Phone number: +90 (216) 709 27 24
  • Toughbook servis ve yüklemeler

Servis ve İndirebilecekleriniz

Bir çok üretici için servis, sadece ürünleri arızalandığında başlar. Panasonic'te ise danışmanlarımızla birlikte servis hizmeti başlar.

Satış temsilcilerimiz sektörel deneyimlerine göre seçilmiştir, böylelikle en başından itibaren uzman tavsiyelerini alırsınız.

Bir Toughbook müşterisi olarak, sadece sizin için üretilecek kendi Toughbook dizaynınızı yapma olanağına sahipsiniz. Hangi bütünleşik opisyonları kullanmak gerekmektedir? Belirli yazılımlar önceden kurulu olacak mıdır? Sizinle birlikte çalışarak ideal donanıma sahip olmanız için çözümü birlikte bulacağız. Çünkü kesin olan bir şey vardır o da: bir Toughbook üretimi sırasında, sizin ihtiyaçlarınız için ne kadar çok özelleştirilirse, işinizde sizin için o kadar hızlı ve sıkı çalışacaktır.

Sitenin bu bölümünde, garantiler, indirebileceğiniz teknik dokümanlar, Toughbook resimleri ve geri dönüşüm programımız hakkındaki bilgilerle benzersiz bir destek hizmeti sunuyoruz.

Bunlara ek olarak, bir Toughbook teknik uzmanı ile konuşmak isterseniz, teknik destek ekibimizle hemen şimdi görüşebilirsiniz.