• Perakende mağazalar

Perakende mağazalar

En üst standartlarda ve iş yerine gelen her müşteri için maksimum kolaylığı ve katılımı sağlayan bir müşteri hizmeti vermeniz gerektiğinde, Panasonic’in perakende teknolojisi en önemli yardımcınız olacaktır. Dijital imza çözümleri ve satış yönetimi sistemlerinizle birleştirildiğinde, dayanıklı tablet serilerimiz iş yerinize sipariş alma ve envanter yönetiminden tutun satış noktası ve promosyon hizmetlerine kadar hemen her alanda destek olacaktır.

Dijital destek ve yardımlı satış
Satın alırken karar verme sırasında doğru bilgi ve rehbere sahip olan müşteriler, satın alma – ve tekrar gelme – ihtimali en yüksek olan müşterilerdir. Çalışanlarınıza Toughpad FZ-M1 gibi işe özel yapılmış perakende tabletlerini vererek, mağazanın neresinde olurlarsa olsunlar, müşterilere aradıkları tutarlı ve anında desteği vermelerini sağlayabilirsiniz. 

Çalışanlar, ürün o an fiziksel olarak mevcut olmasa dahi, doğru kararı verebilmeleri için müşterilere etkileşimli özelliklere ve derin ürün bilgisine sahip elektronik katalogları gösterebilir. Aynı zamanda stokta bulunmayan ürünlerin siparişlerini verebilir ya da gelecek olan malların ön alımını yapabilir.

Satış noktasında yüksek performans
Panasonic aynı zamanda perakende noktasında müşterilere hizmet sunmanın gerektirdiği tüm talepleri karşılamak için farklı sayıda POS çözümleri de sunmaktadır. Otuz yıla yakın perakendecilik deneyimi ve teknoloji liderliği ile, size iş yeriniz için esneklik, performans ve düşük maliyet sağlayacak sistemler sunmaktayız 

Daha tutarlı envanter yönetimi
Panasonic’in perakende çözümleri aynı zamanda idare departmanları ve depo uygulamaları için de son derece uygundur. Entegre barkod okuyucu ile, tabletlerimiz basit ve kolay, aynı zamanda tutarlı stok kontrolü ve siparişi için ideal hale gelmektedir. Ve sıradışı bağlanabilirlik özelliği ve uzun batarya ömrü ile, gerçek zamanlı envanter bilgilerini merkezi sisteminizle paylaşarak daha hızlı stoklama ve envanter yönetimi yapabilmenizi sağlar.

Perakende iş yerleri için hangi cihazlar uygundur?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

Barkod okuyucu ve manyetik şerit okuma gibi dahili özelliklere sahip 7” Windows 8.1 fansız tablet. Ufak boyutu ve güçlü yetenekleri ile mağaza ve açık alanlar gibi çoğu perakende noktası için biçilmiş kaftandır.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-G1 ve kasaüstü kızağı (POS)

Hafif ve dayanıklılığın birleşimi Windows 8.1 tabletin büyük ölçüde ayarlanabilen kızak ile birleşimi müşteri hizmetini geliştirerek satış noktasında yerden kazanç sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Point-of-Sale Systems (POS) JS-970
Satış Noktası Sistemleri (POS) JS-970

Çok sayıda Microsoft Windows işletim sistemi ile uyumlu ve hepsi bir arada esnek, modüler dizayn ve değişebilir ekran seçenekleri sunan JS-970, üretimi arttırır, bekleme süresi ve bakım maliyetini azaltır.

Daha fazla bilgi edinin