Phone number: +90 (216) 709 27 24
  • Tablets

    FZ-G1 FZ-M1 FZ-L1

TOUGHBOOK Rugged Tablets

Panasonic TOUGHBOOK, verimliliği ve üretkenliği daha önce hiç mümkün olmadığı şekilde artırmaya yardımcı olur.

Bu cihazlar, havacılık, inşaat, satış mümessilliği ve özel sektör gibi zorlu ortamlara maruz kalma riskinin sürekli mevcut olduğu ve arızaların ciddi sonuçlara yol açacağı hafif saha uygulamaları için özellikle uygundur.

Tüm TOUGHBOOK'larla aynı standartları yerine getirmek üzere tasarlanmış olan TOUGHBOOK modelleri, benzeri tabletlerden çok daha dayanıklıdır. Toughpad'lar, düşüşlere dayanıklılık açısından MIL-STD-810G standardına, toz ve suya karşı dayanıklılık açısından ise Sızdırmazlık Koruma (Ingress Protection-IP) derecelerine uygundur.

Cihazın bütünleşik magnezyum çerçevesi, dahili parçaları ve devre kartını düşme darbelerinden koruyan güçlü bir karkas görevini görür. Cihazın köşelerini kaplayan elastomer korumalar, düşme etkilerini azaltır ve ekranı korur. Ekran camı kimyasal yolla sertleştirilmiş ve ekrana doğrudan yapıştırılmış olup bu şekilde camın titreşim ve darbelere karşı daha güçlü bir dayanıma sahip olması ve görünürlüğün artması sağlanmaktadır.

Gün ışığı koşulları altında da rahatça görünen ticari kullanıma uygun mat ekran, TOUGHBOOK'ların premium kalitesi, kurumsal seviyede güvenliği ve ileri aygıt yönetimi sayesinde, TOUGHBOOK modelleri piyasadaki en dayanıklı ve en güvenli, ticari kullanıma uygun Android işletim sistemli medya tabletleridir.

Google, the Google logo, YouTube and Android are trademarks of Google Inc.