• Süpermarket

Süpermarket

Süpermarket işletmelerini desteklemek kolay bir iş değildir. Talepler sürekli değişir. Ürünlerin daima kontrol altında tutulması gerekir. Üst kalite müşteri hizmeti her zaman en üst seviyede önem arz eder. Bu nedenle çalışanlarınızın tüm bu zorlukların her zaman ve her yerde üstesinden gelebilmeleri için gereken tüm bilgi ve desteğin parmaklarının ucunda olduğunu bilmeleri gereklidir.

İnterneti mağazanıza getirin
Tek kanallı iş demek, tüm perakende hizmetlerizi her müşteri için entegre hale getirmek demektir. Panasonic teknolojisi de işte tam bu iş için var. Doğrudan hem çevrimiçi hem de gerçek alışveriş hizmetlerine bağlanarak, web sitenizdeki teklif ve bilgileri iş yeriniz ile eşleştirebilmenize yardımcı olmaktayız. 

Toughpad ya da Toughbook ile, çalışanlarınız otomatların asla sağlayamayacağı bir verimlilik ile müşterilere ürün ve teklifler ile ilgili derinlemesine bilgi sunabilir. Yardımlı satışlar müşterilerin daha fazla bilgi sahibi ve daha tatmin olmasına ve sizinle sürekli ve daha fazla alışveriş yapmasına yardımcı olacaktır.

Otomatik tarama için etkili destek
Müşterilere daha büyük kolaylık sağlamak için dizayn edilmiş olsa da, otomatik tarama hizmetleri genellikle çalışan yardımı gerektirdiği için çoğu zaman kullanılmamaktadır. Eğer her çalışan Toughpad tablet kullanırsa, doğrudan müşteriye giderek her isteklerine yardımcı olabilir, aradıkları ürüne yönlendirebilir ya da ürün bilgileri ve mevcudiyeti ile ilgili her türlü sorularını yanıtlayabilirler.

Envanter yönetimi için dahili barkod okuma
Müşteri hizmeti dışında da Toughpad tabletler envanter yönetimi işinde değerini ortaya koymaktadır. Diğer tabletlerin sağlayamadığı entegre barkod okuyucuları, daha iyi müşteri hizmeti için bilgilerin doğrudan idare departmanı sipariş sistemleri ve satış noktası terminallerine aktarılarak, stok kontrolü, değişimi ve yönetiminin daha basit ve tutarlılıkla yapılabilen bir iş haline gelmesi demektir.

Satış noktasında yüksek performans
Panasonic aynı zamanda perakende noktasında müşterilere hizmet sunmanın gerektirdiği tüm talepleri karşılamak için farklı sayıda POS çözümleri de sunmaktadır. Otuz yıla yakın perakendecilik deneyimi ve teknoloji liderliği ile, size iş yeriniz için esneklik, performans ve düşük maliyet sağlayacak sistemler sunmaktayız

Eleman eğitimi
Toughpad tabletler sayesinde, eleman eğitimi için gereken tonlarca belge ve döküman artık eskide kalmaktadır. 20” 4K tabletimizi kullanarak, üst düzeyde detaylı plan ve göstergeler ile mağaza düzeni ve sipariş işlemleri gibi konularda tüm bilgileri en açık şekilde göstererek, çalışanlar mağaza içinde eğitilebilir. Aynı şekilde, tabletleri farklı mağazalar hatta ülkeler arasında eşleştirip güncellemeleri ya da değişiklikleri tüm mağazalar arasında anında paylaşarak, süpermarket zincirleri her mağazadaki her çalışan aynı ürün dizilimini aynı anda takip edebilecek şekilde eğitilebilir.

Süpermarketler için hangi cihazlar uygundur?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

Barkod okuyucu ve manyetik şerit okuma gibi dahili özelliklere sahip 7” Windows 8.1 fansız tablet. Ufak boyutu ve güçlü yetenekleri ile mağaza ve açık alanlar gibi çoğu perakende noktası için biçilmiş kaftandır.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-G1 ve kasaüstü kızağı (POS)

Hafif ve dayanıklılığın birleşimi Windows 8.1 tabletin büyük ölçüde ayarlanabilen kızak ile birleşimi müşteri hizmetini geliştirerek satış noktasında yerden kazanç sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Point-of-Sale Systems (POS) JS-970
Satış Noktası Sistemleri (POS) JS-970

Çok sayıda Microsoft Windows işletim sistemi ile uyumlu ve hepsi bir arada esnek, modüler dizayn ve değişebilir ekran seçenekleri sunan JS-970, üretimi arttırır, bekleme süresi ve bakım maliyetini azaltır.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad FZ-Y1

Yüksek dayanıklılık ve inanılmaz yüksek çözünürlüklü ekranına sahip dünyanın ilk 20” 4K tableti.

Daha fazla bilgi edinin

Toughpad UT-MB5