Phone number: +90 (216) 709 27 24
Phone number: +90 (216) 709 27 24
Current language: Türkçe

Perakende sektörü uzmanları için

Perakende uygulamaları için çok amaçlı mobil bilgisayar çözümleri

Panasonic TOUGHBOOK çok işlevli performansı yeni seviyelere taşıyor.

Üretim alanında, restoranlarda veya açık havada ve depolarda, kısacası her yerde TOUGHBOOK cihazları perakende sektörü için mükemmel araçlardır.

Tam ürün yelpazesi, perakendecilerin başarılı işletmeleri birbirinden ayıran çok kanallı müşteri deneyimini sunmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

TOUGHBOOK cihazları ve yazılımı sayesinde çalışanlarınız, fiziksel perakende dünyasını dijital çevrim içi eş değeriyle birleştiren entegre, kesintisiz bir etkileşim ve temas noktaları serisi oluşturabilir.

Daha önce kullandığımız Panasonic cihazları operasyonlarımızda bize büyük destek oldu ve yeni alımlarımızda Panasonic ile tekrar işbirliği yapma konusunda hiç tereddüt etmedik.*

Dave Wood Uygulama Geliştirme Müdürü Ocado
*Ocado FZ-M1 başarı hikayesinden alınmıştır.

TOUGHBOOK perakende teknolojisiyle mağaza veya restoranı ziyaret eden herkes için maksimum kolaylık, deneyim ve hizmet sunun.

Perakende şirketleri aşağıdakilere ihtiyaç duyduklarında TOUGHBOOK'a güvenir:

 • Gerçek zamanlı bilgilere erişim
  Müşterilere derinlemesine ürün detayları sunma ve hizmet noktasında satış fırsatlarını en üst düzeye çıkarma.
 • Sağlam ve hafif bir taşınabilir cihaz
  Ergonomik ancak zorlu mağaza içi ve depo ortamlarında kullanılabilecek kadar sağlam.
 • Tek bir cihazdan birden fazla uygulamayı yönetme yeteneği
  Uzun pil ömrü sayesinde, entegre barkod okuyucular ve diğer özelliklerin yanı sıra Windows işletim sisteminin tam kullanımı.

Fast-food'dan daha hızlı

Hızlı, verimli ve esnek müşteri hizmetleri ihtiyacının fast-food restoranından daha kritik olduğu birkaç ortam vardır. İster servis masasının arkasındayken ister masalar arasında gezinirken TOUGHBOOK sayesinde uyarlanabilir ve duyarlı teknoloji paha biçilemez.

Sadece bir cihaz kullanarak sipariş ve menü bilgileri aktarımını, envanter yönetimini, rezervasyon sorularını ve daha fazlasını sunabilirsiniz.

Gezici personel ve müşteriler için daha basit bir süreç oluşturmak adına yüksek görünürlüğe sahip dokunmatik ekranlar ve dijitalleştirici kalemler kullanın.

Uzun kuyruklar oluşturulduğunda, bekleme süresi hayal kırıklıklarını ortadan kaldırıp sürekli müşteri akışını sürdürmek için hafif tasarım ve birinci sınıf bağlantılardan yararlanın.

Dopdolu süpermarketler

Süpermarket operasyonlarını desteklemek kolay bir iş değildir. Teklifler sürekli değiştiğinden ürünler titizlikle yönetilmelidir ve yüksek kaliteli müşteri hizmetleri her şeyden önemlidir. TOUGHBOOK sayesinde personeliniz ihtiyaç duyduğu tüm destek ve bilgileri elinde bulunduracaktır.

 • Gerçek zamanlı güncellemeler ve bilgilere erişim sayesinde, gerçek dünya hizmetleri ile çevrim içi varlığı entegre edin.
 • Yardımlı satış ile geliri artırın: Bilgi sahibi personel, ürün ve teklifleri müşterilere oldukça detaylı bir şekilde aktarabilir sadakat oluşturabilir ve müşterinizi markanızdan düzenli ve daha fazla alışveriş yapmaya teşvik edebilir.
 • Kendi kendine tarama ve ürün sorguları için daha iyi destek sağlayarak müşteri memnuniyetini oluşturun.
 • Dahili barkod okuyucular, gerçek zamanlı bağlantı ve arka büro sipariş sistemleri ve iletişim ile satış noktası terminalleri ve stok yönetiminizi geliştirin.

Geleceğe hazır perakende

Dijital imza çözümleri ve satış yönetimi sistemlerinizle entegre ettiğinizde, TOUGHBOOK sağlam tabletleri ve el bilgisayarları iş yerinize sipariş alma ve envanter yönetiminden tutun satış noktası ve promosyon hizmetlerine kadar her alanda destek olacaktır.

 • Stokta bulunmayan ürünlerin siparişlerini verin ya da gelecek olan malların ön alımını kolaylıkla yapın.
 • Karar vermeleri için müşterileri doğru bilgilerle donatacak etkileşimli özellikleri ve derinlemesine ürün rehberleri olan elektronik kataloglarla müşterilerin daha büyük ve tekrarlanan alışverişler yapmalarını sağlayın.
 • Müşterileriniz mağaza içinde hangi bölümde olursa olsun aradıkları desteği doğru bir şekilde ve anında alabilmeleri için personelinizi destekleyin.
 • TOUGHBOOK entegre barkod okuyucular, olağanüstü bağlantı ve üstün pil ömrü sayesinde daha verimli stok yönetimi için gerçek zamanlı olarak envanter bilgilerini paylaşabilirsiniz.

Perakende sektörü hakkında daha fazla bilgi alın

Bize Ulaşın

Diğer Sektörler

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

Daha fazla bilgi alin

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.

Daha fazla bilgi alin