Nakliye

Demiryolu ve karayolu taşımacılığın işleyiş şeklini değiştirme

Dışarıda ve mobil şekilde çalışmanın sergilediği zorluklar açısından demiryolu ve karayolu taşımacılığı sektörü gibi olabilecek çok az sektör vardır.

Bununla birlikte çok az (varsa) mobil cihaz bu gibi ortamlarda Intel® Core™ i5 vPro™ ile donatılmış Toughbook gibi performans gösterebilir.

Dünya standartlarındaki bağlantı özellikleri, performansı, portatifliği ve rakipsiz dayanıklılığı ile taşımacılık sektöründeki profesyonellerin sahada daha önce sahip olmadıkları imkanlara kavuşmasını sağlamaktadır. Kağıt işleri artık gereksiz hale geliyor. Hava koşulları - yağmur veya kar ya da parlak güneş ışığı - ilerlemeyi durdurmaz veya gereksiz arızalara yol açmaz. Artık birden fazla cihaza ihtiyaç yoktur, ağ bozulması inanılmaz ölçüde azaltılmıştır.

Şimdi size Toughbook’ların sizinle birlikte nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka kuruluşlarda nasıl yardımcı olduklarını. Karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.

1 Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir