• Tam Dayanıklı

Tam Dayanıklı

 Tam Dayanıklı Toughbook'lar

Tam Dayanıklı serimizdeki Toughbook'lar Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmıştır, dayanıklılık ve güvenilirlik açısından benzersizdirler.

Magnezyum ile dayanıklı hale getirilmiş kasa, ekran gibi hassas bileşenlerin bile korunmasını sağlar. Sabit sürücüler, darbe ve şoka karşı koruma altındadır. 90 cm. yükseklikten düşme çalışmasını hiç bir şekilde etkilemez, özel koruyucu kapak ve contalar, su ve toza karşı koymasını sağlar.

 Aşırı sıcaklıkları, toz ve suyu dışarıda tutar

Tam dayanıklı Toughbook'lar, -20°C ve +60 °C arasındaki aşırı sıcaklık şartlarında, güvenle sürekli çalışarak kendilerini gösterirler. Buna ek olarak, ıslak veya tozlu çalışma alanları için de Tam Dayanıklı Toughbook'lara* güvenebilirsiniz. 

* Tam Dayanıklı modellerin tümü darbe dayanıklılığı konusunda askeri standart (MIL-STD810G)¹ ile uyumludur, su ve toz dayanıklılığı konusunda da IP65 standartlarını karşılamaktadırlar.
¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından transit düşme testi için MIL-STD 810G Metot 516.6 Procedure IV'e göre test edilmiştir.
² Bağımsız üçüncü parti laboratuvarı tarafından MIL-STD-810G ve IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3'e göre test edilmiştir.