Perakende sektörünün zorluklarıyla tanışın

Saha personelinizin verimlilik ve etkinliğinin önündeki ana engeller nelerdir? Onların bu zorlukları aşmasında Toughbook size nasıl yardımcı olabilir?

Sunduğumuz çözümleri keşfetmek için aşağıdaki seçeneklerin üstüne tıklayınız.

Saha satış ortamları
Evet, işte benim zorluğum

Perakende endüstrisindeki müşteriler, hatasız güvenilir bilgiler ve soruları için cevaplar isterler. Sahada çalışan bir satış elemanı temasa geçmeye çalışırken hatta merkezi ofisi ziyaret ederken kesinlikle beklemek istemezler. Toughbook'lar bu sorunun üstesinden gelir.

Bağlanabilirlikleri ve dayanıklılıkları bilginin her durumda ve gerçek zamanlı olarak sağlanmasına izin verir. Daha fazla müşteri memnuniyeti ve daha karlı çalışma süreçleri sağlar.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

İşletme açısından kritik verilere her durumda erişebilme imkanı
Evet, işte benim zorluğum

Diğer teknolojilerin durduğu yerde Toughbook'lar çalışır – perakende personelin çalıştığı çok farklı ortamlar için idealdir. Artık saha personeliniz sahada bulundukları zaman, dışarıdayken, soğutulmuş depodayken veya satış noktasındayken verilere dijital ve tamamen değiştirilebilir formatta erişebilirler. Ekran boyutlarının ve form faktörlerin çeşitliliği, sahadaki perakende çalışması taleplerine cevap verebilmeyi sağlarken, sahip oldukları işlem gücü en karmaşık teknik dokümanlarla bile başa çıkabilmelerini sağlar.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

 

Akıllı teslimat
Evet, işte benim zorluğum

İnternet ve düşük maliyetli tedarik zincirleri perakendeciliği değiştirdi, çoğu zaman personelinizin müşteri ile karşılaştığı tek yer müşterilerin evlerinin kapısı olmaktadır. Toughbook'lar bu çok değerli perakendecilik fırsatından faydalanmanızı sağlar.

Toughbook'lar her yerde çalışacak şekilde dizayn edildiğinden, yeni satış ortamları için idealdir. Mobil personelinize mükemmel BT erişimi sağlayarak müşteri hizmetlerinizi geliştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti artar ve her ziyaret için ilave satışlar gerçekleşir.

Buna ek olarak, GPS ve barkod okuyucu gibi donanımların Toughbook'lara entegre edilmesi teslimat ve saha satış elemanlarınızı daha üretken yapar. Yolculuk süreleri kısalır ve her gün daha fazla müşteri ziyareti gerçekleşir.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.