• Size uygun cihaz hangisi?

Size uygun cihaz hangisi?

İşletim sistemleri, ekran boyutu ve güçlü hücresel bağlantı ve kablosuz bağlantı sunabilme özelliklerinin depolar ve malzeme yükleme ortamları için bilgisayar seçilirken göz önünde bulundurulacak önemli faktörler olduğunu biliyoruz.

Aşağıda verilen bilgiler işiniz için hangi Toughbook ya da Toughpad'in daha uygun olabileceğine karar vermenizde size yardımcı olacaktır.

13.3” CF-D1 Tam Dayanıklı Diagnostic  Tablet 

The Toughbook CF-D1  benzersiz bir araçtır. Atölyenin dışında veya içinde  tanılama mühendislerinin çalışma biçimini  değiştirecek seviyede benzersizdir.

10.1” CF-20 Hibrit Laptop

Toughbook CF-20, ilk tam dayanıklı ayrılabilir notebook olarak mobil iş bilgisayarı alanına rakipsiz çok yönlülükte yeni bir seviye kazandırıyor. Sürekli hareket halinde olan çalışanlar için en iyisini sunarak, tüm iş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde 6 farklı modda kullanılabilmektedir.

10.1” CF-20 Convertible Notebook
10.1” FZ-G1 Tablet
10.1” FZ-G1 Tablet

Windows 10 Pro yüklü tamamen dayanıklı Toughpad FZ-G1 10.1" tablet en üst düzey mobil bilgi işlem için hafif tasarım, iş genişletme bağlantı noktaları ve sağlamlığı bir araya getirir.

7” FZ-M1 ve FZ-B2 Tablet

Windows 10 Pro veya Android KitKat yüklü kompakt ve hafif olan bu tamamen dayanıklı hale getirilmiş saha tabletleri, dış ortamda çalışma için geniş çapta işlevsellik ve mükemmel sağlamlık sunar.

7” FZ-M1 and FZ-B2 Tablet
5” FZ-E1 and FZ-X1 Tablet
5” FZ-E1 ve FZ-X1 Tablet

Toughpad FZ-E1 ve FZ-X1 avuç içi bilgisayar, akıllı telefon ve barkod okuyucunun (isteğe bağlı) işlevlerinin en iyilerini, Windows Embedded 8.1 Handheld veya Android 4.2.2 işletim sistemi seçenekli tek bir dayanıklılaştırılmış ve çalışkan 5" tablette birleştirir.