Perakende


Yenilikçi Perakende Çözümleri

İş yerinizde her türlü uygulama için çok amaçlı çözümler

Dayanıklı Panasonic Toughpad ve satış noktası iş istasyonları (POS)  çok fonksiyonlu işlevselliği sıradan tüketici ürünlerinden umduğunuzdan çok daha ileriye taşımaktadır. Her alanda çalışabilme özelliği – mağazalardan restoranlara, dış mekanlardan depolama alanlarına kadar – Panasonic Perkende Çözümlerini tüm perakendecilik uygulamalarında mükemmel bir cihaz haline getirmektedir.

Daha da önemlisi, perakendeciler için başarılı iş yerlerini diğerlerinden ayıran özelliklerden biri olan tek kanal üzerinden müşteri deneyiminin sağlanmasına yardımcı olur. Müşteriler henüz iş yerinize bile varmadan, fiziksel iş dünyasını dijital çevrimiçi dünya ile birleştirerek tümleşik ve benzersiz etkileşim ve temas noktaları oluşturur.

  • Panasonic, perakende yönetici ve çalışanlarına, restoran zincirleri ve hızlı sipariş yapılan restoranlarda sipariş almak için ideal olan yüksek görüşlü ekranlara sahip güvenilir ve iş ortamı için özel üretilmiş araçlar sunar.
  • Toughpad cihazları sayesinde çalışanlar gerçek zamanlı bilgilere ulaşarak, müşterilere detaylı ürün bilgileri sunabilir ve hizmet noktasında müşterileri ürün almaya ikna etme şanslarını arttırabilir.
  • Sağlam yapısı sayesinde Toughpad cihazları dayanıklı ve aynı zamanda mağaza işletmelerinde ve depo alanlarında kullanılabilecek kadar hafif ve taşınabilir durumdadır.
  • Windows işletim sisteminin yanı sıra uzun batarya ömrü ve dahili barkod okuyucusu sayesinde, perakendecilerin tek cihaz üzerinden birçok işi yönetebilmelerini sağlar.
  • Özel üretilmiş seri genişleme aygıtları, Toughpad cihazlarının taşınabilerek, hareket halindeyken güvenli ve sorunsuzca çalışabilmelerini ya da POS iş istasyonuna dönüştürülebilmesini sağlar.
  • Panasonic POS İş İstasyonları dönemin pazar taleplerini karşılayarak günlük işlerinde perakendecilere kolaylık sağlamaktadır. Geniş sayıda Microsoft Windows işletim sistemi ile uyumluluğu sayesinde, perakende iş yerleri, hızlı servis restoranları ve konaklama sektörleri için hepsi bir arada, esnek ve modüler bir yapıya sahiptir. 

 

 

Perakende Sektöründe Toughbook ve Toughpad

Hızlı hizmet restoranları ve restoran zincirleri

Hızlı hizmet restoranları ve restoran zincirleri

Hız ve verimin en önemli olduğu yerlerde, perakende çözümlerimiz akıcı ve esnek bir çalışma ortamı sağlar.

Toplu iş çağrısı
Süpermarket

Süpermarket

Müşteri hizmetinin kilit rol oynadığı noktalarda, Panasonic’in teknolojisi büyük çapta görev, işlem ve çalışan fonksiyonlarını desteklemektedir.

Toplu iş çağrısı
Perakende İş Yerleri

Perakende İşyerleri

Panasonic’in işlem ve mobil POS çözümleri sayesinde farklı kanal ve yollardan yüksek kalitede perakende hizmeti sunabilirsiniz.

Toplu iş çağrısı
Konaklama

Konaklama

İş yerinize gelen her müşteriyi memnun eden teknoloji ile en iyi müşteri deneyimini sağlayın.

Toplu iş çağrısı
¹IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 kurallarına tabi olan üçüncü kişi ulusal bağımsız test kuruluşlarınca test edilmiştir.