Kamu Sektörü

Kamu sektöründeki işleyişi değiştirme

Kamu sektöründe çalışan profesyoneller bir çok zor ortamla baş etmek zorundadır. Bir çok iş fonksiyonunun yanında veri ve uygulamalara erişim için gerçek bir talep vardır, böyle bir erişim daha önce mümkün değildir.

Bu, Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook'ların devreye girdiği noktadır.

Dünya standartlarındaki bağlantı özellikleri, performansı, portatifliği ve rakipsiz dayanıklılığı ile kamu sektöründeki profesyonellerin sahada daha önce sahip olmadıkları imkanlara kavuşmasını sağlamaktadır. Kağıt işleri artık gereksiz hale geliyor. Hava koşulları – yağmur veya kar ya da parlak güneş ışığı – ilerlemeyi durdurmaz veya gereksiz arızalara yol açmaz. Birden çok cihaz için ihtiyaç artık geçerli değildir.

Oldukça basit, Toughbook'lar kamu sektörü organizasyonlarının daha üretken, daha verimli ve daha karlı olmasına yardımcı olmaktadır.

Size şimdi Toughbook'ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka organizasyonlarda nasıl yardımcı olduklarını. Karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.

¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir.