Acil Hizmetler

Acil servisin işleyişini değiştirme

Acil servislerin operasyonel prosedürü neredeyse bir ölüm kalım meselesidir. Olay yerinde etkin ve verimli şekilde çalışmak başarılı bir sonuç ile trajik son arasındaki fark olabilir.

Acil servis sektöründeki bir çok organizayson mobil araç kiti seçimi olarak Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook'ları seçmektedir.

Neden? Çünkü diğer cihazların durduğu, çalışmadığı yerde Toughbook'lar çalışır. Sahip oldukları bağlantı özellikleri sahadaki profesyonellerin veriler, uygulamalar ve ofis tabanlı destek ekipleriyle sürekli temasta olmasını sağlar. En mobil ve güvenilir form faktörlerde birden fazla fonksiyona sahip olduklarından zamandan, emekten ve paradan tasarruf sağlarlar.

Şimdi Toughbook'ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka organizasyonlarda nasıl yardımcı olduklarını ve karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.

¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir.

 

 

Altyapı

Toughbook - altyapı hizmetleri uzmanı

Panasonic Toughbook'ta, karşılaştığınız zorlukları gerçekten anlayabilmek için onlarca yıldır altyapı hizmetleri sektörünün en iyileriyle çalıştık.
 

Neden mi? 
 

Böylece sektörünüz için mükemmel derecede sağlam ve size özel mobil bilgisayar çözümlerini sunabiliyoruz. 
Altyapı hizmetleri çalışanlarınız ve saha personeliniz aşağıdakilere hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyuyor:
Yer ne kadar uzak olursa olsun, dijital bilgilere anında erişim
Kesin güvenlik garantileri
Hangi koşulda olursa olsun işini yapan cihazlar
Hareket halinde dahibile güvenilir bağlantı
Uzun veya birden çok vardiyaya dayanabilecek uzun pil ömrü ve pil değiştirme olanağı
Kısacası üstün güvenilirlik, sorunsuz esneklik ve eksiksiz performansa ihtiyaç duyuyorlar.
Toughbook ve Toughpad işte tam bunu sağlıyor. 

Tüm sektörler arasında en fazla cihaz onarım gereksinimlerine ihtiyaç duyan altyapı hizmetleri sektörü için son derece güzel bir haber. Aslında, IDC'nin altyapı hizmetleri sektöründe gerçekleştirdiği araştırmaya göre katılımcıların %15'i tablet, dizüstü bilgisayar ve mobil cihaz kullanıcılarının geçtiğimiz 12 ay içerisinde fiziksel hasardan dolayı onarım talep ettiklerini belirtiyor.​

Kablosuz bilgi alışverişinden üretkenliği güçlendiren teknolojilere ve ‘Bağlantılı Araçlara kadar sağlam mobil cihazlarımız ve destekleyici hizmetlerimiz, altyapı hizmetleri sektöründe hareket halinde verimliliği daha önce hiç olmadığı kadar güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Forklift

Forklift filonuz için kullanıma özel bilgisayar

Forklift araçları depolamanın en önemli parçalarından biridir. Filonuzun ne boyutta olursa olsun, forkliftinize monte etmek için seçtiğiniz bilgisayarlar operasyonunuzun düzgün ve etkili olarak gerçekleştirilmesinde en önemli yatırım araçlarındandır.

ICT özellikli forkliftler çok sayıda ve iyi bilinen faydalara sahiptir. Operatörler envanteri alıp taşırken, yönetirken veya malları izlerken ve kaydederken merkezi yönetimden gelen doğru ve gerçek zamanlı bilgilere sürekli erişime sahip olduklarından görevler çok daha yüksek verimlilikle yerine getirilebilir.

Ancak filonuz için bilgisayar seçimi yaparken neleri göz önünde bulundurmanız gerekir ve kuruluşunuz için şimdi ve gelecekte en iyi kararları nasıl alabilirsiniz?

Kendi kendinize sormanız gereken en kritik sorulardan bazıları şunlardır:

Are you looking for a fixed computer or a flexible mobile device that can move between vehicles?

Araçlar arasında hareket edebilen, esnek bir mobil cihaz mı yoksa sabit bir bilgisayar mı arıyorsunuz?

Row call to action
Supermarkets

Tüketici cihazı mı seçeceksiniz yoksa sağlam bir cihaza mı ihtiyacınız var?

Row call to action
Retail stores

Size uygun cihaz hangisi?

