Phone number: +90 (216) 709 27 24
Phone number: +90 (216) 709 27 24
Current language: Türkçe
  • About Computer Product Solutions

Panasonic Computer Product Solutions Hakkında

Panasonic TOUGHBOOK | 1996'dan Bugüne Pazar Lideri

Panasonic TOUGHBOOK - 1996'dan bugüne dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet sektöründe dünya lideri İnsanlar “Dünyanın en iyi dayanıklı dizüstü bilgisayarlar ve tabletler hangileri?” diye sorduklarında, Panasonic TOUGHBOOK'un doğru cevap olmasını sağlayan çeşitli faktörler olduğuna inanıyoruz.

Mirasımız, imza attığımız başarılar, uzman mühendisliğimiz, sektör uzmanlığımız ve “müşterinin sesi” yaklaşımımız, birinci sınıf hizmetimiz ve yenilikçilik taahhüdümüz - hepsi TOUGHBOOK dayanıklı dizüstü bilgisayarları ve tabletleri bir adım öne çıkarmak için bir araya geliyor.

Ancak bu halen subjektif bir cevapsa, dayanıklı bilgi işlem sektöründe dünya çapında pazar liderinin kim olduğu sorusu söz konusu olduğunda, cevap kesindir. Panasonic TOUGHBOOK.

Dayanıklı bilgi işlem pazarını yirmi yılı aşkın bir süre önce yarattığımız günlerden bugüne, kategoride 1 numara olarak kendimizi yer edindik ve Avrupa'daki pazar lideri olarak sağlam ve 2019 yılında dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet satışlarının % 45 gelir payı ile konumumuzu koruduk*

 

Farklılık DNA'mızda var

TOUGHBOOK'u gerçekten farklı kılan şey - ve neden sizin için mantıklı bir seçim olduğumuz - varlığımızın sebebidir. DNA'mız.

Sizin gibi Avrupa'daki işletmelerin daha iyi olmasına yardımcı olmaya inanıyoruz. Daha fazlasını yapabilmek. Daha önce imkansız olan şekillerde çalışabilmek. Daha iyi hizmet sunabilmek. Daha üretken olmak.

Bunu yapmak için de farklı olmaya inanıyoruz. Diğer mobil teknoloji üreticilerinden farklı. Kullanıcıların ihtiyaç duydukları ile ilgili daha fazla bilgi. İhtiyaçlarını sağlam teknolojimizle eşleştirme konusunda daha uzman.

Gebe kalma anından başlayarak yaptığımız her şey, piyasadaki her şeyden daha iyi, daha uzman, amaca uygun daha uygun olmaktır.

Teknolojimizi kullanan insanlar gibi: 'Farklılık DNA'mızda var'.

 

Müşterilerimizin sesini dinlemek

İlk günden itibaren, itibarımızı ve pazardaki başarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları, hedefleri ve gereksinimleri üzerine  kurduk. Onlarla konuşarak, onlarla planlayarak ve en önemlisi onları dinleyerek, TOUGHBOOK dayanıklı mobil PC'lerimizi ve tabletimizi, çeşitli sektörlerde günlük olarak karşılaşılan erişim engellerini aşmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmış teknolojiyle donattık.

Her dizüstü bilgisayarın, tabletin veya el terminalinin her biçimi, özelliği ve işlevi özel olarak tasarlanmıştır. Hiçbir şey şansa bırakılmaz. Mobil çalışanlarınızın günlük iş yaşamlarında karşılaştıkları zorluklar ve koşullar ne olursa olsun, TOUGHBOOK, onlara dayanacak şekilde titizlikle test edilmiş ve ekiplerinizin üretken, verimli ve kârlı çalışmaya devam etmesini sağlamıştır.

Bu nedenle, günümüzde insanlar dayanıklı veya sağlam dizüstü bilgisayarları tanımladıklarında veya tartıştıklarında basitçe 'TOUGHBOOK' derler.

* VDC Araştırma, Mart 2020