Otomotiv sektörünün zor taleplerini karşılama

Saha personelinizin verimlilik ve etkinliğinin önündeki ana engeller nelerdir? Onların bu zorlukları aşmasında Toughbook size nasıl yardımcı olabilir?

Sunduğumuz çözümleri keşfetmek için aşağıdaki seçeneklerin üstüne tıklayınız.

Zor durumlarda doğru, verimli teşhis gerçekleştirme ihtiyacı
Evet, işte benim zorluğum

İşleri her zaman en kolay ortamlarda yürütmek mümkün değildir – arabaların elektrik olmayan, toz ve ısının her zaman sorun çıkarttığı ve kablosuz erişimin kolay olmadığı yerlerde tamir edilmesi gerekir.

Uzun mesafeli kablosuz bağlantı, dış mekanlarda görülebilen ekran, dönüştürülebilir form faktör ve rakipsiz dayanıklılık, Toughbook'lar dış mekanda veya atölye şartlarında çalışmak için mükemmeldir. Yani arabalar nerede olursa olsun, Toughbook'lar teknisyenle birlikte gider ve gereken görevi yerine getirir.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

Her müşteri ziyareti için değer bulma gereksinimi
Evet, işte benim zorluğum

Toughbook'lar otomotiv teşhis şirketlerinin nasıl para kazandığını anlamış kişiler tarafından dizayn edildi ve üretildi – aldıkları hizmetten memnun kaldığı için tekrar iş yapan veya yeni işler yapmaya başlayan müşteriler.

Bunun da ötesinde teknisyenlerin müşteri için daha değerli olmasını sağlarlar, ziyaretler sırasında ilave veya daha gelişmiş servisler sunulur, tamir şirketinin gelirleri artırılır.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

Daha az hata ve daha kısa bekleme süreleri ile daha iyi müşteri hizmetleri için talep
Evet, işte benim zorluğum

Bir aracın kabul noktası özellikle teşhis işlemi sırasında verimlilik açısından büyük bir engel yaratabilir, özellikle de son derece büyük baskı altındaki sabah yoğunluğunda. Bu müşteri bekleme sürelerini artırır ve memnuniyet düzeylerini düşürür.

Bir sonraki adımda ise teknisyenlere dağıtılan arabaların doğru beceriler ile eşleştiği umut edilir. Ama bu en baştan doğru yapılmadığında, ‘’ seviyeler düşer ve hatalar oluşur.

Toughbook'lar bu prosesi yeniden tanımlamıştır, teşhis sistemlerini birleştirerek normalde bir teşhisin tamamlandığı sürede üç teşhisin gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Nasıl? Askeri-seviyede kablosuz bağlantı özelliğini rakipsiz zor şartlarda çalışabilme özelliği, RFID ve barkod okuyucular gibi çevresel donanımlarla birleştirerek.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.