Phone number: +90 (216) 709 27 24
Phone number: +90 (216) 709 27 24
Current language: Türkçe

Sanayi ve üretim sektörü uzmanları için

Sanayi ve üretim sektörü uzmanları için

Panasonic TOUGHBOOK, dayanıklı dizüstü bilgisayarlar ve tabletler kategorisinde Avrupa pazar lideridir.

Biz de bir üretici olarak 100 yılı aşkın tecrübesiyle günümüzün dijital olarak etkinleştirilmiş üretim hatları ile bakım, onarım ve operasyonlar saha teknisyenleri için dayanıklı mobil bilgi işlem çözümleri sunmak adına sanayi ve üretimde karar verici mercilerle iş birliği içinde çalışabilmek üzere benzersiz bir yapıya büründük.

Sanayi ve üretim şirketleri aşağıdaki özelliklere ihtiyaç duyduklarında TOUGHBOOK'a güvenir:

  • İş akışlarını düzene sokup verimliliği artırmak
  • Daha yüksek doğruluk sayesinde hataları en aza indirmek
  • Daha yüksek üretim hızı ve kalitesi için süreçleri otomatikleştirmek
  • Bakım gereksinimlerini azaltmak
  • Plansız arızaları azaltmak ve çalışma süresini artırmak

Panasonic TOUGHBOOK PCler dayanıklılık özelliklerine sahip olmayan standart dizüstü bilgisayarlardan sekiz kat daha güvenilirdir.*

*Sustainable Mobile Device Strategies Deliver Significant Savings for Business, Sektör Raporu

Üretim 4.0

Üretim, küresel ölçekte dijital teknolojilerin yükselişiyle desteklenen bir dönüşüm geçiriyor.

Üreticilerin, rekabet avantajlarını korumak için maliyeti artıran iş kesintisi sürelerini minimum düzeye çekip, mümkün olan en sade operasyon modelleriyle çalışmaları gerekiyor. Bir yandan da ürün kalitesinden taviz vermemek şart.

İşte bu nedenle, makineler arası iletişimi kullanarak operasyonlarınızı dijitalleştirmek hiç bu kadar önemli olmamıştı. Doğru mobil programlama çözümünü seçmek, başarıya ulaşmak için kritik öneme sahiptir.

Panasonic TOUGHBOOK, sağlam teknoloji alanındaki deneyimlerimizi ve uzmanlığımızı uygulamaya koyarak müşterilerimize iş akışı süreçlerini düzene sokmalarına ve performansı artırmalarına yardımcı olup sektöre benzersiz bir değer katıyor.

Dayanıklı TOUGHBOOK dizüstü bilgisayarlarımız, tabletlerimiz ve el bilgisayarlarımız aşağıdaki uygulamalarda mükemmel uyum sağlar:

Üretim hatları

Bakım, onarım ve operasyonlar (MRO)

Üretim depolama yönetimi

Arıza süresini azaltma ve verimliliği artırma

Üretim çalışma süresini artırmak, üretim çevrelerindeki en önemli güçlüklerden biridir. En zor operasyonlarda süreçleri otomatikleştirmek için personeli TOUGHBOOK mobil cihazlarıyla donatın. El yazısıyla yazılmış veri hatalarını azaltmak için kalem ve kağıt ihtiyacını ortadan kaldırıp çalışanlarınıza planlama, zamanlama, iş ve yönlendirme bilgilerine anında erişim imkanı verin.

Üretim makinelerinde bakım tahmini

Bakım tahmini yazılımı, TOUGHBOOK cihazlarında çalışan, onarım için gerekli malzeme ve parça miktarını azaltıp çalışma süresini artırmasının yanı sıra makine arızalarının erken tespitini sağlar.

İşçiler, makine durumları ve hata raporlarından onarım kılavuzlarına, yedek parçalara, tarihsel verilere ve radyo frekansı tespit (RFID) altyapısına kadar hayati bilgilere erişim sağlayıp bu bilgileri paylaşabilir.

Sorunsuz depo operasyonları

Sağlam el bilgisayarlarında stok yazılımını kullanarak gerçek zamanlı kritik stok ve konum bilgilerine erişmek olanağını yakalarsınız. Ürünlerin alımından taşınmasına, siparişinden dağıtımına kadar pek çok alanda TOUGHBOOK cihazları daha fazla seçim ve paketleme hassasiyeti, daha hızlı seçim ve teslimata ek olarak üstün stok sayımı ve ikmali imkanları sunar.

Teknik hizmetler ve tanılamalar

Servis teknisyenleri, cihazları servisin gerçekleştirileceği makineye takarak tanılama araçları olarak kullanabilir. Tablet, aygıt yazılımını güncellemek için kullanılabilir, ilk seferde sorun çözümü ve kaliteyi önemli ölçüde artırır.

Genişletilmiş pil performansı ve optimize bağlantıdan en son işletim sistemlerine kadar, özel aksesuarlar ve titreşim, damla, su ve toza dayanıklı. TOUGHBOOK cihazı özellikleri endüstriyel ve üretim ortamları için mükemmel bir uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Endüstriyel ve imalat hakkında daha fazla bilgi edinin

Bize Ulaşın

Diğer Sektörler

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

Daha fazla bilgi alin

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.

Daha fazla bilgi alin