• Konaklama

Konaklama

İster yolcu gemisi olsun, ister otel, restoran, konaklama sektöründeki her iş yerinin itibarı – ve başarısı – müşteri hizmetlerindeki verime ve kaliteye bağlıdır. Uzman perakendecilik teknolojilerimizin desteği ile, söz konusu yüksek hizmet standartlarına ulaşabilir ve tüm hizmetlerinizde işletmenizin verimliliğini arttırabilirsiniz. 

Hızlı, verimli ve esnek sipariş alma
Bir otel ya da restoranda, Toughpad tablet, kağıt kalem yönteminin asla sunamayacağı bir tutarlılık ve verimlilik ile çalışanlarınızın siparişleri doğrudan masadan almasına yardımcı olur. Müşteriler sipariş verirken bir ürünün mevcut olup olmadığını doğrudan öğrenebilir, özel tekliflerden ya da menüdeki ürünlerden (resimleri ile birlikte) haberdar olabilirler ve siparişleri gecikme ya da hata şansı olmadan doğruca mutfağa iletilebilir.

Denizde farklı kullanım alanları
Bir yolcu gemisinde, Panasonic’in POS iş istasyonları müşterilerin ihtiyaç duyabilecekleri her tür perakende hizmetlerini karşılamak için kullanılabilir. Yolcu yönetimi konusunda ise, Toughpad tabletler çalışanların yolcu sayımı, gemi içi ve dışındaki kişi sayımı gibi işlerini büyük tutarlılıkla yapabilmeleri için ideal bir araçtır. 

Daha ilgi çekici tanıtım
Toughpad tabletler ile, çalışanlarınız hareket halinde tanıtım görevlileri haline gelebilir, müşterilerle, müşterilerle ve yolcular ile gemi ya da otel içinde hareket halindeyken iletişime geçebilirler. Özel promosyonlar ve etkinlikler ile ilgili anlık bilgileri paylaşıp tablet üzerinden net şekilde göstererek, müşterilerin katılımının ve promosyonlara olan yatkınlığının artmasını sağlar. 

En ihtiyaç duyduğunuz anda bakım
Her konaklama yerinde, bakım önemli bir gerekliliktir. Toughpad tabletler ile, çalışanlarınız gereken her işi kolayca ve çabucak gerçekleştirebilir. Örneğin bir eğlence parkını düşünelim. Bir mühendisin açık alanda, güç kaynağından uzakta, belki de kötü havada ve tozun, kirin ve suyun içinde çalışması gerekebilir. Ancak yanında Toughpad FZ-E1 gibi bir cihazla, tüm bu zorlukların üstesinden gelebilir. Uzun batarya ömrü sayesinde güç kaynağı sorun olmaktan çıkar. Tamamı sağlam yapı, dış mekanda ve zorlu koşullarda kullanımı mümkün kılar. Sahada kullanım için Wi-Fi, 4G ve ses özellikleri mevcuttur. Güçlü Windows işletim sistemi, tüm sorunları teşhis edebilmek için gerekli işlem gücünü, okunabilir dış mekan ekranı ise istenen her yerde çalışabilmesini sağlamaktadır.

Konaklama için hangi cihazlar uygundur?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

Barkod okuyucu ve manyetik şerit okuma gibi dahili özelliklere sahip 7” Windows 8.1 fansız tablet. Ufak boyutu ve güçlü yetenekleri ile mağaza ve açık alanlar gibi çoğu perakende noktası için biçilmiş kaftandır.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-G1 ve kasaüstü kızağı (POS)

Hafif ve dayanıklılığın birleşimi Windows 8.1 tabletin büyük ölçüde ayarlanabilen kızak ile birleşimi müşteri hizmetini geliştirerek satış noktasında yerden kazanç sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Point-of-Sale Systems (POS) JS-970
Satış Noktası Sistemleri (POS) JS-970

Çok sayıda Microsoft Windows işletim sistemi ile uyumlu ve hepsi bir arada esnek, modüler dizayn ve değişebilir ekran seçenekleri sunan JS-970, üretimi arttırır, bekleme süresi ve bakım maliyetini azaltır.

Daha fazla bilgi edinin