Phone number: +90 (216) 709 27 24
  • Size uygun cihaz hangisi?

Size uygun cihaz hangisi?

Yeniden doldurmadan incelemelere ve onarımlara kadar. Altyapı hizmetleri ve saha hizmetleri söz konusu olduğunda mühendisleriniz ve çalışanlarınız için bilgisayar seçerken işletim sistemleri, ekran boyutu, pil ömrü ve Wi-Fi bağlantısının önemli faktörler olduğunu biliyoruz.

Tüm ortamlarda ve her görevde üstün performans sağlayan bir mobil bilgisayar çözümüne ihtiyaç duyuyorlar.

Aşağıda verilen bilgiler işiniz için hangi Toughbook ya da Toughpad cihazın daha uygun olabileceğine karar vermenizde size yardımcı olacaktır. 

 

10.1” CF-20 Dönüştürülebilir Notebook 

Toughbook CF-20, ilk tam dayanıklı ayrılabilir notebook olarak mobil iş bilgisayarı alanına rakipsiz çok yönlülükte yeni bir seviye kazandırıyor. Sürekli hareket halinde olan çalışanlar için en iyisini sunarak, tüm iş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde altı farklı modda kullanılabilmektedir.

10.1” FZ-G1 Tablet

Windows 8.1 Pro yüklü tamamen dayanıklı Toughpad FZ-G1 10.1" tablet en üst düzey mobil programlama için hafif tasarım, iş genişletme bağlantı noktalarını ve sağlamlığı bir araya getirir.

7” FZ-M1 Tablet 

Windows 10 Pro veya Android KitKat yüklü kompakt ve hafif olan bu tamamen dayanıklı hale getirilmiş saha tabletleri, dış ortamda çalışma için geniş çapta işlevsellik ve mükemmel sağlamlık sunar.

5” FZ-E1 ve FZ-X1 Tablet

Toughpad FZ-E1 ve FZ-X1 elde taşınır bilgisayar, akıllı telefon ve barkod okuyucunun (isteğe bağlı) işlevlerinin en iyilerini, Windows Embedded 8.1 Handheld veya Android 4.2.2 işletim sistemi seçenekli dayanıklı hale getirilmiş ve çalışkan 5 inçlik tek bir tablette birleştirir.

4.7” FZ-N1 ve FZ-F1 Mobil Cihaz

Akıllı telefon işlevine ve yerleşik açılı barkod okuyucuya sahip süper hafif ve ince elde taşınır cihazlarımız hızlı ve kolay taramaya olanak sağlar. Windows ve Android OS sürümleri de mevcuttur.