Phone number: +90 (216) 709 27 24
  • Çözüm Mühendisliği

    Uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı ve karşılaştığınız zorlukları anlamaya çalışarak sahada verimliliğinizi arttıran bir TOUGHBOOK çözümü hazırlamak için sizinle birlikte çalışmaktadır.

Solution Engineering

Her İş Birbirinden Farklıdır

Uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı ve karşılaştığınız zorlukları anlamaya çalışarak sahada verimliliğinizi arttıran bir TOUGHBOOK çözümü hazırlamak için sizinle birlikte çalışmaktadır.

ProServices Çözüm Mühendisliği, TOUGHBOOK’unuzu sadece bir cihaz olmanın ötesine taşıyıp çevrenizle uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış eksiksiz bir çözüme dönüştürebilir.

TOUGHBOOK cihazlarımız hem dayanıklı hem de çok yönlü cihazlardır. Çözüm danışmanlığı ve tasarım da dahil olmak üzere komple ürün kişiselleştirmesinden özelleştirilmiş paketlemeye ve üçüncü taraf onaylarına kadar, TOUGHBOOK cihazlarımız mevcut altyapınızla birlikte sorunsuz çalışacaktır.

Custom Docking Solutions

Özel Montaj Çözümleri

TOUGHBOOK çözümünüzü, Özel Montaj Çözümleriyle bir üst seviyeye çıkarın. Her türlü araçla entegrasyon için tasarlanan bu çözümlerle, bir mobil ofisler filosu meydana getirebilir ve hareket halindeki iş gücü verimliliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Solution Partners

Çözüm İş Ortaklarımız

TOUGHBOOK çözümünüzü geliştirmeniz için tümü Panasonic tarafından tamamen test edilmiş, sertifikalandırılmış ve desteklenen üçüncü taraf aksesuarlardan oluşan geniş bir ürün serisi sunuyoruz.

Custom Design Solutions

Özel Tasarım Çözümleri

Kurum içi mühendislik yeteneğimiz sayesinde, işinizin gereksinimlerine uygun geleneksel çözümler tasarlayıp size sunuyoruz.

protect

ProServices Koruması

Her yerde ve her zaman hiçbir kesinti olmadan en üst düzey üretkenliği yakalayın.

İş gücünüzün kesintisiz çalışması için rakipsiz garanti seçeneklerimiz, eşsiz iş bitirme süresi ve eklenen TOUGHBOOK teknolojisinin kanıtlanmış dayanıklılığı çalışmama süresini ve kazadan kaynaklı kopuklukları azaltır.

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

En son teknoloji artık daha ekonomik.

TOUGHBOOK-as-a-Service, 3, 4 ve 5 yıla yayılan aylık sabit, otomatik ödeme modeline dayalı bir OPEX abonelik çözümüdür.