Phone number: +90 (216) 709 27 24
  • Service and downloads

Toughbook Servis ve İndirebilecekleriniz

Bir çok üretici için servis, sadece ürünleri arızalandığında başlar. PPanasonic’te servis hizmetlerinin, kullanıcı deneyimi açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle teknolojimiz, satış öncesi ve sonrasında uzman seviyede desteklenmektedir.

Bizim için servis, asla bir sorun durumunda başvurulan bir hizmet değildir. Size tamamen işinizle ilgili ortamlara uygun çözüm kararına varmanıza yardımcı olacak şekilde en başından itibaren uzman tavsiyesiyle satın alma işleminize ve projenize destek vermektir.

İster Toughbook dayanıklı kişisel bilgisayar serisi ve Android™ ile güçlendirilmiş tabletlerimizle, ister en yeni dayanıklı küçük ebatlı mobil yazıcılarımızla ilgilenin, sitenin bu bölümü bizden bekleyebileceğiniz servisle ilgili eksiksiz rehberliği sunmanın yanı sıra teknik destek ekibimizin teknik öneri ve yüklemeleri nasıl yapacağınız konusunda da yol gösterecektir.

Sitenin bu bölümünde, garantiler, indirebileceğiniz teknik dokümanlar, Toughbook resimleri ve geri dönüşüm programımız hakkındaki bilgilerle benzersiz bir destek hizmeti sunuyoruz.

Bunlara ek olarak, bir Toughbook teknik uzmanı ile konuşmak isterseniz, teknik destek ekibimizle hemen şimdi görüşebilirsiniz.

Windows 10 Update'e nasıl geçiş yapacağınızı öğrenmek için lütfen Microsoft destek sayfasını ziyaret ediniz.

Windows 10’a yükseltmenin nasıl yapılacağına dair bilgiler için destek sayfamızı ziyaret ediniz.