Phone number: +90 (216) 709 27 24
 • Powerful. Secure. Reliable.

  Get to know Windows 11

Windows 11'i tanıyın

Windows 11 ve TOUGHBOOK ile daha fazlasını yapın

Bu yeni işletim sistemi daha hızlı yükleme süreleri, gelişmiş güvenlik özellikleri ve gelişmiş pil ömrü sunarak çalışanlarınızın hareket yerinde bağlanmasını kolaylaştıracak.

 

Sınıfının en iyisi hız, güç ve güvenliği deneyimlemeye hazır olun.

 

Yeni bir bakış açısı

 

Windows 11, kısıtlama olmadan çalışmak için sakin ve temiz bir arayüz sunar. Yenilenen Başlat menüsünden, mesajlaşma ve içerik yoluyla iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın yeni yollarına kadar - bu, cihazlarından daha fazlasını isteyenler için ideal bir ortamdır.

 

Daha fazla üretkenlik

 

Snap Layouts gibi üretkenlik araçlarını kullanabilirsiniz. Birden fazla masaüstü ile, bir düğmeye tıklayarak organize kalabilir ve projeler ve iş akışları arasında anında geçiş yapabilirsiniz.

 

Sorunsuz işbirliği

 

Microsoft Teams, dizüstü bilgisayarınızdan başkalarıyla bağlantı kurmanıza ve onlarla işbirliği yapmanıza olanak tanır. Sahadaysanız iş arkadaşlarınızı arayın ve wifi veya GPRS aracılığıyla tüm gün toplantılar düzenleyin.

 

Herkes için bir bilgisayar

 

Yeni Windows 11, dokunmatik, kalem ve ses girişlerindeki en son yeniliklerden yararlanmanızı sağlayan üç TOUGHBOOK modeliyle sunulacak.

 

Güvenilir güvenlik

 

Son durum. En güvenlimiz. Windows 11 yerleşik güvenliğiyle uzaktan paylaşın, dağıtın ve yönetin. TOUGHBOOK'un sektör lideri korumasıyla birlikte, bu sınıfının en iyisi bir deneyimdir.

 

Sınırsız bağlantı

 

Görev çubuğunuzda yerleşik olarak bulunan sohbet ve arama ile yeni Windows 11, hangi cihazda olduklarına bakılmaksızın yalnızca birkaç tıklamayla herkesle bağlantı kurmayı mümkün kılar.

hardbook

Windows 11 yükseltmesi, 2022'nin başlarından itibaren uygun TOUGHBOOK cihazlarına teslim edilecektir. Zamanlama cihaza göre değişecektir. Bazı özellikler belirli donanım gerektirir.

 

DAHA FAZLA BILGI IÇIN BURAYA TıKLAYıN

Sss

 • Windows 11 Microsoft tarafından ne zaman başlatıldı?

  Microsoft, Windows 11'i 5 Ekim 2021'de Piyasaya sürdü.

 • Panasonic TOUGHBOOK için Windows 11 ne zaman kullanıma sunulacak?

  Windows 11, 2022'nin ilk çeyreğinde minimum donanım gereksinimlerini karşılayan tüm TOUGHBOOK modelleri için kullanılabilir olacak.
  Windows 11 gereksinimleri - Windows | yenilikler Microsoft Belgeleri

 • Windows 10 ne kadar süreyle Microsoft tarafından desteklenecek?

  Windows 10, 14 Ekim 2025'e kadar Microsoft tarafından desteklenecektir.
  Windows 10 Ev ve Pro - Microsoft Yaşam Döngüsü | Microsoft Belgeleri

 • Windows 10 Düşürme Modeli olacak mı?

  Evet, 2022'nin ilk çeyreğinde minimum donanım gereksinimlerini karşılayan tüm TOUGHBOOK modelleri için bir Windows 10 Düşürme Modeli sunulacaktır. Bu, modelin bir Windows 11 Pro lisansı ve Windows 10 Pro önceden yüklenmiş olarak geleceği anlamına gelir.

 • Mevcut TOUGHBOOK'umu Windows 11'e ücretsiz olarak yükseltebilir miyim?

  Minimum donanım gereksinimlerini karşılayan tüm TOUGHBOOK modelleri Windows 11'e ücretsiz olarak yükseltilebilir. Sürücüler 2022'nin ilk çeyreğinde kullanıma sunulacak.

 • Windows 10 TOUGHBOOK'um için Windows 11'e yükseltmenin ne zaman kullanılabilir olduğunu nasıl bileceğim?

  Microsoft, uygun TOUGHBOOK cihazınız test edildikten ve ücretsiz yükseltme için doğrulandıktan sonra size bir bildirim gönderir. Veya Windows Update'e gidebilir ve kendiniz görebilirsiniz. Bu yükseltmeyi tamamlamak için önemli bir indirme gerektiğini lütfen unutmayın.

 • Ücretsiz teklif için son tarih var mı? Yükseltmek için ödeme yapmam gerekecek mi?

  Ücretsiz yükseltme teklifinin uygun sistemler için belirli bir bitiş tarihi yoktur. Microsoft, ücretsiz teklif desteğini sonunda sonlandırma hakkını saklı tutarken, genel kullanıma sunulmasından en az bir yıl sonrasına kadar olmayacaktır.

 • Windows 11 için minimum donanım gereksinimlerini nerede bulabilirim?

  Windows 11 gereksinimleri - Windows | yenilikler Microsoft Belgeleri

 • Windows 11'in yeni özellikleri nelerdir?

  Windows 11 işletim sistemi, bilgisayarlar, uygulamalar ve daha fazla | keşfedin Microsoft

 • Windows 11'in Kuruluş için avantajları nelerdir?

  Windows 11, üretkenliği artırmaya yardımcı olan ve BT tarafından yönetilen cihazlar için tutarlı yönetimi korurken son kullanıcılar için işbirliği deneyimini geliştiren tanıdık bir modern ve yenilenmiş arabirim sağlar.

 • Yükseltme sırasında dosyalarıma ne olur?

  Varsayılan olarak, tüm dosyalarınız ve verileriniz aktarılır. Ancak Microsoft, yüklemeden önce dosyalarınızı yedeklemenizi önerir.

 • Hangi aksesuarlar ve programlar uyumludur?

  Windows 10 ile çalışan çoğu yazılım ve aksesuarın Windows 11 ile çalışması beklenir. Ürünlerinizle ilgili belirli ayrıntılar için yazılım yayıncınıza veya aksesuar üreticinize danışın.

 • Bt süreçlerimde, yönetim yaklaşımımda ve Windows 10'a uyum sağlamak için araçlamada önemli değişiklikler yapmam gerekiyordu. Bu yeni sürüm neyi değiştirmemi gerektirecek?

  Windows 11, Windows 10'un aynı temelini temel anmaktadır, bu nedenle bugün Windows 10 ile kullandığınız yönetim araçlarını destekleyecektir.

 • Son kullanıcılar için TOUGHBOOK cihazları sağlamak için Windows Autopilot kullanıyorum. Windows Autopilot, Windows 11 için kullanılabilir olacak mı?

  Evet, Windows 11 cihazları için Windows Autopilot'ı kullanabileceksiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Ekibimizden biriyle bugün iletişime geçin

ILETIŞIME GIR