• Tasarla,
  Özelleştir,
  Destekle, Koru.

  ProServices, Toughbook ve Toughpad'in kanıtlanmış sağlamlığını, işiniz için en iyi cihazı üretmek için üstün tasarım, üretim ve destek ile birleştiriyor.

 • Teknolojinizi koruyun.
  Yatırımınızı koruyun.

  Panasonic Protect, hızlı tamir ve rakipsiz garanti seçenekleri ile önemli cihazlarınız için temel bir korumadır.

İŞINIZI DÖNÜŞTÜRMEK İÇIN İHTIYACINIZ DUYDUĞUNUZ ÇÖZÜM

Panasonic ProServices ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. BT yatırımlarınızın karşılığını en iyi şekilde nasıl alabileceğinizi ve iş yerindeki performansınızı nasıl en üst seviyeye çıkarabileceğimizi göstermek üzere ekibimizin bir üyesinin sizinle kısa süre içinde iletişim kurabilmesi için sadece aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Eğer Panasonic ProServices'in işiniz için neler yapabileceğini öğrenmek isterseniz, lütfen ‘danışmanlık talep ediyorum' ya da halihazırda tartışmanız gereken bir konu varsa 'proje hakkında görüşmek istiyorum' seçeneğini tercih edin.

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz web seminerimizin kaydının bir kopyasını talep edebilir ve uzmanların tasarladıkları, sundukları ve sahada uyguladıkları gerçek örnekler hakkındaki sunumlarını dinleyebilirsiniz.

Teknolojimize büyük bir tutkuyla bağlıyız. Bize katılın ve yeteneklerimizin işinize önemli katkılar sağlamasına izin verin.