Row call to action
Hospitality

Hazır olarak kutusunda duran bir cevap mı arıyorsunuz yoksa tam olarak ihtiyaçlarınız için tasarlanmış bir çözüme mi ihtiyacınız var?

Row call to action

 

 

Güvenlik
Perakende

Yenilikçi Perakende Çözümleri

İş yerinizde her türlü uygulama için çok amaçlı çözümler
 

Dayanıklı Panasonic Toughpad ve satış noktası iş istasyonları (POS)  çok fonksiyonlu işlevselliği sıradan tüketici ürünlerinden umduğunuzdan çok daha ileriye taşımaktadır. Her alanda çalışabilme özelliği – mağazalardan restoranlara, dış mekanlardan depolama alanlarına kadar – Panasonic Perkende Çözümlerini tüm perakendecilik uygulamalarında mükemmel bir cihaz haline getirmektedir.
Daha da önemlisi, perakendeciler için başarılı iş yerlerini diğerlerinden ayıran özelliklerden biri olan tek kanal üzerinden müşteri deneyiminin sağlanmasına yardımcı olur. Müşteriler henüz iş yerinize bile varmadan, fiziksel iş dünyasını dijital çevrimiçi dünya ile birleştirerek tümleşik ve benzersiz etkileşim ve temas noktaları oluşturur.

 

Panasonic, perakende yönetici ve çalışanlarına, restoran zincirleri ve hızlı sipariş yapılan restoranlarda sipariş almak için ideal olan yüksek görüşlü ekranlara sahip güvenilir ve iş ortamı için özel üretilmiş araçlar sunar.
Toughpad cihazları sayesinde çalışanlar gerçek zamanlı bilgilere ulaşarak, müşterilere detaylı ürün bilgileri sunabilir ve hizmet noktasında müşterileri ürün almaya ikna etme şanslarını arttırabilir.

 

Sağlam yapısı sayesinde Toughpad cihazları dayanıklı ve aynı zamanda mağaza işletmelerinde ve depo alanlarında kullanılabilecek kadar hafif ve taşınabilir durumdadır.
Windows işletim sisteminin yanı sıra uzun batarya ömrü ve dahili barkod okuyucusu sayesinde, perakendecilerin tek cihaz üzerinden birçok işi yönetebilmelerini sağlar.
Özel üretilmiş seri genişleme aygıtları, Toughpad cihazlarının taşınabilerek, hareket halindeyken güvenli ve sorunsuzca çalışabilmelerini ya da POS iş istasyonuna dönüştürülebilmesini sağlar.
Panasonic POS İş İstasyonları dönemin pazar taleplerini karşılayarak günlük işlerinde perakendecilere kolaylık sağlamaktadır. Geniş sayıda Microsoft Windows işletim sistemi ile uyumluluğu sayesinde, perakende iş yerleri, hızlı servis restoranları ve konaklama sektörleri için hepsi bir arada, esnek ve modüler bir yapıya sahiptir.

Otomotiv

Otomotiv endüstrisindeki işleyişi değiştirme

Araçlar ve motorlar için araştırma ve geliştirme, bilgisayar simülasyonları ve optimizasyon, test sürüşleri sırasında telematik verilerin ölçümü, kaydedilmesi ve değerlendirilmesi - Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook'lar otomotiv endüstrisindeki tüm alanlar için ideal araçtır.

Dayanıklı, fansız tasarımları ve harici portların dış şartlara karşı korunmalı oluşu ile serilerimiz toz ve suya karşı dayanıklı olduğu gibi şoklara ve vibrasyonlara karşı da dayanıklıdır (MIL-STD 810G ve IP65)¹,². Dış mekan araç teşhis çalışmaları için hava şartlarına karşı dayanıklıdır, engebeli test alanlarındaki düşme ve çoklara dayandığı gibi atölyelerin kirli şartlarına da dayanır.

Kiralama endüstrisi için idealdir.

Araç kiralama sürecinin her aşamasında – öncesinde, süresince ve sonrasında – Toughbook'lar hizmet noktasında daha önce elde edilmesi mümkün olmayan performanslara ulaşılması için mükemmeldir. Dünya standartlarındaki kablosuz bağlantı, bütünleşik veri toplama özelliği, ve dış mekanlarda çalışabilmesi sayesinde Toughbook kullanmak müşterinin bir avludan başka yatırımı olmadan benzersiz hizmetler alabilmesini sağlar.

