Otomotiv

Otomotiv endüstrisindeki işleyişi değiştirme

Araçlar ve motorlar için araştırma ve geliştirme, bilgisayar simülasyonları ve optimizasyon, test sürüşleri sırasında telematik verilerin ölçümü, kaydedilmesi ve değerlendirilmesi - Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook'lar otomotiv endüstrisindeki tüm alanlar için ideal araçtır.

Dayanıklı, fansız tasarımları ve harici portların dış şartlara karşı korunmalı oluşu ile serilerimiz toz ve suya karşı dayanıklı olduğu gibi şoklara ve vibrasyonlara karşı da dayanıklıdır (MIL-STD 810G ve IP65)¹,². Dış mekan araç teşhis çalışmaları için hava şartlarına karşı dayanıklıdır, engebeli test alanlarındaki düşme ve çoklara dayandığı gibi atölyelerin kirli şartlarına da dayanır.

Kiralama endüstrisi için idealdir.

Araç kiralama sürecinin her aşamasında – öncesinde, süresince ve sonrasında – Toughbook'lar hizmet noktasında daha önce elde edilmesi mümkün olmayan performanslara ulaşılması için mükemmeldir. Dünya standartlarındaki kablosuz bağlantı, bütünleşik veri toplama özelliği, ve dış mekanlarda çalışabilmesi sayesinde Toughbook kullanmak müşterinin bir avludan başka yatırımı olmadan benzersiz hizmetler alabilmesini sağlar.

Güvenilir ve dayanıklı


Esnek monte özellikli LCD'ler, güçlü menteşeler ve çok korumalı HDD'ler gibi dayanıklı tasarım özellikleri ile Toughbook'lar uzun ömürlü ve sizi hatalar, arızalar ve pahalı onarımlara uğraştırmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden, toplam ömür döngüsüne yayılan toplam maliyetleri konvansiyonel mobil cihazlarla karşılaştırıldığında son derece düşüktür (Toplam Sahip Olma Maliyeti).

Ama bunlar teknik gerçeklerdir. Size şimdi Toughbook’ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka organizasyonlara nasıl yardımcı olduklarını ve karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini....

 

¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından MIL-STD 810G Metot 516.6 transit düşme testi için Prosedüre IV şartlarına göre test edilmiştir.
² Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir.