İlaç sektöründeki zorlukları Toughbook çözüyor

Toughbook ve Toughpad tabletleri, dizüstü bilgisayarları, ikisi bir arada ayrılabilir cihazlar ve elde kullanılan cihazlar ilaç sektörü uzmanları düşünülerek tasarlandı. 

Güç. Performans. Üretkenlik.

 

Toughbook ve Toughpad'in FZ-G1, FZ-Q2 ve CF-XZ6 modelleri, HD çoklu dokunmatik ekranlar ve çeşitli form faktörleri sayesinde son derece hafiftir. Bu nedenle ilaç sektöründe gerçekleştirilen testler için ergonomik olarak idealdir. Dahası, en yeni Intel® işlemciler en karmaşık teknik belgeleri bile ele alabilen üstün işlem gücü sağlar. Buna görevlerin otomatikleştirilmesi ve hataların azaltılması için sektöre özel üretkenlik özellikleri eklendiğinde, verimlilikte yeni bir seviyeye ulaşılacağından emin olabilirsiniz. 

 

 

Çapraz kontaminasyon kontrolü   

FZ-G1 gibi, şoka dayanıklı, toz ve su geçirmez modeller, bir çok farklı dezenfektana karşı dirençli ve farklı hastane gereksinimlerini karşılayan Toughbook ve Toughpad cihazları, çapraz kontaminasyonun engellenmesi ve optimum hijyen seviyelerinin kritik olduğu ortamlar için idealdir. Bununla birlikte kendi kendine yeten dizüstü ile notepad modelleri ve elde kullanılan cihazlar kirliliğe yol açabilecek kağıt, kalem ve kitaplara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Dayanıklı mobilite 

İlaç sektörü, içerisinde birçok ortamı kapsıyor. Öyle ki hareket halindeyken verimlilikten asla ödün verilmemeli. Küçük, hafif ve monte edilebilir, entegre kulpları ve ikisi bir arada ayrılabilir tasarımları ve rakipsiz sağlamlıkları ile (bazı modeller 3 metreye kadar düşmeye karşı korumalıdır) Toughbook ve Toughpad cihazları sorunsuz hareket olanağı sağlamakla kalmaz, faaliyetlerin de aynı zamanda kesintisiz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Hava, laboratuvar ve test koşulları ile satış ekibinizin konumundan bağımsız olarak sağlanır.  

Sınırsız performans 

Toughbook ve Toughpad cihazları 28 saate varan pil ömrü ve çalışırken değiştirilebilen pil seçenekleri ile birden çok ilaç sektörü uzmanı tarafından birden fazla vardiya veya birden çok uzun yolculukta sürekli kullanılabilir.  

Veri koruma

Toughbook ve Toughpad taşınabilir bilgisayar çözümleri; parola yardımcı programları, Trusted Platform Mobile (TPM) ve sabit disk kilidi gibi özelliklerin yanı sıra, Windows Hello oturum açma özelliği, FusionPipe kimlik doğrulaması ve NetMotion Wireless güvenli bağlantı yazılımı ile birlikte gelir. 

Bağlantıda kalın   

Yerel Seri, LAN ve VGA/HDMI bağlantı noktaları ile elde edilen üstün kablosuz bağlantı sayesinde uzmanlarınız ister sipariş veya veri alıyor olsun ya da hareket halindeyken test sonuçlarına ulaşıyor olsun, önemli bilgilere erişim sağlamayı ve iletişimi sürdürmeyi kesintisiz gerçekleştirebilir.

 

İletişime geçin

Size yardımcı olmaya hazır Panasonic ekibiyle iletişime geçerek dayanıklı Toughbook ve Toughpad cihazlarının ilaç şirketinizin maliyetleri düşürmesine, kalite ve verimliliği yükseltmesine, satış olanaklarını optimize etmesine ve her yönüyle daha iyi müşteri hizmeti sağlamasına nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.