Phone number: +90 (216) 709 27 24
  • CPS Product line up

TOUGHBOOK mobil PC ve tabletler

 

Hakkımızda

 
TOUGHBOOK, dayanıklı bilgisayar pazarının sadece lideri değil, aynı zamanda bu pazarı tanımlamıştır. 17 yıldan daha fazla süre önce piyasaya çıkan ilk modelimizle birlikte TOUGHBOOK'lar, mobil teknoloji dünyasında, kendi niş pazarlarını yaratmış, en zorlu ortamlardaki en zor şartlarda veri ve uygulamalara erişim süreçlerini yeniden tanımlamıştır.
 
İlk günden bu yana, mühendislik şirketi geleneğimize bağlı kalarak “müşterilerimizin isteklerini” her zaman tüm faaliyetlerimizde dikkate aldık. Müşterilerimizin isteklerini dikkate alma yönündeki sadakatimiz sayesinde, çözümlerimizin ortak özelliğini teşkil eden, son derece özel ve yüksek kaliteli cihazları sunabiliyoruz.
 
Kurumunuzda TOUGHBOOK tabanlı çözümleri yaygınlaştırmanın gerçek avantajlarını anlayabilmek için, mobil ortamlarda çalışan elemanlarınızın karşı karşıya oldukları zorlukları dikkate almalısınız.
 
Onların daha verimli olmalarına engel olan nedir? Daha etkin olmalarını neler engelliyor? Daha kolay yönetilirken daha kazançlı çalışabilmelerindeki engeller nelerdir?
 
Bu tür soruların yanıtı sahada belirli verilere veya uygulamalara erişim sorunları ile ilgili olma ihtimali son derece yüksektir. Bu zorluklar merkezi sistemlere erişim olanaksızlığı şeklinde de olabilir. Kullandıkları teknolojik cihazların kullanılabilir durumda kalmasını engelleyen bir güç kaynağının bulunmayışı olabilir. Yağmur veya güneş ışığı gibi hızlı ve verimli çalışmalarına engel olan son derece basit etkenler de olabilir.
 
İşte burası, TOUGHBOOK öyküsünün başladığı yerdir. Panasonic, çok farklı birçok sektörde, sayısız çalışanı, her gün karşı karşıya oldukları erişim engellerini aşmaları için gereken teknoloji ile yani Toughbook mobil PC ve tabletleriyle donatmaktadır.
 
Günümüzde artık dayanıklı ve uzun ömürlü dizüstü bilgisayarlardan bahsedildiğinde, neredeyse her zaman ‘TOUGHBOOK’ terimi kullanılmaktadır.