Güvenilir ve dayanıklı


Esnek monte özellikli LCD'ler, güçlü menteşeler ve çok korumalı HDD'ler gibi dayanıklı tasarım özellikleri ile Toughbook'lar uzun ömürlü ve sizi hatalar, arızalar ve pahalı onarımlara uğraştırmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden, toplam ömür döngüsüne yayılan toplam maliyetleri konvansiyonel mobil cihazlarla karşılaştırıldığında son derece düşüktür (Toplam Sahip Olma Maliyeti).

Ama bunlar teknik gerçeklerdir. Size şimdi Toughbook’ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka organizasyonlara nasıl yardımcı olduklarını ve karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini....

 

¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından MIL-STD 810G Metot 516.6 transit düşme testi için Prosedüre IV şartlarına göre test edilmiştir.
² Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir.
Nakliye

Demiryolu ve karayolu taşımacılığın işleyiş şeklini değiştirme

Dışarıda ve mobil şekilde çalışmanın sergilediği zorluklar açısından demiryolu ve karayolu taşımacılığı sektörü gibi olabilecek çok az sektör vardır.

Bununla birlikte çok az (varsa) mobil cihaz bu gibi ortamlarda Intel® Core™ i5 vPro™ ile donatılmış Toughbook gibi performans gösterebilir.

Dünya standartlarındaki bağlantı özellikleri, performansı, portatifliği ve rakipsiz dayanıklılığı ile taşımacılık sektöründeki profesyonellerin sahada daha önce sahip olmadıkları imkanlara kavuşmasını sağlamaktadır. Kağıt işleri artık gereksiz hale geliyor. Hava koşulları - yağmur veya kar ya da parlak güneş ışığı - ilerlemeyi durdurmaz veya gereksiz arızalara yol açmaz. Artık birden fazla cihaza ihtiyaç yoktur, ağ bozulması inanılmaz ölçüde azaltılmıştır.

Şimdi size Toughbook’ların sizinle birlikte nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka kuruluşlarda nasıl yardımcı olduklarını. Karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.

1 Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir
Savunma

Savunma işlerinin işleyişini değiştirme

En acımasız ortamlar için asla başarısız olmayan performans, en uygun maliyetlerle. Bu savunma sektöründeki organizasyonların karşılaştığı zorluktur.

Bu zorluk Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook'un kolaylıkla üstesinden geldiği bir konudur. Nasıl? Çünkü diğer cihazların durduğu yerde Toughbook'lar çalışır. Sahadaki profesyonellerin her durumda veri, uygulamalar ve ofis tabanlı destek ekipleriyle iletişimini sağlama becerisine sahiptirler. En mobil ve güvenilir form faktörlerde birden fazla fonksiyona sahip olduklarından zamandan, emekten ve paradan tasarruf sağlarlar.

Size şimdi Toughbook'ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka organizasyonlarda nasıl yardımcı olduklarını. Karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.

¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir.

 

Üretim

Ezber bozan dijital çözümlerle rakiplerinizin önüne geçin

Panasonic olarak  yaşadığınız zorlukları tam anlamıyla anlayabilmek adına üretim sektöründeki karar vericiler ile daima yakın bir çalışma içerisindeyiz.
Günümüzde kullanıcıların talepleri sonsuz- herkes mümkün olan en iyi kaliteyi en düşük fiyata ve üstün yeteneklerle donatılmış, özelleştirilmiş cihazları en hızlı şekilde elde etmek ister.

 

Sürdürülebilir rekabet avantajı için üreticiler en seri biçimde üretim yaparken mümkün olduğunca az çalışmama süresi ile karşı karşıya kalmalıdırlar. Bir yandan da ürün kalitesinden taviz vermemek şart.
 

İşte bu nedenle, makineler arası iletişimini kullanarak operasyonlarınızı dijitalleştirmek hiç bu kadar önemli olmamıştı.
Üretim sektöründe tablet alıcılarının %77'si, verimlilikte önemli iyileştirmeler sağladıklarının farkındalar.*
* Tabletler ve Avrupa Verimlilik Devrimi, 2014 verilerine göre.
Doğru mobil çözümü seçmek, başarıya ulaşmak için kritik öneme sahip.

 

Panasonic'in dayanıklı Toughbook dizüstü bilgisayarları ve Toughpad tabletleri aşağıdaki kullanım alanlarında ideal araçlardır:
Üretim hatları
Bakım, onarım ve operasyonlar (MRO) 
Üretim depolama yönetimi
İşletmenizin sorunsuz ve verimli çalışması için doğru ve uzun vadeli yatırımı yapmanızı sağlayacak bazı önemli bilgileri burada bulabilirsiniz.