Phone number: +90 (216) 709 27 24

Toughbook Akıllı Pil Garantisi, pilleri maksimum çalışma süresi için şarj edilmiş halde tutar

En yüksek cihaz performansını sağlamak için optimum pil koşulunun sağlanması şimdi her zamankinden daha kolay ve akıllı.

Yeni Toughbook Akıllı Pil garantisi, akıllı pil teknolojisinin gücünü hızlı pil değişimiyle birleştirir. Cihaz yönetim teklifinde yalnızca Panasonic akıllı beceriler barındırır. Akıllı Pil Garantimiz, Toughbook cihazlarınızın her gün en yüksek performansta çalışmasını sağlamanın akıllı ve ekonomik bir yoludur.

ŞU ŞEKİLDE ÇALIŞIR

  • Toughbook Smart Service Lite yazılımı, Toughbook pil durumunu izler.
  • Smart Service Lite, sahaya yerleştirilen pillerin azaldığını tespit eder, biz de normal kullanımda %50'nin altına düşen her pili değiştiririz.
  • Pil durumu kötüleştiğinde otomatik e-posta bildirimi gönderilir.
  • Müşteri, önceden kararlaştırılan adrese gönderilmek üzere yedek pil talep etmek için Panasonic ile iletişim kurar.
battery-lightning

AKILLI KORUMA – 3 YOL BOYUNCA

Akıllı Pil Garantisini satın almak size kısa sürede avantaj sağlar:

shield battery
  • İş gücü performansını, verimlilik ve memnuniyet düzeyini koruyun.
  • Pil arızası ve değişimiyle ilişkili maliyetleri azaltın.
  • Hızlı yedek pil sevki ile arıza süresini azaltın.
  • Gerektiğinde yeni piller her zaman hazırdır.
  • Pil bozulmasına karşı 3 yıllık koruma.

Toughbook Akıllı Pil Garantisi – cihaz performansını korur ve minimum karışıklıkla çalışma süresini en üst düzeye çıkarır.

toughbook smart

ÜCRETSİZ 60 GÜNLÜK EKSİKSİZ TOUGHBOOK AKILLI HİZMET DENEMESİ

Toughbook Smart Service, mobil cihazınızın durumunu ve davranışını tespit eden, analiz eden, kaydeden ve raporlayan gerçek zamanlı bir analiz aracıdır.

Akıllı Pil Garantimiz ile size, kuponun etkinleştirilmesinden itibaren 60 gün boyunca etkin olan eksiksiz Smart Service analiz panosunu görüntülemeniz için oturum açma bilgileri sağlayacağız.

toughbook warranty

TOUGHBOOK AKILLI PİL GARANTİSİ BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN

 

FİYAT TEKLİFİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Bu garanti yalnızca satış noktasında satın alınabilir ve standart cihaz garantisine uygun olarak etkinleştirilecektir.

Bu garanti yalnızca Akıllı Pil özellikli ürünlere sahip cihazlara uygulanabilir. Akıllı Pil Garantisi avantajlarından tam olarak yararlanmak için Smart Service Lite kurulmalıdır. 
Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve ilginizi çekeceğini düşündüğümüz gelişmeler hakkında e-posta/posta/telefon yoluyla bilgi almak için Toughtalk Topluluğu'na katılın†
Bu formu göndererek gizlilik politikamızı kabul edersiniz‡

*Panasonic Toughbook, Panasonic Marketing Europe GmbH'nin bir bölümü olan Panasonic System Communications Company Europe şirketinin bir iş bölümüdür

†Toughtalk Topluluğu dayanıklı tüm ürünler için bilgi kaynağınızdır. Üye olarak en son ürün lansman bilgileri, videolar, vaka çalışmaları, beyaz sayfalar, sektörel görüşler, üç aylık haber bültenleri, basın bültenleri, etkinlik ve web semineri davetiyeleri ve teknoloji güncellemelerinden yararlanırsınız, hepsi doğrudan size ücretsiz gönderilir!

‡Not: Bize iletişim bilgilerinizi vererek duyduğunuz güven ve gizliliğiniz bizim için değerli ve önemlidir. Sağladığınız tüm kişisel bilgiler gizlilik politikamız kapsamında ele alınacaktır.