Phone number: +90 (216) 709 27 24
  • Mobile Solutions Business Division – Europe

Gizlilik politikası

Bu gizlilik politikası sadece business.panasonic.eu altındaki web sitesi için geçerlidir ve politikaya ilişkin işlemler Panasonic Marketing Europe GmbH ve grubundaki şirketler ve bağlı kuruluşlar tarafından gerçekleştirilebilir.

Web Sitesindeki Gizlilik Politikası

 

Şirket, Temel İş Felsefemiz ile uyumlu olarak, yüksek kaliteli ürünler ve servisler sağlayarak müşterilerimizin memnuniyet ve güvenini kazanmayı amaçlar. Bu hedef doğrultusundaki çalışmalarımızın bir parçası olarak, Şirket'in Web Sitesi üzerinde toplanan kişisel bilgilerinizi korumak için bu gizlilik politikasını uygulamaya koyduk.

 

1. Söz konusu bilgilerin gereğine uygun yönetildiğini güvenceye almak için, Şirket dahilindeki tüm kuruluşlara, kişisel bilgilerin korunmasından sorumlu bir kişi atanır.

2. Adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi kimliğinizin tespit edilebileceği kişisel bilgilerinizi sağlamanız veya kaydetmenizin istendiği durumlarda, Şirket, sizi bu bilgilerin ne amaçla kullanılacağına dair bilgilendirecek ve konuyla ilgili sorularınızı yönlendirebileceğiniz irtibat kişilerinin bilgisini sağlayacaktır. Sizden sadece amaca uygun kapsamda kişisel bilgiler sağlamanız istenecektir.

3. Şirket, kişisel bilgilerinizi, sadece kabul ettiğiniz kullanım amacına uygun kapsamda kullanacaktır.

4. Şirket'in gerektiğinde ( çalışma için dış kaynak kullanımı veya hukuken uygun diğer durumlarda) bilgilerinizi ifşa etmesini onayladığınız durumlar haricinde, Şirket, üçüncü taraflarla kişisel bilgilerinizi paylaşmayacak veya ifşa etmeyecektir.

5. Kişisel bilgilerinizi gözden geçirmek isterseniz, lütfen kişisel bilgilerinizi sağladığınız veya kaydettiğiniz web sitesinde, size gösterdiğimiz ilgili kişi ile iletişime geçin. Şirket, talebinize uygun şekilde karşılık verebilmek için gerekeni yapacaktır.

6. Şirket, kişisel bilgilerinizin güvenli yönetimini sağlama kapsamında, güvenliği geliştirmek ve sürdürmek için elinden gelen çabayı gösterecektir.

7. Şirket, yürürlükteki kanun ve yönetmeliklere uymakla birlikte, kişisel bilgilerin korunması için alınan tedbirleri iyileştirme ve geliştirme konusundaki çabalarını sürdürecektir.
o Sağladığınız veya kaydettiğiniz kişisel bilgilerinizle ilgili sorularınıza istinaden, bu tür ve benzeri bilgileri gözden geçirme talepleri, bilginin gönderildiği web sitesinde belirtilen irtibat kişisine yönlendirilmelidir.
o Lütfen Şirket Gizlilik Politikası'yla ilgili sorularınızı psceuwebmasters@eu.panasonic.com e-posta adresine gönderin.
o Eğer 13 yaşın altındaysanız, kişisel bilgilerinizi göndermeden önce ebeveyninizin veya vasinizin onayını almanız gereklidir.

Telif Hakkı © 2013 Panasonic Europe Ltd. 
Tüm Hakları Saklıdır.