• About Computer Product Solutions

Panasonic Computer Product Solutions Hakkında

 

Şirketimiz hakkında

 

Panasonic System Communications Company Europe'un (PSCEU) bir bölümü olan Panasonic Computer Product Solutions, sektör lideri dayanıklı Toughbook mobil PC ve tablet ürün serisi ile esnek, güvenilir ve kullanımı kolay EPOS çözümlerini birleştiriyor.

Tüm dayanıklı Toughbook mobil bilgisayarlar ve tabletler – yeni Tooghpad tabletler de dahil - uygulama ve verilere en zor mobil ortamlarda erişmek için gereken araçları sağlayarak, insanların çalışma hayatlarını ve operasyonel etkinliklerini dönüştüren çözümler yaratır.
 
Sadece Panasonic tarafından seçilip test edilen ve birçoğu Panasonic tarafından tasarlanmış olan seçkin bileşenlerimiz, Toughbook veya Toughpad üretiminde kullanılmaktadır. Buda her cihazın, çalışanları mobil bir bilgisayar kullanmaktan alıkoyabilecek neredeyse her türlü engeli aşacak şekilde tasarlanmış olduğu anlamına gelmektedir. Bunlar, darbeler, rutubet, sıcaklık, zayıf kablosuz alımı, kısıtlı pil besleme ömrü, ergonomik hususlar veya parlak güneş ışığı altında ekranın görünürlüğüdür. 
 
Kurumsal Mobil Çözümler, mobil çalışanların Toughbook dayanıklı dizüstü bilgisayarları, Toughpad iş tabletleri ve Elektronik Satış Noktası (EPOS) sistemleri ile verimliliklerini artırmalarına yardımcı olur. Avrupa pazar lideri olarak 2013 yılında Panasonic Toughbook, sağlam ve dayanıklı dizüstü bilgisayar satışlarında % 66,4’lük bir pazar payına ve Panasonic Toughpad, dayanıklı dizüstü iş tabletleri satışlarında % 50,4’lük bir pazar payına sahip olmuştur (VDC Research, Mart 2014).
 
Toughbook mobil PC ve tabletler serisi, belirli ‘dayanıklılık’ kategorilerine ayrılmaktadır; bu kategorilerin her biri belirli sektörlerin gereksinimlerini göz önünde bulundurularak tanımlanmıştır.
 

Tam Dayanıklı

Dayanıklılık ve güvenirlik konusunda son nokta. MIL-STD 810G ve IP65 ile bu seri en zorlu dış ortamlarına dayanabilmektedirler. Toughbook ve Toughpad mobil PC ve tabletler; aşırı düşük veya yüksek sıcaklıklar, titreşim, su, toz, şok, düşme ve darbelerin zorlu koşullarına meydan okumaktadır.
 
Cihazlarımızın ‘içten dışa’ aynı dayanıklılığa sahip olmalarını temin etmek için, tam dayanıklı serideki her Toughbook ve Toughpad, hem kendi uzman tesislerimizde, hem de bağımsız test laboratuvarlarında oldukça aşırı zorlayıcı bir dizi testlerden geçirilir.
 
Üretim süreci boyunca yüksek üretim standartlarını sağlayan Japon mühendislik kalitesi ile en güncel, zorlu ve ödün verilmeyen kalite programlarına uyumluluktan ödün vermeden tüm ürünlerimizin geliştirilmesi üzerinde sürekli çalışılmaktadır.
 
Mobil çalışanların karşılaştığı en büyük sorun tabii ki verimli kalabilmek için ihtiyaç duydukları aygıtların, mobil olabilmeleri için kullandıkları araçlarına dahil edilmesidir. Bu nedenle tam dayanıklı Toughbook ve Toughpad serilerimizin PC ve tabletlerle aynı kalite, güvenilirlik ve dayanıklılıkta özel araç montaj kitleriyle birlikte sunulmaktadır. Üstün seviyede tasarım ve üretim teknolojisi ile olağanüstü mühendislik deneyimi sayesinde her montaj çözümü, ihtiyaçlar ne kadar farklı olursa olsun tamamen kullanım amacına yönelik özelliklere sahiptir, 
 

Yüksek Korumalı

Dayanıklılık ve performans arasında mükemmel denge. Darbelere ve suya karşı dayanıklı olup 76 cm*’den altına düşmelere dayanabilen bu cihazlar, toplam sahip olma maliyetlerine önem veren ve kritik uygulamaları çalıştıran mobil kullanıcılar için idealdir.
 
Yüksek korumalı bu dayanıklı cihazlarımızın en güzel tarafı, kullanıcıların Tam Dayanıklı modellerimizde bulunan teknolojileri kullanırken, İşe Dayanıklı modellerimizin daha hafif tasarımı ile olağanüstü bağlanabilirlik özelliklerinden birlikte yararlanabilmelerinde yatmaktadır.
 

İşe Dayanıklı

Ekran, sabit disk ve klavye gibi başlıca (sıradan dizüstü bilgisayarlarda en çok arızalanan) bileşenleri korumak üzere tasarlanmış olan bu İşe Dayanıklı seri modelleri, profesyonel çalışanların - normalde yaşanan, mobil PC veya tabletlerin arızalanabileceği veya hasar göreceği korkusunu duymadan, hareket halindeyken bile aktif kalmalarına izin verir. 
 
Bu cihazları bilhassa değerli kılan özellik, sağlamlığı hafif tasarımla birleştiriyor olmalarıdır. Gerçekten de sadece 1.690 gr ağırlığında olan İşe Dayanıklı seri Toughbook mobil kişisel bilgisayarlar 76 cm’lik yükseklikten altına düşmeye ve 100-kgf titreşim testlerine dayanabilir ve aynı zamanda damlayan suya karşı da dayanıklıdır*.
 
* Şoka,  basınca ve su damlamasından korunma işlevleri, hasar veya arızaya karşı size harhangi bir garanti sağlamaz.
 
Mobile PC ve tabletlerimizin sıradışı özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen soldaki butona tıklayınız.