• Sabit bilgisayar mı yoksa esnek mobil cihaz mı?

Sabit bilgisayar mı yoksa esnek mobil cihaz mı?

Panasonic olarak, tamamen dayanıklı tablet PC'lerin daha modası geçmiş olan sabit bilgisayarlara göre çok daha önemli ve somut faydalar sağladığına inanıyoruz.

Her yıl forkliftlerinizin her biri ya planlanmış servis ya da planlanmamış bakım ile bir kaç saatliğine hizmet dışı kalacaktır. Bu geniş bir filoya yayıldığında ise yüzlerce saatlik iş kaybı anlamına gelebilir.

Bilgisayarlarınız forkliftlerinize sabitlenmiş halde ise, siz aynı zamanda bilgisayar yardımı ile yapabileceğiniz çalışmanın süresinden de yüzlerce saat kaybediyorsunuz demektir, bu da personelinizin verimliliğini, üretim ve teslimat süreçlerinizin çıktılarını etkileyecektir.

Aynı şekilde, sabit bir bilgisayar terminalinin onarılması, bakımının yapılması veya güncellenmesi gerektiğinde, hem forklift hem de bilgisayarlar benzer olumsuz sonuçlarla birlikte hizmet dışı kalır.

Ancak tamamen dayanıklı bir tablet PC ile bu problemler tümüyle ortadan kalkar. Tabletler bakım sırasında araçlar arasında değiştirilebilir, yani hizmet süresi sabit kalır. Tabletlerin bakımının yapılması gerektiğinde ise yerlerine yenileri kolaylıkla kullanılabilir.

Daha iyi bir çalışabilirlik süresi için Panasonic'in tam dayanıklı tablet ve notebook PC'leri VESA mekanizması uyumlu uzman montaj çözümleri ile destekleniyor. Böylece kolayca ve güvenle araçtan araca hareket edebiliyorlar