boyu, fansız, tam dayanıklı Windows 10 Pro Tablet 7” Dış Ortam Ekran

Custom Docking Solutions

Özel Montaj Çözümleri

Saha çalışanlarınıza, ofislerinde Panasonic ProServisleri özel yerleştirme çözümleri ile daha verimli çalışmalarına izin verin.

Diğer Sektörler

protect

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.