• Sıradan bir cihaz mı seçeceksiniz yoksa biraz daha sağlam bir şey mi gerekiyor?

Sıradan bir cihaz mı seçeceksiniz yoksa sağlam bir cihaza mı ihtiyaç duyuyorsunuz?

Tüketici cihazlarını düşünmek çekici gelebilir; hepimiz günlük hayatlarımızda bunları kullanmaya çok alışkınız. 

Ama bir de şu açıdan bakın. Deponuz veya üretim tesislerinize baktığınızda ne görüyorsunuz? Baretler, reflektörlü giysiler, koruyucu iş kıyafetleri, ağır çalışma koşulları için elverişli ayakkabılar; günlük hayatta sokakta görmeyi bekleyeceğiniz kıyafetlerden kesinlikle değil. Aynısı bilgisayarınız için de geçerli olmalıdır.

Tüketici cihazları zorlu iş ortamları için tasarlanmamıştır. İşiniz için gerekli dayanıklılık, bağlantı, her türlü ortam koşulunda çalışabilirlik veya yapılandırma esnekliğine sahip değildir. Böylece çok kısa sürede başlangıçta oluşan BT giderlerinizi çok kıymetsiz bulursunuz.

Denenmiş. Test Edilmiş. Güvenilir. 

Oysa ki, Panasonic Toughpad gibi tabletler farklıdır. Neden mi? İşte sebeplerinden sadece birkaçı...

İçten dışa sağlamlık

Hem içi hem dışı dayanaklı olup 180 santimetreden düşme testine tabi tutulmuştur, IP 65 seviyesinde su altında kalmaya ve toza karşı korumalıdır, süspansiyonsuz araçlarda sorunsuz çalışmayı sağlamak adına titreşim testine tabi tutulmuştur ve aşırı sıcaklığa dayanabilecek özelliğe sahiptir. Cihazlarımız zorlu üretim koşullarında dahi size mükemmel dayanıklılık vaat ediyor.Güvenilir teknoloji demek aynı zamanda daha az donanım arızası ve daha kısa kesinti süresi demek.

Rugged from the inside out
Work without limits
Sınır tanımadan çalışın

Dayanıklılığı artırılmış, yansıma önleyici özelliği olan ve eldivenle kullanılabilen dokunmatik ekranlarıyla, IP dereceli cihazlarımız montaj hattında kolaylıkla kullanılabilir. İç veya dış mekan. Hava şartları ne olursa olsun. Saat kaç olursa olsun.

Sayısız vardiya, sayısız işçi

Daha uzun süren pil performansı, akıllı kart okuyucuları ve parmak izi tarayıcıları, cihazımızın gün içerisinde birden fazla vardiyada sorunsuz kullanabileceği anlamına geliyor.

Mulitple shifts, multiple workers
Ergonomic mobility
Ergonomik taşınabilirlik

Ergonomik olarak tasarlanmış ve zorlu testlerden geçmiş tamamen sağlamlaştırılmış ve esnek araç içi montaj çözümlerimiz, araçlar arasında kolaylıkla yer değiştirebilen tam ve güvenlik uyumlu bir sistem sunar.

Özel aksesuar yelpazesi

Barkod okuyucudan RFID okuyucuya, güvenlik ve bağlantı iyileştirici yazılıma, tüm aksesuarlar Panasonic tarafından test edilmiş tam uyumluluğu garanti eden Toughbook ve Toughpad standartları ile sertifikalandırılmıştır.

Dedicated accessory range
Latest systems and technology
En son sistemler ve teknoloji

En son Windows® veya Android™ İşletim Sistemlerinden birini ve en yeni Intel® işlemcilerini seçin.

Optimize edilmiş bağlantı

Diğer cihazların başarısız olduğu yerde, Toughbook ve Toughpad bağlantıda kalır. Modellerimiz LAN, kablosuz LAN, Bluetooth, WWAN (3G/4G) ve GPS kombinasyonları ve araç içi montaj çözümlerimiz bağlanabilirliği arttırmak için opsiyonel çift anten geçişi sunar.

Optimised connectivity
Specialist support and services
Uzman destek ve servisler

Panasonic ProServices gözetimli dağıtım, teknik destek, portföy yönetimi ve kullanıcı eğitimi gibi işinizin sorunsuz ve başarılı bir şekilde yayılmasını sağlayan katma değerli profesyonel hizmetlerdir.