Phone number: +90 (216) 709 27 24

TAKIMIN BİR PARÇASI

Her türlü görevi yerine getirmek için oluşturulmuş sağlam, ticari kullanıma hazır yazılım tabanlı cihazlar

Panasonic TOUGHBOOK, dayanıklı mobil bilgi işlemde Avrupa pazar lideridir.

Günümüzün dijital orduları için araca monte edilebilir ve elde kullanılabilir tipte sağlam mobil bilgisayar çözümleri sunmak için 20 yılı aşkın bir süredir savunma kuruluşları ile iş birliği içinde çalışıyoruz.

Göreve ve ticari kullanıma hazır mobil cihazlarımız dünya genelindeki kuvvetler ve sistem entegratörlerinin güvendiği cihazlardır. Neden mi? Çünkü en zorlu askeri standartlara göre test ediliyor ve dayanıklılık, güvenilirlik ve güvenlik sağlıyorlar.

Savaş alanında bile en zor koşullarda ayakta kalacak şekilde tasarlanmışlar.*

Martyn Armstrong, Kıdemli Program Müdürü Cubic Defence UK
* Cubic and British Army başarı hikayesinden alınmıştır.

Göreve hazır

Daima dayanıklı

En çetin ortamlarda bile etkili bir şekilde performans gösterecek şekilde tasarlanan TOUGHBOOK taşınabilir bilgisayarlar, tabletler ve el bilgisayarları; düşme, titreşim, kum, toz, yağmur, yükseklik, aşırı sıcaklık ve daha fazlasına karşı koruma sağlamak için en sıkı gereksinimleri karşılar. Ek olarak, askeri sınıfta yer alan çözümlerimiz MIL-STD-810H standartlarına göre onaylanmıştır.

Sağlamlık gerektiren görev için raporlama

Aksiyonun kalbinde, güvenebileceğiniz bir teknolojiye sahip olmak sadece önemli olmasının yanı sıra hayati önem taşır. Panasonic Toughbook bilgisayarlar sağlamlık özelliği olmayan notebook'lara göre endüstri ortalamasının sekiz kat üzerindedir*

*Sürdürülebilir Mobil Cihaz Stratejileri İşletme için Önemli Ölçüde Tasarruf Sağlar, Araştırma Raporu

Uygun maliyetli ve kullanıcı dostu

TOUGHBOOK'ta, sektördeki tüm organizasyonlarda kolayca ve uygun maliyetli bir şekilde konuşlandırılabilen ticari kullanıma hazır cihazları geliştirdik.

Savunma sektöründeki müşterilerin geri bildirimlerine yönelik olarak askerlerinizin sivil hayatta kullandıkları ticari sistemler gibi görünen ve optimum sağlamlaştırma standartlarını koruyan sistemler yarattık. Yani, dağıtımdan sonra kuvvetleriniz hızlı kullanılabilirlik sayesinde zorlukların üstesinden gelebilir.

Üstün güvenlik

Sağlamlık ve de güvenlikten ödün vermeyen tamamen taşınabilir aksesuarlar. TOUGHBOOK mühendisleri, operasyon sırasında birimin başına ne gelirse gelsin yüksek hassasiyete sahip verileri kaybetme riski olmadığını garanti etmek adına, çıkarılabilir katı hal sürücüleri (SSD'ler) içeren savunma cihazları geliştirir. Ayrıca, MIL-DTL-38999 Askeri Standartlarına uygun bağlantı noktaları da bağlantı uçlarının düşme veya gevşeme riski olmadığı güçlü ve güvenli bağlantılar için eklenebilir.

Saptanamayan işlemler

Personelin radarla izlenen bir bölgeye gireceği hayati bir görev söz konusu olduğunda, TOUGHBOOK gizli modu, tüm telsiz ve ekran özelliklerinin bir saniyeden kısa bir sürede ve bir düğmeye basılarak devre dışı bırakılmasını sağlar.

Cihazlar ayrıca MIL-STD-461h standartlarına uygun şekilde sertifikalandırılabilir ve sınırlı elektro-manyetik girişim için sıkı kontrollere sahip olmaları sağlanır.

Bitmeyen destek

Birkaç yılda bir donanım değiştirme maliyetini ve güçlüğünü ortadan kaldırın. Askeri sınıf ürünlerimiz daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve tüm operasyonel gereksinimleri karşılayacak şekilde çeşitli TOUGHBOOK desteği ve garantisi seçenekleriyle birlikte gelir.

Modüler özelleştirme ve daha fazlası

Her kullanıcı ve kuruluş farklı olduğundan savunma sektörü için tasarlanmış tasarım özelleştirmeleri ve yazılım entegrasyonları sunuyoruz.

Belirli aksesuarları da kişiye özel tasarlayabiliyoruz. Örneğin, araç yerleştirme çözümlerimiz standart olarak çeşitli montaj braketleriyle birlikte gelir ancak savaş alanına ulaşıma yönelik olarak kurşun geçirmez hale de getirilebilir.

Savunma sektörü hakkında daha fazla bilgi alın

Bize Ulaşın

Diğer Sektörler

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

Daha fazla bilgi alin

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.

Daha fazla bilgi alin